مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

12 بهترین کریپتو برای خرید اکنون در آگوست 2023

12 بهترین کریپتو برای خرید اکنون در آگوست 2023

با توجه به اینکه بازارهای ارزهای دیجیتال هنوز در وضعیت نامشخصی قرار دارند، بسیاری از سرمایه گذاران کریپتو به این فکر می کنند که آیا زمان فروش برای جلوگیری از ضرر بیشتر فرا رسیده است یا اینکه آیا بازار به زودی بهبود می یابد.

اگرچه بازارهای کریپتو تا کنون همیشه از دوره‌های نزولی خود بهبود یافته‌اند، هر بازار نزولی «تلفات» خود را دارد که هرگز بهبودی قوی انجام نمی‌دهند. بنابراین، مهم است که پروژه‌های رمزنگاری با کیفیتی را انتخاب کنید که شانس خوبی برای بقای بازار نزولی و شکوفایی در آینده داشته باشند.

ما 200 ارز دیجیتال برتر را بر اساس نقدینگی و در دسترس بودن، فناوری، رهبری بخش، توکنومیک و عوامل کلیدی دیگر آنالیز کرده‌ایم. شما می توانید در مورد معیارهای ما کمی بیشتر در مقاله بخوانید.

با انجام این کار، ما فهرست را به 12 ارز رمزنگاری که قانع‌کننده‌ترین فرصت‌ها را در حال حاضر ارائه می‌دهند، کاهش داده‌ایم. سه سکه برتر در لیست ما هر هفته به روز می شوند تا به روزترین تحولات در بخش رمزنگاری و بلاک چین را منعکس کنند. در اینجا خلاصه ای از بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2023 آمده است:

 • ورلد کوین – یک پروژه ارز دیجیتال که اثبات هویت را اجرا می کند.
 • اتریوم – بلاک چین پیشرو برای قراردادهای هوشمند
 • Curve – AMM بسیار کارآمد
 • بیت کوین – ارز دیجیتال همتا به همتا غیرمتمرکز
 • BNB – یک ارز دیجیتال محبوب که در اکوسیستم بایننس استفاده می شود.
 • Uniswap – پروژه ای با چندین راه حل مقیاس پذیری اتریوم
 • Cosmos – پروژه ذخیره سازی غیرمتمرکز پیشرو
 • GMX – یک صرافی غیرمتمرکز مشتقات رمزنگاری
 • پروتکل مینا – یک بلاک چین بسیار سبک
 • Stellar – ارز دیجیتال برای انتقال سریع و کارآمد دارایی
 • Shiba Inu – Meme coin در بلاک چین اتریوم
 • لایت کوین – جایگزینی ارزانتر و سریعتر برای بیت کوین

بهترین کریپتوها برای خرید همین حالا

بیایید با برجسته کردن سه پروژه ارزهای دیجیتال که اخیراً شاهد تحولات مهمی بوده اند یا رویدادهای بزرگی در آینده نزدیک در راه هستند، شروع کنیم.
ما این سکه های برجسته را به صورت هفتگی به روز می کنیم تا آخرین تحولات در دنیای رمزارز و بلاک چین را منعکس کنیم.

قبل از اینکه به لیست بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید بپردازیم، باید توجه داشته باشیم که انتخاب رمز ارز برای خرید تنها اولین گام در سفر سرمایه گذاری رمزنگاری شما است. همچنین انتخاب پلتفرم مناسب برای خرید رمزنگاری مهم است و همچنین باید تصمیم بگیرید که چگونه ارز دیجیتال خود را ذخیره کنید.

به نظر ما، بهترین راه برای سرمایه گذاری در کریپتو این است که سکه های خود را پس از خرید در یک صرافی به کیف پول سخت افزاری منتقل کنید. یک نقطه شروع عالی خرید ارز دیجیتال در KuCoin و ذخیره آن در کیف پول سخت افزاری لجر است.

1. ورلد کوین

1. ورلد کوین

ورلد کوین یک ارز دیجیتال است که توسط سام آلتمن، مدیر عامل OpenAI، الکس بلانیا و مکس نووندسترن تأسیس شده است. Worldcoin تلاش می کند تا اثبات شخصیت بودن را پیاده سازی کند، جایی که از داده های بیومتریک برای تأیید اینکه کاربر انسان است و نه یک ربات یا عامل هوش مصنوعی استفاده می شود. این تایید از طریق دستگاهی به نام “Orb” انجام می شود که چشم ها را با استفاده از حسگرهای چند طیفی اسکن می کند.

