مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

3 ارز دیجیتال برتر برای خرید در ماه جولای 2023

3 ارز دیجیتال برتر برای خرید در ماه جولای 2023

مطالب کلیدی
بیت‌کوین، اتریوم و پولکادوت بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری بلندمدت هستند و در حال حاضر با قیمت‌های مقرون به صرفه معامله می‌شوند.
این ارزهای رمزپایه استفاده ملموسی را در دنیای واقعی و نه فقط حدس و گمان ارائه می دهند.
رویدادهای کلیدی در سال 2024 می تواند باعث افزایش قابل توجهی در بازار برای این دارایی های دیجیتال شود، اما آماده شدن زودهنگام ضرری ندارد.
10 سهمی که بیشتر از بیت کوین دوست داریم

آیا در تابستان امسال با بازار بی ثبات کریپتوها دست و پنجه نرم می کنید؟

برای کشف بهترین گزینه‌ها برای یک استراتژی سرمایه‌گذاری بلندمدت موفق، ادامه مطلب را بخوانید.

شروع دوباره می تواند دلهره آور و در عین حال الهام بخش باشد، و این دقیقاً موردی است در رابطه فعلی من با سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال. یک شکست اخیر باعث شد که من تقریباً به طور کامل از ابتدا شروع کنم، اما همچنین به من دید تازه ای در مورد مجموعه گسترده ای از دارایی های دیجیتالی که در آنجا وجود دارد، داد.

در حالی که گرد و غبار را برای بازسازی سرمایه‌گذاری‌های رمزنگاری خود از بین می‌برم، سه ارز دیجیتال را که در درازمدت به‌عنوان ارزشمند به نظر می‌رسند، به صفر رسانده‌ام.
برای من – و شاید شما هم خوش شانس هستم – این رمزارزها در حال حاضر با قیمت های بسیار مناسب معامله می شوند. بنابراین اجازه دهید به شما توضیح بدهم که چرا بیت کوین (BTC -2.73٪)، اتریوم (ETH -2.48٪)، و Polkadot (DOT -1.44٪) در صدر لیست خرید من هستند.
اینها توکن‌های دیجیتالی هستند که من ابتدا خیلی قبل از اینکه پول نقدی را که به سختی به دست آورده‌ام، در ارزهای دیجیتال دیگر به کار ببرم، به دست می‌آورم.

3 ارز دیجیتال برتر برای استفاده در دنیای واقعی

ارزهای دیجیتال مورد نظر من فقط توکن های حدس و گمان نیستند، بلکه با در نظر گرفتن موارد استفاده ملموس و در دنیای واقعی طراحی شده اند. بدون آن کیفیت، شما می توانید من را به حساب بیاورید. این یک معامله شکن است.

  • بیت کوین، که اغلب به عنوان طلای دیجیتال شناخته می شود، به عنوان یک ذخیره ارزش عمل می کند و به طور فزاینده ای به عنوان یک روش پرداخت توسط مشاغل مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.
  • اتریوم فقط یک ارز دیجیتال نیست، بلکه یک پلتفرم منعطف و قابل توسعه برای اجرای قراردادهای هوشمند است. این ویژگی خلاقانه، اتریوم را به یک بلوک ساختمانی ضروری برای بسیاری از برنامه های کاربردی مبتنی بر بلاک چین تبدیل می کند.
  • Polkadot که برای قابلیت همکاری بین بلاک چین های مختلف طراحی شده است، دارای پتانسیل بسیار زیادی در اتصال اکوسیستم های مختلف و امکان انتقال زنجیره ای متقابل هر نوع داده یا دارایی است. اگر برای چشم انداز Web3 مفید به نظر می رسد، جایی که هاب های داده مرکزی و پلت فرم های رسانه های اجتماعی راه را برای ارتباط مستقیم افراد با یکدیگر باز می کنند، در مسیر درستی هستید. این توکن توسط بنیاد Web3 طراحی شده است تا چرخ های دیجیتال نسل بعدی محیط دیجیتال را به آرامی بچرخاند.

توسعه دهندگان سخت در حال ساخت اپلیکیشن ها و سرویس هایی هستند که از هوشمندهای قابل برنامه ریزی Polkadot و Ethereum استفاده می کنند. باز هم، انقلاب Web3 یک شبه اتفاق نخواهد افتاد و هیچ کس هنوز یک برنامه قاتل برای امور مالی غیرمتمرکز مبتنی بر رمزنگاری ارائه نکرده است. اما من متقاعد شده‌ام که این افزایش‌های تغییردهنده بازی در یکی دو سال آینده اتفاق می‌افتد.

ارزش های چانه زنی 3 ارز دیجیتال برتر ؟ بله لطفا!

سپس بحث ارزش وجود دارد. گرفتار شدن در هیاهوی ارزهای دیجیتال پرطرفدار با قیمت‌های نجومی آسان است، اما من ترجیح می‌دهم رویکرد پایه‌تری داشته باشم. بیت کوین، اتریوم و پولکادوت در سطوحی معامله می شوند که به اعتقاد من ارزش بلندمدت فوق العاده ای را ارائه می دهند. خسته کننده است، می دانم، اما این بهترین راه برای ایجاد و تغذیه یک سبد سرمایه گذاری در بلندمدت است.

