مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

شوک کریپتو بانک ها | این هفته در کریپتو – 13 مارس 2023

شوک کریپتو بانک ها | این هفته در کریپتو – 13 مارس 2023

بازار کریپتو به دنبال سقوط یک بانک به حالت اهتزار در می‌آید. و باعث می‌شود USDC از دلار جدا شود. و نگرانی‌ها را در مورد آینده کل بخش افزایش دهد.
آیا کریپتو از اثر دومینو جان سالم به در خواهد برد؟ این داستان ها و موارد دیگر در این هفته در کریپتو.

بیت کوین به زیر 20000 دلار سقوط کرد، میلیاردها دلار نابود شدند.

قیمت بیت کوین به زیر 20000 دلار سقوط کرد و به پایین ترین حد در دو ماه اخیر رسید، زیرا 70 میلیارد دلار در عرض 24 ساعت از بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال پاک شد.
این فروش با حرکت نزولی گسترده‌تر سهام فناوری ایالات متحده پس از تعطیلی بانک سیلیکون ولی مرتبط با رمزارز توسط رگولاتورها رخ داد که باعث ایجاد اثر موجی در سراسر بازارها شد.

سقوط بزرگ برای USDC پس از سقوط بانک

استیبل کوین USDC که معمولا قابل اعتماد Circle است، به زیر 1 دلاری خود سقوط کرد، زیرا شرکت فاش کرد که بیش از 3 میلیارد دلار ذخایر کوین USD در بانک سیلیکون والی، در حال سقوط دارد.
سایر قیمت‌های استیبل کوین نیز نسبت به دلار کاهش یافت و کارمزدهای گاز اتریوم افزایش یافت زیرا سرمایه‌گذاران عجله داشتند تا به سرعت وجوه خود را در یک دوره بانکی مجدداً تخصیص دهند، پس از آن که قانون‌گذاران بانک شکست خورده را تعطیل کردند.

اتر به عنوان یک امنیت برچسب گذاری شده است.

اتر همچنین به پایین‌ترین قیمت خود در دو ماه گذشته سقوط کرد، پس از اینکه دادستان کل نیویورک آن را در شکایت ایالت علیه صرافی رمزارز KuCoin برچسب “امنیت” نامید، که به ترس از سرکوب گسترده‌تر نظارتی دامن زد.
KuCoin به دلیل عدم ثبت نام در ایالت قبل از تسهیل تراکنش ها در پلتفرم خود با اتهاماتی مواجه است.

کراکن آماده راه اندازی یک بانک جدید است.

صرافی کریکن مستقر در سانفرانسیسکو ظاهراً به راه‌اندازی بانک خود در ایالات متحده نزدیک‌تر است.
کراکن قبلاً تأییدیه ای از یک تنظیم کننده ایالتی در وایومینگ دریافت کرده است که به کراکن اجازه می دهد تا یک بانک مستقل راه اندازی کند که این امر باعث کاهش اتکا به موسسات مالی شخص ثالث می شود.
مدیر ارشد حقوقی Kraken تأیید کرد که آنها می توانند بانک خود را “خیلی، خیلی زود” راه اندازی کنند.

Coinbase به خدمات Staking خود ادامه می دهد.

صرافی رمزارز ایالات متحده Coinbase موضع خود را مبنی بر ادامه خدمات سهامداری خود تجدید کرده است.
علیرغم اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار به دنبال سرکوب پیشنهادات اوراق بهادار غیرقابل ثبت از طریق برنامه‌های استیکینگ است، کوین‌بیس مجدداً تاکید کرده است که خدمات سهام‌داری آن باقی می‌ماند.
با این حال، تحت شرایط جدید، کوین بیس به صراحت توضیح می دهد که کاربران از پروتکل های غیرمتمرکز پاداش دریافت می کنند، نه مستقیماً از کوین بیس.

Bybit نقل و انتقالات بانکی USD را به حالت تعلیق در می آورد

بای‌بیت، یکی از صرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال، اعلام کرده است که سپرده‌های دلاری از طریق نقل و انتقالات بانکی را تا اطلاع ثانوی به دلیل «قطع خدمات از طرف شریک پردازش نقطه پایانی» تعلیق کرده است.
شریک پردازش نامی اعلام نشد، اما مدت کوتاهی پس از آن که بانک کریپتو Silvergate برنامه‌های خود را برای قطع شبکه پرداخت رمزنگاری خود فاش کرد، توقف آن رخ داد.

ایالات متحده مالیات 30 درصدی بر برق استخراج کنندگان کریپتو را پیشنهاد می کند.

یک پیشنهاد بودجه ارائه شده توسط رئیس جمهور بایدن به دنبال کاهش فعالیت ماینینگ در ایالات متحده با وضع مالیات بر انرژی مورد استفاده توسط ماینرهای کریپتو است.
وزارت خزانه داری توضیح داد که هر شرکتی که از منابع الکتریکی استفاده کند مشمول مالیات 30 درصدی هزینه برق مصرفی در استخراج دارایی های دیجیتال خواهد بود.

یکی از بنیانگذاران بیت مکس استیبل کوین مبتنی بر بیت کوین را پیشنهاد می کند.

آرتور هیز، یکی از بنیانگذاران پلتفرم معاملات ارز دیجیتال BitMEX، نوع جدیدی از استیبل کوین به نام NakaDollar (NUSD) را پیشنهاد کرده است که توسط بیت کوین و مشتقات مبادله دائمی پشتیبانی می شود. هیز در یک پست وبلاگی این ایده را توضیح می دهد که برخلاف اکثریت استیبل کوین های موجود، مانند تتر یا USDC، NakaDollar بدون سیستم بانکی سنتی ایجاد می شود و از مقررات فیات مستثنی می شود.
این همان چیزی است که این هفته در کریپتو اتفاق افتاد، هفته آینده شما را می بینیم.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)