ورلد کوین قصد دارد از این مدرک شخصیتی (که ID جهانی نامیده می شود) استفاده کند تا رأی عادلانه و توزیع ارزش را امکان پذیر کند – به طور بالقوه، اثبات شخصیت می تواند درآمد پایه جهانی را فراهم کند.

توکن Worldcoin دارای علامت WLD است و به گونه ای طراحی شده است که برای همه کاربرانی که فرآیند اثبات شخصیت را تکمیل می کنند صادر شود. این پروژه ادعا می کند که این کار برای همسو کردن انگیزه های همه شرکت کنندگان انجام می شود. Worldcoin بر روی Optimism راه‌اندازی می‌شود، یک راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ که توسط شبکه اتریوم ایمن شده است.

چرا ورلد کوین بهترین کریپتو برای خرید در آگوست 2023 است ؟

تیم Worldcoin به‌روزرسانی‌ای را به اشتراک گذاشته است که فعالیت‌های Worldcoin را در هفته اول پس از راه‌اندازی خود به نمایش می‌گذارد. به گفته این تیم، میزان تأیید اعتبار جهانی در یک هفته پس از راه اندازی WLD بیش از دو برابر شد. علاوه بر این، تعداد کاربران فعال کیف پول World App برای Worldcoin سه برابر و تعداد حساب های World App ده برابر در هفته پس از راه اندازی افزایش یافت.

WLD از زمانی که در 24 جولای راه اندازی شد، در محدوده ای بین 2 تا 2.50 دلار معامله می شود. در هفته گذشته، این توکن شاهد اصلاح قیمت قابل توجهی بوده است، اگرچه سطح حمایت 2 دلاری تا کنون قوی بوده است.

با مشاهده فعالیت‌های چشمگیر اکوسیستم Worldcoin، می‌توانیم شاهد حرکت رو به جلوی قیمت‌های جالب در بازارهای WLD باشیم. با این حال، باید دید چه تعداد از کاربران واقعاً علاقه مند به استفاده از Worldcoin هستند و چه تعداد به سادگی برای دریافت WLD airdrop رایگان وارد می شوند.

خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا

معاملات خرید و فروش تتر، بیت کوین و.....

تمام ارزهای لیست شده در بایننس 

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان، بدون محدودیت 

2. اتریوم

چرا اتریوم بهترین کریپتو برای خرید در آگوست 2023 است ؟

اتریوم یک بلاک چین است که از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کند و موارد استفاده پیچیده تری مانند پروتکل های وام دهی غیرمتمرکز و توکن های غیرقابل تعویض را امکان پذیر می کند. پروژه اتریوم توسط ویتالیک بوترین، که وایت پیپر اتریوم را در اواخر سال 2013 منتشر کرد، تأسیس شد. بلاک چین اتریوم در جولای 2015 راه اندازی شد.

یکی از اولین موارد استفاده فعال شده توسط اتریوم که مورد توجه زیادی قرار گرفت، توانایی صدور توکن های سفارشی بود که می توانستند از طریق بلاک چین اتریوم تراکنش کنند. این ویژگی توسط بسیاری از پروژه‌ها برای جمع‌آوری سرمایه از طریق پیشنهادات اولیه سکه (ICO) و سایر انواع فروش توکن مورد استفاده قرار گرفت.

امروزه، اتریوم دارای اکوسیستم بسیار پر جنب و جوشی از برنامه های غیرمتمرکز است – از جمله خدمات مالی غیرمتمرکز، بازارهای NFT، پلتفرم های انتشاراتی، صرافی های غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال و موارد دیگر – که به نظر ما آن را به سرمایه گذاری خوبی در سال 2023 تبدیل می کند.

اتریوم دارایی بومی بلاک چین اتریوم است که انگیزه ای برای کاربران فراهم می کند تا شبکه را ایمن کنند. شبکه اتریوم در ابتدا مکانیزم اجماع اثبات کار را اجرا کرد، اما در سپتامبر 2022 به اثبات سهام تغییر کرد.

چرا اتریوم بهترین کریپتو برای خرید در آگوست 2023 است ؟

اکوسیستم اتریوم در این هفته با راه‌اندازی آتی Base، یک راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ برای اتریوم که توسط صرافی ارزهای دیجیتال پیشرو Coinbase ایجاد شده است، شاهد پیشرفت هیجان‌انگیزی خواهد بود. Base از توکن خود استفاده نمی کند، بلکه از ETH به عنوان یک توکن گاز استفاده می کند. بنابراین، این پلتفرم به افزایش تقاضا برای ETH تبدیل خواهد شد.

