مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

Bloktopia (BLOK) چیست؟ یکی از بزرگترین پروژه های متاورس

Bloktopia (BLOK) چیست؟ یکی از بزرگترین پروژه های متاورس

Bloktopia چیست ؟ از آنجایی که صنعت کریپتو پر از پروژه‌هایی است که ادعا می‌کنند مقیاس‌پذیر، امن و قابل همکاری هستند، Bloktopia متاورس، با یک تجربه واقعیت مجازی بی‌سابقه برای جامعه کریپتو عرضه می‌شود.

پلتفرم بلاک چین الروند اخیراً شراکت قابل توجهی با بلوکتوپیا امضا کرده و به یکی از جدیدترین تجارت‌های رمزنگاری تبدیل شده است که وارد دنیای متاورز شده است.
با تغییر نام تجاری به عنوان متا، حتی فیسبوک نیز اخیراً متاورس را پذیرفت و ادعا کرد که فناوری جدید به مردم کمک می کند تا بهتر ارتباط برقرار کنند و کسب و کار خود را رشد دهند.
تا چند سال پیش، برای یک کسب‌وکار کافی بود که ادعا کند مبتنی بر بلاک چین است تا نوآورانه و آینده‌گرا در نظر گرفته شود. امروزه این صنعت مملو از پلتفرم هایی است که مقیاس پذیر، سریع، ایمن و سازگار با توسعه دهندگان هستند، بنابراین کسب و کارها باید راه های دیگری برای برنده شدن در رقابت پیدا کنند.

مشارکت های بین رشته ای می تواند تفاوت ایجاد کند و چیزهای نوآورانه ای را به همراه داشته باشد. به عنوان مثال، زمانی که پروژه های بلاک چین در گذشته نزدیک با اینترنت اشیا ملاقات کردند، همیشه مورد استقبال سرمایه گذاران، کارآفرینان و کاربران قرار گرفتند.

پیشنهادات جدید باید برای جوامع مفید باشد و به آسانی بتوان ایده‌های جدید را برای رقابت و شکوفایی کسب‌وکارها پذیرفت یا آزمایش کرد.

جدیدترین هیپ در فضای ارزهای دیجیتال متاورس است.

با تسریع بحران COVID-19 که منجر به ایجاد یک مدل ارتباطی جدید شد.

متاورس دنیای مجازی جدیدی است. که در آن افراد می توانند تجربیاتی را با انسان های دیگر به اشتراک بگذارند، حتی زمانی که نمی توانند با هم باشند.
متاورس به افراد اجازه می دهد کارهایی را با هم انجام دهند که در دنیای فیزیکی قادر به انجام آن نیستند. و هر چند ترسناک به نظر می رسد، واقعیت اجتناب ناپذیر آینده است.

شرکت تحقیقاتی بین‌المللی Strategy Analytics پیش‌بینی کرده است که ارزش بازار جهانی Metaverse ممکن است تا سال 2025 به ارزش فوق‌العاده 280 میلیارد دلاری برسد.

متاورس که اغلب در محیط‌های شهری با تکنولوژی بالا به‌طور شگفت‌انگیزی روشن می‌شود، واقعیت‌های مجازی و افزوده‌شده را گرد هم می‌آورد.
ارتباط اجتماعی، سرگرمی، بازی، تناسب اندام، کار، تحصیل و تجارت با هم ترکیب می‌شوند تا یک اینترنت واقعی را ایجاد کنند که در آن افراد با یکدیگر تعامل دارند و بخش مهمی از تجربه هستند، نه صرفاً نگاه منفعلانه به آن.

مشارکت با Bloktopia به چه معناست و این پروژه آینده نگرانه چیست؟

بیایید بررسی کنیم که مشارکت با Bloktopia به چه معناست و این پروژه آینده نگرانه چیست.

مشارکت Elrond با Bloktopia چیست ؟

تبدیل شدن به یک Anchor Tenant در بلوکتوپیا، HQ مجازی الروند در سطح 1 قرار می گیرد، که مکانی ممتاز در نظر گرفته می شود، زیرا جایی است که همه بازیکنان به طور پیش فرض در آنجا تولید می شوند.
الروند حداکثر نوردهی را برای یک سالن سفارشی و محتوایی مانند ویژگی‌های اکوسیستم کریپتو خواهد داشت.
یا مطالب آموزشی که در مکان مجازی در دسترس است.

دانیل سرب، BD در Elrond، در یک پست وبلاگ اخیر اعلام کرد:

ما در حال بررسی بیشتر ادغام‌های فنی عمیق‌تر با Bloktopia هستیم، مانند پل زدن بخشی از عرضه BLOK به عنوان یک توکن ESDT برای دسترسی آسان‌تر به کاربران Elrond به متاورس واقعیت مجازی و امکان خرید NFT‌های Bloktopia در بازارهای NFT در بلاک چین Elrond. 

Bloktopia چیست؟

Bloktopia یک آسمان خراش واقعیت مجازی است که از 21 طبقه به افتخار 21 میلیون بیت کوین ساخته شده است.
این متاورس VR است که قصد دارد به مرکز سرگرمی آموزشی برای تمام سطوح تجربه رمزنگاری تبدیل شود.

این برج با فناوری پیشرفته از دنیایی در حال زوال نشات می‌گیرد و بر اساس اقتصاد مبتنی بر NFT است که به کارآفرینان اجازه می‌دهد زمین‌ها را داشته باشند و آن را به عنوان املاک مجازی توسعه دهند، با تبلیغات و رویدادهایی که فرصت‌های کسب درآمد را برای کاربران ایجاد می‌کند.

