مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

شیبااینو و پیروان دوج کوین در توییتر در حال نبرد ! چه کسی برنده خواهد شد؟

شیبااینو و پیروان دوج کوین در توییتر در حال نبرد ! چه کسی برنده خواهد شد؟

پیروان ارزهای دیجیتال شیبااینو (Shiba Inu) و دوج کوین (Dogecoin)، در توییتر با هم بحث می کنند. و این کاملا سرگرم کننده است!

Shiba Inu و Dogecoin در یکی از تلخ‌ترین رقابت‌هایی بوده‌اند که فضای کریپتو تا به حال دیده است. آنها نه تنها از نظر بازده بلکه از نظر اجتماع نیز با هم رقابت می کنند. هر دو دارایی دیجیتال در سال گذشته شاهد رشد فوق العاده جوامع خود بوده اند. با این حال، Dogecoin همیشه پیشتاز بوده است، به خصوص از نظر دنبال کنندگان توییتر. این ممکن است یک مبارزه طولانی نباشد. زیرا SHIB به سرعت فاصله را کم می کند.

افزایش فالوورهای شیبااینو و دوج کوین

نرخ رشد فالوورهای شیبا اینو در توییتر، باور نکردنی است.
پروژه ای که در این مرحله که به سختی یک سال از عمر آن می گذرد، به یکی از شناخته شده ترین نام ها در صنعت کریپتو تبدیل شده است.
این موضوع برای میلیون ها دنبال کننده در صفحه رسمی توییتر خود ترجمه شده است. رشد فالوورهای Shiba Inu در توییتر هر چقدر سریع بوده است، همیشه یک قدم از رقیب خود، Dogecoin عقب مانده است.
با این وجود، با گذشت زمان، SHIB شروع به پوشاندن شکافی که آنها را از هم جدا می کرد، کرده است.
اخیراً به بیش از 3332470 میلیون دنبال کننده در توییتر رسیده است.

در حال حاضر، Dogecoin تنها در 3,356,541 میلیون دنبال کننده در پلت فرم رسانه های اجتماعی نشسته است.
این به این معنی است که SHIB اکنون تنها حدود 20000 دنبال کننده با سکه در سایت رسانه های اجتماعی برابری می کند و شاید حتی از آن نیز پیشی بگیرد.

این عدد آن را از اتریوم، سولانا و کاردانو جلوتر قرار داده است. همه آنها پروژه های دوست داشتنی در کریپتو هستند. در حال حاضر در فهرست 10 ارز دیجیتال برتر توسط دنبال کنندگان توییتر، تا زمان نگارش این مقاله، در جایگاه چهارم قرار دارد.

بهترین رقبای شیبا اینو shiba inu با پتانسیل رشد عالی در سال 2022 برای سرمایه گذاری ارز دیجیتال 

هدایا یا Donation فالوورهای شیبااینو و دوج کوین

در 13 می، شیبا اینو رسماً یک سال پس از آن که ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، بزرگترین کمک مالی را به یک هدف خیریه با استفاده از ارز دیجیتال انجام داد، جشن گرفت.
بنیان‌گذار که تریلیون‌ها توکن از تیم SHIB دریافت کرده بود، بی‌درنگ بیش از یک میلیارد دلار توکن، یعنی ۵۰ تریلیون SHIB در آن زمان، به صندوق امداد کووید ۱۹ در هند اهدا کرد.
چیزی که این امر را قابل توجه می کرد نه تنها ارزش خالص این کمک مالی بود، بلکه آنچه که برای اعتبار SHIB در آینده انجام می داد، بود.
کمک مالی بوترین با استفاده از میم کوین کنجکاوی قابل توجهی را در ذهن سرمایه گذاران رمزارز برانگیخت که در آن زمان شروع به جستجوی آلت کوین کرده بودند. این نشان دهنده آغاز یکی از بزرگترین رالی های گاو نر در فضای کریپتو خواهد بود. بوترین از این اقدام ساده سخاوتمندانه توانسته بود به افراد آسیب دیده از کووید در هند که در آن زمان توسط ویروس ویران شده بود کمک کند و همچنین یکی از بزرگترین ارزهای دیجیتال را در فضای کریپتو راه اندازی کرد.

Dogecoin دوج کوین بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری در سال 2021

پیشنهاد برای مطالعه

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به