راه اندازی لایه پایه 2، که بر اساس زیرساخت OP Stack Optimism ساخته شده است، برای 9 آگوست برنامه ریزی شده است. با این حال، کاربران در حال حاضر می توانند ETH خود را از شبکه اصلی اتریوم به Base برای آماده شدن برای راه اندازی پلتفرم پل بزنند.

برای جشن راه‌اندازی Base، رویدادی به نام Onchain Summer شامل پروژه‌های بلاک چین در بخش‌های مختلف مانند هنر، بازی و موسیقی می‌شود. شرکت کنندگان در این رویداد واجد شرایط دریافت هزینه روزانه از پروژه های مختلفی هستند که در Base در حال ساخت هستند.

حتی اگر Base می‌تواند شتاب جدیدی را به اکوسیستم اتریوم بیاورد، باید به خاطر داشته باشیم که اتریوم اخیراً از نظر قیمت‌گذاری ضعیف بوده است. در ماه گذشته، دومین ارز دیجیتال بزرگ در محدوده نسبتاً تنگی بین 1830 تا 2000 دلار به سمت چپ حرکت کرده است. در دوره 30 روزه، اتریوم یک تغییر قیمت هیجان انگیز -1.3٪ در برابر دلار آمریکا را ثبت کرده است.

مشاوران با تجربه بهترین راه حل برای افزایش سود و کاهش ریسک معاملات ارز دیجیتال

خدمتی جدید از صرافی ارز دیجیتال بیت گرند،پکیج های مختلف مشاوره و آموزش برای آفراد مبتدی، متوسط و خبره در این حوزه 

3. Curve

12 بهترین کریپتو برای خرید اکنون در آگوست 2023

Curve یک پروتکل AMM (Automated Market Maker) است که معاملات بسیار کارآمدی را بین توکن های مختلف ERC-20 فراهم می کند. این پروتکل به خاطر استخرهای نقدینگی استیبل کوین که نقشی کلیدی در اکوسیستم DeFi ایفا می کند، قابل توجه است.

Curve توکنی به نام CRV را پیاده‌سازی می‌کند که دارای دو عملکرد اصلی است – انگیزه‌ای برای کاربران فراهم می‌کند تا نقدینگی را به پروتکل ارائه کنند و همچنین به عنوان نشانه حاکمیتی پروتکل عمل می‌کند. کاربران می‌توانند توکن‌های CRV خود را برای دریافت توکن‌های veCRV قفل کنند. هر چه مدت زمان قفل طولانی تر باشد، کاربر توکن های veCRV بیشتری دریافت می کند. دارندگان veCRV بخشی از کارمزد معاملاتی را که توسط پروتکل Curve جمع آوری می شود، دریافت می کنند.

در اوج خود در اوایل سال 2022، پروتکل Curve دارای TVL (ارزش کل قفل شده) تقریباً 24 میلیارد دلار بود. اگرچه TVL Curve در بازار خرس کریپتو در سال 2022 به شدت کاهش یافت، اما همچنان در بین 10 پروتکل بزرگ DeFi باقی مانده است.

چرا Curve بهترین کریپتو برای خرید در آگوست 2023 است ؟

پروتکل Curve مورد سوء استفاده قرار گرفت که در آن تقریباً 73 میلیون دلار سرمایه از طریق یک اشکال ورود مجدد تخلیه شد. با این حال، تقریباً 73٪ از وجوه دزدیده شده تاکنون توسط مهاجمان و همچنین هکرهای Whitehat بازگردانده شده است.

با این حال، وجوه دزدیده شده به طور کامل بازگردانده نشده است، به همین دلیل است که پروژه Curve هنوز برای اطلاعاتی که منجر به محکومیت هکر می شود، جایزه ارائه می کند. Curve برای وجوه دزدیده شده که هنوز برگردانده نشده اند، پاداش 10٪ ارائه می دهد که تقریباً 1.85 میلیون دلار است. Curve می گوید در صورتی که هکر تمام وجوه دزدیده شده را برگرداند، پیگیری بیشتر این موضوع را متوقف خواهد کرد.

