مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

چگونه ماینرهای کریپتو به خدمات محاسباتی هوش مصنوعی روی می آورند؟

چگونه ماینرهای کریپتو به خدمات محاسباتی هوش مصنوعی روی می آورند؟

ماینرهای ارزهای دیجیتال به دنبال خدمات محاسباتی هوش مصنوعی برای افزایش سود خود هستند.

بسیاری از شرکت‌های سهامی عام و استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال در سال‌های اخیر به‌طور قابل توجهی استراتژی‌های تجاری خود را تغییر داده‌اند تا از مزیت بخش استخراج ارزهای دیجیتال در حال گسترش استفاده کنند. با این حال، با کاهش سودآوری این مشاغل، ماینرها به طور فزاینده ای به دنبال جایگزین هایی هستند و بر بازار هوش مصنوعی (AI) که به سرعت در حال گسترش است تمرکز می کنند. طبق تحقیقات جدید JPMorgan، طبق گزارش‌ها، کسب‌وکارهای بزرگ ماینینگ فراتر از استخراج ارزهای دیجیتال و ورود به خدمات محاسباتی با کارایی بالا (HPC) برای صنعت هوش مصنوعی هستند.

شرکت های برجسته استخراج بیت کوین

شرکت های برجسته استخراج بیت کوین مانند Riot Blockchain (در حال حاضر Riot Platform نامیده می شود) و Hive Blockchain Technologies ابتکاراتی را برای تأکید بر تنوع کسب و کار خود انجام داده اند. این کسب‌وکارها توانسته‌اند در پروژه‌های جدید سرمایه‌گذاری کنند و خود را با بازاری که به طور فزاینده‌ای توسط هوش مصنوعی هدایت می‌شود، با استخراج ارزهای دیجیتال و نگهداری آن‌ها به عنوان ذخیره، سازگار کنند. برای ماینرهای اتریوم (ETH) که قبلا از واحدهای پردازش گرافیکی (GPU) برای استخراج استفاده می کردند، تغییر به خدمات محاسباتی هوش مصنوعی نیز فرصتی را ارائه می دهد.

این پردازنده‌های گرافیکی با به‌روزرسانی شبکه اتریوم و تغییر به پارادایم staking بی‌استفاده شدند. با این حال، با توجه به توسعه سریع هوش مصنوعی و افزایش تقاضا برای رایانش ابری با کارایی بالا، این پردازنده‌های گرافیکی اکنون می‌توانند زندگی دومی در تجارت هوش مصنوعی داشته باشند. بر اساس تحلیل JPMorgan، ارائه خدمات HPC به بخش هوش مصنوعی ممکن است پاداش های مالی بیشتری نسبت به استخراج بیت کوین به همراه داشته باشد. اگر یافته های آزمایش بتا امیدوارکننده در مقیاس وسیع تری تکرار شود، ممکن است از سود استخراج بیت کوین پیشی بگیرد.

منبع analyticsinsight

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)