ارزهای دیجیتال، فناوری بلاک چین، واقعیت مجازی، واقعیت افزوده، همه با هم ادغام می شوند تا یک مرکز غیرمتمرکز برای کارآفرینان، سرمایه گذاران، بازیکنان و توسعه دهندگان آینده ایجاد کنند.

Bloktopia (BLOK) چیست؟ یکی از بزرگترین پروژه های متاورس

پشتیبانی شده توسط شبکه Polygon و ساخته شده بر روی یک موتور بازی چند پلتفرمی – Unity، توسط بنیانگذاران Sony Playstation VR –
Bloktopia به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد که در یادگیری پایه یا پیشرفته شرکت کنند، درآمد کسب کنند، با دوستان خود بازی کنند، شبکه بسازند و خیلی چیزهای دیگر.

Bloktopia مانند یک مرکز خرید است، جایی که فروشگاه‌ها در کنار انواع دیگر فعالیت‌ها و کسب‌وکارها وجود دارند، جایی که پروژه‌ها، صرافی‌ها، تأثیرگذاران یا برندهای رمزنگاری محتوا و پیام‌های کلیدی خود را به نمایش می‌گذارند.

Bloktopians دارندگان توکن BLOK و اعضای متاور Bloktopia هستند. برای اولین بار، کاربران به اطلاعات رمزنگاری و محتوای جذاب همه در یک مکان دسترسی خواهند داشت.

Bloktopians قادر به یادگیری، بازی و کسب درآمد از طریق مالکیت املاک و مستغلات، درآمد تبلیغات و موارد دیگر خواهند بود. Bloktopia با پشتیبانی از 3D Creation Engine، پیشرفته‌ترین موتور بازی‌های ویدیویی بلادرنگ جهان، از این فناوری برای ایجاد تجسم‌ها و تجربیات کاربر خیره‌کننده استفاده می‌کند.

متاورس Bloktopia از بلوک‌های املاکی ساخته خواهد شد که می‌توانند توسط دارندگان توکن BLOK خریداری و اداره شوند.

بیاموزید، کسب کنید، بازی کنید، و ایجاد کنید: چهار ستون متاورس Bloktopia

یاد گرفتن

Bloktopia مرکزی خواهد بود که در آن کاربران می توانند در مورد دنیای رمزنگاری اطلاعات کسب کنند. که کشف آن می تواند چالش برانگیز باشد.

کسب درآمد

Bloktopians با خرید املاک و حتی سفته بازی در آن فرصت های کسب درآمد فراوانی خواهند داشت و یا به منظور سود بازفروش می شوند یا به مستاجر اجاره می دهند.

فرصت های دیگر شامل درآمد غیرفعال، استیکینگ و تبلیغات خواهد بود.

بازی

کاربران می توانند از طریق تعامل اول شخص در دنیای واقعیت مجازی استراحت کنند، سرگرم شوند، معاشرت کنند و با دوستان خود رقابت کنند.

ایجاد کردن

از طریق یک ابزار سازنده ساده، کاربران قادر خواهند بود از خلاقیت خود با تولید صحنه‌ها، آثار هنری و حتی شرکت در رویدادها برای بردن جوایز استفاده کنند.

آسمان‌خراش غیرمتمرکز VR Crypto Tokenized

Bloktopia (BLOK) چیست؟ یکی از بزرگترین پروژه های متاورس

توکن‌های بلوک به دارندگان آن اجازه می‌دهند تا NFT‌هایی را خریداری کنند که نشان دهنده مالکیت REBLOK و ADBLOCK است.

خرید املاک و مستغلات در بلوکتوپیا به عنوان REBLOK شناخته می شود، که می تواند مالکیت انحصاری باشد که توسط یک NFT نشان داده می شود یا مالکیت مشترک توسط چندین NFT ارائه می شود.

REBLOK همچنین می تواند برای یک رویداد یا به مدت طولانی به مستاجرین اجاره داده شود، درست مانند املاک و مستغلات در دنیای واقعی.
مکان‌های اصلی شامل سطوح 1، 6 و 21 می‌شوند. پورتال فروش زمین به زودی در دسترس خواهد بود و در همین حال، CoinMarketCap اخیراً فروشگاهی را در یک مکان برتر از آسمان‌خراش Bloktopia تضمین کرده است.

ADBLOK جریان درآمدی است که توسط تبلیغات Bloktopia ایجاد می شود. ایجاد هیاهو و شهرت برای شرکای برند Bloktopia از طریق زمان ماندگاری و نرخ بازی، چشم‌انداز ارزشمندی را برای تبلیغ‌کنندگان فراهم می‌کند. بخشی از این هزینه های تبلیغاتی ایجاد شده برای دارندگان توکن Bloktopia دوباره توزیع می شود.

چه کسی از Bloktopia بازدید خواهد کرد؟

طبق یک مطالعه اخیر، 90 درصد از بازدیدکنندگان Bloktopia مردان بین 18 تا 34 سال خواهند بود. آنها علاقه زیادی به ارزهای دیجیتال و NFT دارند و بین 20 تا 50 هزار دلار درآمد دارند. آنها در اخبار در مورد رمزارز شنیدند و بر بازارهای ایالات متحده، آسیا و بریتانیا تمرکز کردند.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به