دلیل اینکه CRV توکن جالبی برای دنبال کردن در کوتاه مدت خواهد بود این است که نوسانات قیمت زیادی را در عواقب اکسپلویت شاهد بوده است. پس از انتشار اخبار سوء استفاده، CRV از 0.73 دلار به 0.50 دلار در یک بازه زمانی حدود دو روزه کاهش یافت. با این حال، سطح 0.50 دلار پشتیبانی را فراهم کرد، و توکن از آن زمان به 0.62 دلار بهبود یافته است. با توجه به اینکه اکثر وجوه دزدیده شده در حال حاضر بازگردانده شده اند، جالب است که ببینیم آیا CRV می تواند بازیابی را به سطح قیمت قبل از هک خود بازگرداند یا خیر.

4. بیت کوین

بیت کوین یک ارز دیجیتال همتا به همتا غیرمتمرکز است که در ابتدا در سال 2008 توصیف شد و در اوایل سال 2009 راه اندازی شد. بیت کوین توسط شخصی با نام مستعار ساتوشی ناکاموتو اختراع شد که هویت واقعی او هنوز مشخص نیست.

بیت کوین مفهوم بلاک چین را معرفی کرد و یک ارز دیجیتال کاملاً غیرمتمرکز را ارائه می دهد که بسیار امن است. Proof-of-Work را پیاده سازی می کند تا تغییر تاریخچه تراکنش ها یا دو برابر کردن سکه ها را دشوار کند. این شبکه توسط ماینرها ایمن می شود که به ازای اضافه کردن بلاک ها به بلاک چین بیت کوین، سکه های BTC پاداش می گیرند.

بیت کوین را می توان به هر نقطه از جهان به صورت 24 ساعته ارسال کرد و هیچ واسطه ای نمی تواند تراکنش ها را مسدود کند. با نگه داشتن کلیدهای خصوصی خود، کاربران می توانند بیت کوین خود را بدون نیاز به موسساتی مانند بانک ها حفظ کنند.

حتی با وجود اینکه تعداد بی‌شماری ارزهای دیجیتال و پلتفرم‌های بلاک چین پس از بیت‌کوین منتشر شده‌اند، بیت‌کوین همچنان به‌راحتی بزرگ‌ترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار است.

چرا بیت کوین بهترین کریپتو برای خرید در آگوست 2023 است ؟

بیت کوین تاکنون توانسته سطح قیمت 30000 دلار را حفظ کند، که برای مدت کوتاهی در 7 جولای شکسته شد. در حال حاضر، مهم ترین روایت در بازار BTC، برنامه های بیت کوین ETF (صندوق قابل معامله در بورس) است که توسط غول های صنعت سرمایه گذاری BlackRock و BlackRock ثبت شده است. وفاداری

پس از اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (کمیسیون بورس و اوراق بهادار) اعلام کرد که برنامه ها به اندازه کافی واضح و جامع نیستند، هیاهو در مورد این برنامه های ETF بیت کوین کمی کاهش یافت.

گزارش شده است که SEC راضی نیست زیرا صرافی‌های Nasdaq و Cboe که برای ETF از طرف شرکت‌های سرمایه‌گذاری مختلف ثبت نام کرده‌اند، مشخص نکرده‌اند که کدام صرافی‌های ارز دیجیتال با آن‌ها قرارداد اشتراک نظارت داشته باشند. با این حال، پرونده های بیت کوین ETF را می توان دوباره ارسال کرد.

نگرانی‌ها در مورد دستکاری در بازارهای بیت‌کوین عامل اصلی است که SEC در رد کردن برنامه‌های مختلف ETF بیت کوین در طول سال‌ها به آن اشاره کرده است.

در حرکت رو به جلو، احتمالاً شاهد افزایش سرعت بیت کوین برای بقیه بازار ارزهای دیجیتال خواهیم بود، که در 7 روز گذشته اصلاح شده است. برخی آلتکوین ها به طور قابل توجهی کاهش یافته اند، زیرا 24 ارز از 100 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار در هفته گذشته 10 درصد یا بیشتر از دست داده اند.

5. BNB

BNB توکنی است که توسط صرافی ارز دیجیتال Binance در سال 2017 راه اندازی شد. BNB دو عملکرد اصلی را انجام می دهد. دارندگان توکن هنگام استفاده از Binance به مزایای ویژه دسترسی پیدا می‌کنند – این شامل کارمزدهای معاملاتی کمتر، دسترسی به برنامه‌های Launchpad و Launchpool صرافی، بازگشت نقدی خرید با کارت بایننس ویزا و موارد دیگر می‌شود.

