مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

رونمایی از ارز دیجیتال تلگرام در ماه مارس

طبق گزارش منتشر شده در خبرگزاری در روسیه، پاول دورف بنیان‌گذار تلگرام اعلام کرد که پروژه ارز رمزنگاری شده این پیام رسان 90 درصد پیشرفت داشته و به سرمایه گذاران وعده داد که این پروژه تا ماه مارس 2019 راه‌اندازی می شود. همچنین پاول دورف در صحبت هایش از احتمال تاخیر در این پروژه نیز به دلیل نوآورانه بودن آن خبر داد.

تیم تلگرام در حال کار بر روی پروژه‌ای با نام شبکه باز تلگرام (Telegram Open Network) است که به اختصار TON نامیده می شود. TON یک روش جدید برای انتقال اطلاعات بر بستر بلاک چین به صورت کاملا امن است. در TON از ارز دیجیتال جدیدی با نام گرام (Gram) استفاده می شود.

در سال گذشته میلادی تلگرام با اعلام پروژه خود، شروع به جذب سرمایه کرد. تلگرام با برگذاری یک ICO موفق به جذب سرمایه در عرضه خصوصی شد و موفق شد مبلغی معادل 1.7 میلیارد دلار را برای پروژه TON به دست آورد و عرضه عمومی Gram را نیز لغو کرد.

سرمایه گذاران می توانستند با حداقل مبلغ یک میلیون در این پیش فروش جهت خرید ارز دیجیتال Gram اقدام کنند. 94 سرمایه گذار در دور اول جذب سرمایه با مبلغی در حدود 9 میلیون دلار و در دور دوم نیز 81 سرمایه گذار با مبلغی در حدود 10 میلیون دلار سرمایه شرکت کردند. همچنین کاربران ایرانی نیز نمی توانستند در این پیش فروش شرکت کنند.

زیر ساخت پروژه TON بر اساس فناوری بلاک چین است که قصد دارد خدمات دیجیتالی مانند تراکنش های مالی، اشتراک گذاری داده ها و سایر خدمات را به صورت دیجیتالی انجام دهد. TON نسل سوم بلاک چین است و قابلیت پردازش یک میلیون تراکنش در ثانیه را دارد. البته رقیب تلگرام هم هدفی مشابه را دنبال می کند. چند وقت قبل نیز خبری منتشر شد که واتساپ قصد دارد ارز دیجیتال مخصوص به خود را روانه بازار کند.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به