مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

10 ارز دیجیتال که هندی ها باید قبل از اینکه دیر شود بفروشند.

10 ارز دیجیتال که هندی ها باید قبل از اینکه دیر شود بفروشند.

برای فرار از مالیات 30 درصدی ارزهای دیجیتال، معامله گران هندی باید از شر این 10 ارز دیجیتال خلاص شوند.

مالیات 30 درصدی رمزارز اعلام شده توسط دولت هند یک کابوس برای معامله گران کریپتو هند است، زیرا آنها در حال حاضر با ضرر زیادی در این زمینه مواجه هستند.
برخی از آنها حتی در نظر دارند که برای تغییر شرایط به دادگاه عالی شکایت کنند. اکنون به نظر می رسد زمان خوبی برای معامله گران هندی است که به فروش دارایی های دیجیتال خود فکر کنند زیرا ممکن است چنین مالیات هنگفتی برای آنها راحت نباشد.
در اینجا 10 ارز رمزپایه برتری که آنها باید بلافاصله قبل از اینکه خیلی دیر شود بفروشند، آورده شده است.

اتریوم (ETH)

اتریوم (Ethereum) چیست؟

اتریوم (ETH)
هدف پشت ارزهای رمزنگاری شده مانند اتریوم ایجاد مجموعه ای غیرمتمرکز از محصولات مالی است که هر کسی در جهان بدون در نظر گرفتن ملیت، قومیت یا مذهب بتواند آزادانه به آن دسترسی داشته باشد.
این جنبه پیامدها را برای برخی از کشورها قانع‌کننده‌تر می‌کند، زیرا کسانی که زیرساخت‌های دولتی و هویت دولتی ندارند می‌توانند به حساب‌های بانکی، وام‌ها، بیمه، یا انواع محصولات مالی دیگر دسترسی داشته باشند.
برنامه‌های کاربردی در اتریوم بر روی اتر، رمز رمزنگاری خاص پلتفرم آن اجرا می‌شوند. اتر (ETH) مانند وسیله نقلیه ای برای حرکت در پلتفرم اتریوم است و بیشتر توسط توسعه دهندگانی که به دنبال توسعه و اجرای برنامه های کاربردی در داخل اتریوم هستند، یا اکنون، سرمایه گذارانی که به دنبال خرید ارزهای دیجیتال دیگر با استفاده از اتر هستند، جستجو می شود..

لایت کوین (LTC)

لایت کوین (LTC) ، بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2022

لایت کوین (LTC)
لایت کوین مبتنی بر یک شبکه پرداخت جهانی منبع باز است که توسط هیچ مرجع مرکزی کنترل نمی شود و از رمزگذاری به عنوان یک PoW استفاده می کند که می تواند با کمک واحدهای پردازش مرکزی درجه مصرف کننده (CPU) رمزگشایی شود.
اگرچه لایت کوین از بسیاری جهات مانند بیت کوین است، اما نرخ تولید بلاک سریع تری دارد و در نتیجه زمان تایید تراکنش سریع تری را ارائه می دهد. به غیر از توسعه دهندگان، تعداد فزاینده ای از بازرگانان وجود دارد که ارزهای رمزپایه مانند لایت کوین را می پذیرند.

کاردانو (ADA)

کاردانو (ADA) ، بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاری 2022

کاردانو (ADA)
Cardano (ADA) یک ارز رمزنگاری شده “اوروبوروس اثبات سهام” است که با رویکردی مبتنی بر تحقیق توسط مهندسان، ریاضیدانان و کارشناسان رمزنگاری ایجاد شده است.
هدف کاردانو این است که با ایجاد محصولات Defi مشابه اتریوم و همچنین ارائه راه‌حل‌هایی برای قابلیت همکاری زنجیره‌ای، تقلب در رأی‌دهندگان و ردیابی قراردادهای قانونی و موارد دیگر، سیستم عامل مالی جهان باشد.

پولکادوت (DOT)

polkadot -بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری

پولکادوت (DOT)
پولکادوت (DOT) یکی از ارزهای رمزنگاری PoS منحصر به فرد است که هدف آن ارائه قابلیت همکاری در میان سایر بلاک چین ها است. جزء اصلی Polkadot زنجیره رله آن است که امکان همکاری شبکه های مختلف را فراهم می کند. همچنین امکان پاراچین یا بلاک چین های موازی با توکن های بومی خود را برای موارد استفاده خاص فراهم می کند.