این توکن همچنین به عنوان دارایی اصلی بلاک چین BNB استفاده می شود. BNB Chain گونه‌ای از اتریوم است که کارمزد تراکنش‌های بسیار پایین‌تری را به کاربران ارائه می‌دهد و به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا به راحتی برنامه‌های غیرمتمرکز سازگار با EVM را مستقر کنند. BNB که قبلا به عنوان بایننس کوین شناخته می شد، اکنون یک تغییر نام تجاری گسترده را پشت سر گذاشته است.

چرا BNB بهترین کریپتو برای خرید در آگوست 2023 است ؟

همانطور که قبلاً در بالا ذکر کردیم، کاربران زنجیره BNB به لطف پلتفرم opBNB که برای اولین بار هفته گذشته معرفی شد، گزینه لایه 2 خواهند داشت. انتظار می رود این پلتفرم که در حال حاضر در مرحله تست شبکه است، بیش از 4000 تراکنش در ثانیه را انجام دهد و در عین حال هزینه تراکنش ها را در کسری از سنت حفظ کند.

لایه 2 برای BNB Chain بر روی بزرگترین نقطه قوت پلتفرم ساخته شده است و زنجیره BNB را برای طیف وسیع تری از کاربران قابل دسترسی تر می کند.

BNB همچنین یک سکه جالب برای دنبال کردن در هفته های آینده به دلایل منفی بیشتر خواهد بود. شکایت SEC علیه Binance و Binance.US باعث ایجاد ابهام در مورد BNB شده است و در نتیجه قیمت سکه به طور قابل توجهی کاهش یافت.

علاوه بر این، بایننس اخیرا هلندی را ترک کرده است، زیرا نتوانسته تاییدیه های نظارتی لازم را دریافت کند. این صرافی همچنین از سوی رگولاتورهای بلژیکی دستور توقف ارائه خدمات خود در این کشور را صادر کرده است.

در حالی که بایننس فعالانه تلاش کرده است بین خود و BNB فاصله ایجاد کند، همچنان پشتیبان اصلی سکه است و هر خبر منفی بعدی به احتمال زیاد بر BNB تأثیر خواهد گذاشت. از طرف دیگر، اگر بایننس وضعیت مخمصه فعلی خود را با موفقیت پشت سر بگذارد، BNB می تواند بهبودی قوی داشته باشد.

6. Uniswap

Uniswap یک صرافی غیرمتمرکز ارز دیجیتال است که مدل AMM (سازنده بازار خودکار) را معرفی و رایج کرد. این طراحی منحصربه‌فرد نیاز به کتاب‌های سفارش را از بین می‌برد و روشی زیبا برای مبادله بین توکن‌های مختلف مستقیماً در بلاک چین بدون اتکا به واسطه‌ها فراهم می‌کند.

پروتکل Uniswap غیرمتمرکز است و هر کسی می‌تواند برای هر توکن، استخر نقدینگی ایجاد کند. این بدان معناست که جدیدترین دارایی‌های رمزنگاری شده اغلب در Uniswap معامله می‌شوند، قبل از اینکه راه خود را در صرافی‌های ارزهای دیجیتال متمرکز کنند.

مدل معرفی شده توسط Uniswap توسط بسیاری از صرافی های غیرمتمرکز در پلتفرم های مختلف بلاک چین پذیرفته شده است. با این حال، Uniswap فعال ترین صرافی غیرمتمرکز از نظر حجم معاملات است.

Uniswap توسط دارندگان توکن UNI اداره می شود که می توانند پیشنهادات را ارسال کرده و به آن رأی دهند. UNI در سال 2020 از طریق ایردراپ بین کاربران قبلی پروتکل Uniswap توزیع شد و این توکن اکنون برای خرید در انواع پلتفرم های تجاری غیرمتمرکز و متمرکز در دسترس است.

چرا Uniswap بهترین کریپتو برای خرید در آگوست 2023 است ؟

پروتکل Uniswap اخیراً با حجم معاملات روزانه 11.84 میلیارد دلار رکورد زد. این حجم تقریباً دو برابر بیشتر از رکورد قبلی حجم روزانه پروتکل بود.

Uniswap با هجوم کاربران به تجارت USDC، استیبل کوین اصلی که در آخر هفته پس از شکست بانک سیلیکون ولی تحت فشار قرار گرفت، رکورد خود را به ثبت رساند. دلیل اینکه این شکست برای USDC مرتبط بود این است که Circle، صادرکننده کلیدی استیبل کوین USDC، فاش کرد که 3.3 میلیارد دلار از مجموع 40 میلیارد دلار وجوه پشتوانه USDC در بانک سیلیکون ولی نگهداری می شود.