اتفاقاً من برای گرفتن این ارزهای رمزپایه اساسی عجله ندارم. تنظیم‌کننده‌ها و سرمایه‌گذاران نهادی در حال افزایش ارزش بالقوه در معاملات امن و کم‌هزینه هستند، اما تغییر این سوئیچ‌ها به زمان نیاز دارد. با این حال، جولای 2023 زمان خوبی برای شروع به نظر می رسد.

بیت کوین 56 درصد از بالاترین رکورد خود عقب نشینی کرده است و نقطه ورود مقرون به صرفه تری را ارائه می دهد. اتریوم، در حالی که در نیمه اول سال 2023 عملکرد قوی داشته است، همچنان 62 درصد پایین تر از اوج ارزش خود معامله می شود. و Polkadot، علیرغم پتانسیلی که دارد، هنوز به طور کامل توجه بازار را به خود جلب نکرده است و قیمت نمادین خود را 91 درصد زیر بالاترین قیمت نوامبر 2021 قرار داده است.

بازار کریپتو به‌طور بدنامی غیرقابل پیش‌بینی است، اما ارزهای دیجیتال هدف من رویدادهای برنامه‌ریزی‌شده‌ای طولانی‌مدت در سال ۲۰۲۴ دارند که می‌توانند به بهبود بازار گسترده بعدی و دستاوردهای بلندمدت دامن بزنند.

بیت کوین دارای «نصف شدن» است، که در آن پاداش استخراج سکه های جدید هر چهار سال یا بیشتر به نصف کاهش می یابد، که در حال حاضر برای اواخر آوریل 2024 برنامه ریزی شده است.
اتریوم چندین به‌روزرسانی فناوری را از قبل آزمایش می‌کند که امنیت پلتفرم را افزایش می‌دهد، پردازش تراکنش‌های آن را سرعت می‌بخشد و زمینه را برای پیشرفت‌های بلندپروازانه‌تر در سال‌های آینده فراهم می‌کند.
پیشرفت Polkadot روان‌تر است، زیرا توسعه به افراد بستگی دارد که چارچوب Web3 را در مقیاس جهانی اتخاذ کنند. با این حال، محققان بنیاد Web3 در حال بررسی پیشرفت‌های مقیاس‌پذیری، تعیین تعداد ایده‌آل پاراچین‌های مملو از ویژگی‌ها، و نحوه تعامل آن پاراچین‌ها به شیوه‌ای بی‌خطر و مطمئن در آینده هستند.
هر یک یا همه این پروژه‌ها می‌توانند دوباره بازار کریپتو را سر به فلک بکشند. من می خواهم قبل از این اتفاق اردک هایم را پشت سر هم بیاورم، اما همچنین آماده هستم که یک یا دو سال صبر کنم تا جرقه ها شروع به پرواز کنند.

احتمالاً بچه‌ها تا 20 سال دیگر از این ارزهای دیجیتال خاص استفاده خواهند کرد.

با نگاهی به آینده، من معتقدم که این ارزهای رمزپایه پتانسیل این را دارند که تا دو دهه بعد همچنان در اطراف و مرتبط باشند. در واقع، آنها ممکن است خیلی قبل از آن به بخش استانداردی از اقتصاد جهانی تبدیل شوند. قیمت‌های کنونی طلای دیجیتال آینده، پلت‌فرم قراردادهای هوشمند پیشرو، و رگ حیات Web3 ممکن است فرصت اولیه‌ای برای کسانی باشد که به افق چشم دوخته‌اند.

بنابراین در حال حاضر خیلی بدم نمی‌آید که دکمه بازنشانی را در مجموعه ارزهای دیجیتال خود فشار دهم. بیت کوین، اتریوم و پولکادوتی که در این تابستان خریداری می‌کنم باید برای سال‌های آینده به خوبی به من کمک کند.

ارز دیجیتال بیت کوین - اتریوم - ریپل -لایت کوین - دوج کوین - کاردانو - پولکادوت - ترا (LUNA) - 3 ارز دیجیتال برتر برای خرید در ماه جولای 2023

آیا در حال حاضر باید 1000 دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کنید؟

قبل از اینکه بیت کوین را در نظر بگیرید، باید این را بشنوید.

تیم تحلیلگر Motley Fool Stock Advisor به تازگی 10 سهام را معرفی کرده است که به عقیده آنها 10 بهترین سهام برای خرید سرمایه گذاران در حال حاضر است… و بیت کوین یکی از آنها نبود.

Stock Advisor یک سرویس سرمایه گذاری آنلاین است که از سال 2002 تا کنون 3 برابر بازار سهام را شکست داده است. و در حال حاضر، آنها فکر می کنند 10 سهم وجود دارد که خرید بهتری دارند.

3 ارز دیجیتال برتر برای خرید در ماه جولای 2023
اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به