بیت کوین کش (BCH)

ارز دیجیتال Bitcoin Cash - بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2022

ارز دیجیتال هندی بیت کوین کش (BCH) 
بیت کوین کش BCH جایگاه مهمی در تاریخ آلت کوین ها دارد زیرا یکی از اولین و موفق ترین هارد فورک های بیت کوین اصلی است.
BCH زندگی خود را در آگوست 2017 در نتیجه یکی از این انشعابات آغاز کرد. بحثی که منجر به ایجاد BCH شد با موضوع مقیاس پذیری ارتباط داشت. شبکه بیت کوین محدودیتی در اندازه بلوک ها دارد: 1 مگابایت (MB).
BCH اندازه بلوک را از 1 مگابایت به 8 مگابایت افزایش می‌دهد، با این ایده که بلوک‌های بزرگتر می‌توانند تراکنش‌های بیشتری را در خود نگه دارند و بنابراین سرعت تراکنش افزایش می‌یابد. همچنین تغییرات دیگری ایجاد می کند، از جمله حذف پروتکل Segregated Witness که بر فضای بلوک تأثیر می گذارد.

Stellar (XLM)

ارز دیجیتال استلار

ارز دیجیتال هندی استلار (XLM)
Stellar (XLM) یک شبکه بلاک چین باز است که برای ارائه راه حل های سازمانی از طریق اتصال موسسات مالی به منظور انجام تراکنش های بزرگ طراحی شده است.
تراکنش‌های عظیم بین بانک‌ها و شرکت‌های سرمایه‌گذاری معمولاً چندین روز طول می‌کشد، تعدادی واسطه را شامل می‌شود، و هزینه زیادی دارد که اکنون می‌توان تقریباً بلافاصله و بدون واسطه انجام داد و برای کسانی که معامله را انجام می‌دهند هزینه‌ای کم یا هیچ هزینه‌ای ندارد. اگرچه Stellar خود را به عنوان یک بلاک چین سازمانی برای تراکنش های سازمانی معرفی کرده است، اما همچنان یک بلاک چین باز است که هر کسی می تواند از آن استفاده کند.

دوج کوین (DOGE)

Dogecoin

دوج کوین (DOGE)
دوج کوین (DOGE) که توسط برخی به عنوان “سکه میم” اصلی دیده می شود، در سال 2021 با افزایش سرسام آور قیمت سکه، سر و صدای زیادی به پا کرد.
این سکه که از تصویر Shiba Inu به عنوان آواتار خود استفاده می‌کند، توسط برخی از شرکت‌های بزرگ، از جمله Dallas Mavericks، Kronos، و شاید مهم‌ترین آنها SpaceX، یک سازنده هوافضای آمریکایی متعلق به ایلان ماسک، به عنوان نوعی پرداخت پذیرفته شده است.

بایننس کوین (BNB)

ارز دیجیتال binance coin

بایننس کوین (BNB)
بایننس کوین (BNB) یک ارز رمزنگاری کاربردی است که به عنوان یک روش پرداخت برای کارمزدهای مربوط به معاملات در صرافی بایننس عمل می کند. این سومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است. کسانی که از این توکن به عنوان وسیله پرداخت برای مبادله استفاده می کنند، می توانند با تخفیف معامله کنند.

تتر (USDT)

خرید و فروش تتر - ارز دیجیتال

تتر (USDT)
تتر (USDT) یکی از اولین و محبوب‌ترین گروهی از به اصطلاح استیبل کوین‌ها – ارزهای رمزپایه‌ای بود که هدف آن‌ها پیوند دادن ارزش بازار خود به یک ارز یا سایر نقاط مرجع خارجی برای کاهش نوسان است.
از آنجایی که اکثر ارزهای دیجیتال، حتی ارزهای اصلی مانند بیت کوین، دوره های مکرری از نوسانات چشمگیر را تجربه کرده اند، تتر و سایر استیبل کوین ها برای جذب کاربرانی که محتاط هستند تلاش می کنند.

مونرو (XMR)

ارز دیجیتال MONERO

ارز دیجیتال هندی مونرو (XMR)
Monero با تمرکز شدید بر عدم تمرکز و مقیاس‌پذیری راه‌اندازی شده است و با استفاده از تکنیک خاصی به نام «امضای حلقه»، حریم خصوصی کامل را ممکن می‌سازد.
با این تکنیک، گروهی از امضاهای رمزنگاری ظاهر می‌شوند که شامل حداقل یک شرکت‌کننده واقعی می‌شود، اما امضای واقعی را نمی‌توان جدا کرد زیرا همه آنها معتبر به نظر می‌رسند. به دلیل این مکانیسم‌های امنیتی استثنایی، مونرو شهرت نامطلوبی را به دست آورده است – با عملیات مجرمانه در سراسر جهان مرتبط است.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به