این افزایش حجم نشان می‌دهد که پروتکل Uniswap یک زیرساخت کلیدی برای بازارهای رمزنگاری است و می‌تواند با موفقیت حجم بسیار زیادی را حتی در دوره‌های هرج و مرج در بازار مدیریت کند.

علاوه بر این، پروژه Uniswap اخیراً یک کیف پول تلفن همراه غیرقانونی را نیز معرفی کرده است که از شبکه اصلی اتریوم و همچنین پلتفرم‌های مقیاس‌پذیری لایه ۲ Arbitrum و Optimism پشتیبانی می‌کند.

7. Cosmos

Cosmos شبکه ای است که به گونه ای طراحی شده است که به پلتفرم های مختلف بلاک چین اجازه می دهد تا با یکدیگر تعامل داشته باشند. شبکه Cosmos توسط Cosmos Hub، یک بلاک چین اثبات سهام، هماهنگ می شود. Cosmos Hub همچنین برای تسهیل ارتباط با بلاک چین های خارج از اکوسیستم Cosmos، به عنوان مثال بیت کوین و اتریوم، طراحی شده است. بلاک چین های مختلفی که Cosmos را تشکیل می دهند از طریق پروتکلی به نام IBC (ارتباط بین بلاک چین) با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند.

Cosmos Hub و دیگر بلاک چین ها در شبکه Cosmos با استفاده از چارچوب Cosmos SDK ساخته شده اند. بلاک چین‌های راه‌اندازی شده در کیهان از مکانیزم قوی اجماع اثبات سهام، زمان‌های سریع تراکنش (حدود ۷ ثانیه) و هزینه‌های پایین تراکنش (حدود ۰.۰۱ دلار در هر تراکنش) بهره می‌برند.

دارایی بومی کیهان ATOM نام دارد. کاربران می‌توانند توکن‌های ATOM خود را برای کمک به امنیت شبکه و همچنین دریافت جوایز شرط‌بندی و بخشی از کارمزد تراکنش‌های جمع‌آوری‌شده توسط شبکه به اشتراک بگذارند.

چرا کازماس بهترین کریپتو برای خرید در آگوست 2023 است ؟

در 15 مارس، شبکه Cosmos ارتقاء v9-Lambda خود را دریافت می کند که امنیت تکراری (RS) را به شبکه معرفی می کند. این به زنجیره‌های بلوکی در شبکه Cosmos اجازه می‌دهد تا اساساً امنیت را از Cosmos Hub با اجازه دادن به اعتبارسنجی‌ها در Cosmos Hub برای تولید بلوک برای آنها اجاره کنند. این ارتقا بخشی از مفهوم گسترده‌تر امنیت بین زنجیره‌ای (ICS) است که پروژه Cosmos به تدریج در حال اجراست.

امنیت تکراری به پروژه های مبتنی بر کیهان اجازه می دهد تا به جای نگرانی در مورد اعتبار سنجی و امنیت خود، بر نقاط قوت منحصر به فرد خود تمرکز کنند. در همین حال، سهامداران ATOM می توانند بازدهی بیشتری را مشاهده کنند زیرا تا 25 درصد از هزینه های جمع آوری شده توسط “زنجیره های مصرف کننده” به سهامداران Cosmos Hub تعلق می گیرد.

در زمان راه اندازی، تنها بلاک چین های از پیش تایید شده در شبکه Cosmos می توانند از ویژگی امنیتی تکراری استفاده کنند. بلاک چین های واجد شرایط از طریق حاکمیت Cosmos انتخاب می شوند.

8. جی ام ایکس GMX

GMX یک صرافی غیرمتمرکز ارز دیجیتال است که در مشتقات، به ویژه قراردادهای آتی دائمی تخصص دارد. صرافی GMX در حال حاضر در پلتفرم های بلاک چین Arbitrum و Avalanche در دسترس است.

اکوسیستم GMX دارای دو توکن است: GMX و GLP. GMX یک توکن ابزار و حاکمیت است که 30٪ از هزینه های جمع آوری شده در صرافی GMX را به خود اختصاص می دهد. در همین حال، GLP توکن ارائه‌دهنده نقدینگی پلتفرم است که 70 درصد از کارمزدهای جمع‌آوری‌شده در صرافی را به خود اختصاص می‌دهد.

GLP نمایانگر شاخصی است که در حال حاضر شامل 8 دارایی رمزنگاری مختلف است که در صرافی GMX برای مبادلات و معاملات اهرمی پشتیبانی می‌شوند. کاربران می توانند با ارائه هر یک از دارایی های پشتیبانی شده به استخر، GLP را برش دهند یا برای دارایی هایی که در استخر نگهداری می شوند، GLP را بازخرید کنند.

این پلتفرم از معاملات تا 50 برابر اهرم پشتیبانی می کند که در مقایسه با اکثر پلتفرم های متمرکز مشتقات رمزنگاری رقابتی است.

چرا GMX بهترین کریپتو برای خرید در آگوست 2023 است ؟

صرافی‌های متمرکز ارزهای دیجیتال پس از فروپاشی FTX تحت نظارت بیشتر قرار دارند. علاوه بر این، شکست بسیاری از کسب‌وکارهای متمرکز وام‌دهی رمزارز نیز به طور گسترده‌تری بر شهرت کسب‌وکارهای دیجیتال متمرکز تأثیر منفی گذاشته است.

در حالی که صرافی‌های متمرکز هنوز از نظر حجم معاملات بر قدرت هستند، تعداد فزاینده‌ای از سرمایه‌گذاران کریپتو به دنبال جایگزین‌های غیرمتمرکز هستند. بخش مشتقات رمزنگاری غیرمتمرکز هنوز نسبتاً جدید است، به این معنی که می‌تواند برای پلتفرم‌هایی مانند GMX پیشرفت زیادی داشته باشد. این دلیل اصلی است که چرا ما GMX را به عنوان یکی از بهترین ارزهای دیجیتال جدید برای خرید معرفی کردیم.

9. پروتکل مینا

مینا پروتکل پروژه ای است که در حال ساخت یک بلاک چین بسیار سبک وزن است. با کمک فناوری دانش صفر، اندازه بلاک چین مینا در همه زمان‌ها تنها ۲۲ کیلوبایت نگه داشته می‌شود.

نسخه پروتکل Mina از برنامه های غیرمتمرکز zkApps نامیده می شود. قراردادهای هوشمند این برنامه‌ها با اثبات‌های دانش صفر پشتیبانی می‌کنند، که می‌تواند به کاربران اجازه دهد بدون افشای خود داده‌ها برای طرفی که با آن تعامل دارند، مالکیت داده‌های خود را ثابت کنند. zkApps همچنین می‌تواند داده‌ها را از هر وب‌سایتی به‌صورت خصوصی منبع‌دهی کند و به جای تکیه بر سیستم‌های پیچیده اوراکل، دسترسی آسان به داده‌های دنیای واقعی را فراهم کند.

چرا پروتکل مینا بهترین کریپتو برای خرید در آگوست 2023 است ؟

فناوری دانش صفر احتمالاً به یک روند بسیار مهم در فضای رمزنگاری و بلاک چین در حال حرکت رو به جلو تبدیل خواهد شد، و پروتکل Mina می تواند به خوبی از این مزیت استفاده کند.

 

علاوه بر این، طراحی سبک وزن بلاک چین مینا، مشارکت در شبکه را آسان تر می کند، که به ویژه برای دستگاه های تلفن همراه مرتبط است. اگر بخواهیم شاهد پذیرش گسترده فناوری بلاک چین باشیم، به احتمال زیاد تعداد زیادی از مردم از طریق دستگاه های تلفن همراه از بلاک چین استفاده خواهند کرد. این می‌تواند مینا را به یکی از ارزهای دیجیتال تبدیل به یکی از ارزهای رمزنگاری‌شده بعدی تبدیل کند.

10. Stellar

Stellar یک ارز دیجیتال است که به عنوان شاخه ای از XRP شروع به کار کرد. این پروژه توسط Jed McCaleb، که بخشی از سه نفری بود که XRP را ایجاد کردند، بنیانگذاری شد. دارایی اصلی بلاک چین استلار، لومن نام دارد و دارای نماد تیک تیک XLM است. این یک الگوریتم اجماع مشابه با XRP را پیاده سازی می کند و امکان تراکنش های ارزان و سریع را فراهم می کند.

حداقل کارمزد تراکنش در بلاک چین استلار فقط 0.00001 XLM است. این بدان معنی است که 1 XLM از نظر تئوری می تواند برای 100000 تراکنش پرداخت کند. در واقعیت، کاربران باید هزینه کمی بالاتر بپردازند تا تراکنش‌هایشان به موقع تایید شود – یک رقم واقعی حدود 0.0001 XLM است که هنوز هم بسیار کم است.

بلاک چین Stellar به لطف عملکرد مبادله غیرمتمرکز داخلی آن می تواند برای تجارت موثر دارایی های مختلف به صورت غیرمتمرکز استفاده شود. شما می‌توانید از طریق رابط‌هایی مانند StellarX به این قابلیت دسترسی داشته باشید، جایی که می‌توانید XLM را با ارزهای مختلف فیات و دارایی‌های کریپتو معامله کنید. البته، شما همچنین می توانید به سادگی از XLM به عنوان یک ارز دیجیتال بسیار کارآمد برای تراکنش های روزمره استفاده کنید.

چرا استلار بهترین کریپتو برای خرید در آگوست 2023 است ؟

فناوری دانش صفر احتمالاً به یک روند بسیار مهم در فضای رمزنگاری و بلاک چین در حال حرکت رو به جلو تبدیل خواهد شد، و پروتکل Mina می تواند به خوبی از این مزیت استفاده کند.

 

علاوه بر این، طراحی سبک وزن بلاک چین مینا، مشارکت در شبکه را آسان تر می کند، که به ویژه برای دستگاه های تلفن همراه مرتبط است. اگر بخواهیم شاهد پذیرش گسترده فناوری بلاک چین باشیم، به احتمال زیاد تعداد زیادی از مردم از طریق دستگاه های تلفن همراه از بلاک چین استفاده خواهند کرد. این می‌تواند مینا را به یکی از ارزهای دیجیتال تبدیل به یکی از ارزهای رمزنگاری‌شده بعدی تبدیل کند.

11. شیبا اینو

شیبا اینو یک ارز رمزپایه میم است که در سال 2020 توسط شخصی با نام مستعار “ریوشی” راه اندازی شد. این پروژه به شدت از ارز دیجیتال Dogecoin الهام گرفته شده است و همچنین نژاد سگ Shiba Inu را در برند خود به نمایش می گذارد. برخلاف Dogecoin که دارای بلاک چین خاص خود است، Shiba Inu بر روی بلاک چین اتریوم به عنوان توکن ERC-20 صادر می شود.

در طول راه اندازی توکن SHIB، نیمی از عرضه به ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم (که به هیچ وجه درگیر پروژه نیست) ارسال شد. این پروژه این را به عنوان یک نشانه سوزی در نظر گرفت. بوترین در نهایت اکثریت قریب به اتفاق دارایی‌های SHIB خود را سوزاند و بقیه توکن‌های خود را برای تأمین مالی کمک‌های خیریه فروخت.

SHIB در سال 2021 شاهد افزایش قابل توجهی در محبوبیت بود و به دومین سکه بزرگ میم از نظر ارزش بازار تبدیل شد، پس از Dogecoin. علاوه بر این، SHIB یکی از محبوب ترین رمزارزهای پنی در حال حاضر است.

چرا شیبا اینو بهترین کریپتو برای خرید در آگوست 2023 است ؟

ما به راه‌اندازی Shibarium نزدیک می‌شویم، که راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ پروژه Shiba Inu برای اتریوم است. به گفته توسعه دهنده Shiba Inu Shytoshi Kusama، انتظار می رود Shibarium پس از کنفرانسی در تورنتو که در ماه اوت برگزار می شود، راه اندازی شود.

لایه Shibarium 2 به پروژه‌هایی پاسخ می‌دهد که به دنبال یک پلتفرم مقیاس‌پذیر برای راه‌اندازی بازی‌ها و برنامه‌های مرتبط با متاورس هستند. در حال حاضر، پلتفرم Shibarium به عنوان یک شبکه آزمایشی در دسترس است که به آن Puppynet می گویند. شبکه آزمایشی Puppynet از ماه مارس امسال فعال شده است.

شایان ذکر است، انتظار می‌رود که Shibarium دارای مکانیزمی باشد که در آن توکن‌های SHIB با هر تراکنش سوزانده می‌شوند، که می‌تواند به تبدیل شدن توکن به دارایی جذاب‌تری برای نگهداری در درازمدت کمک کند.

با نزدیک شدن به انتشار Shibarium، SHIB تنها توکن جالبی برای دنبال کردن نخواهد بود. همچنین ارزش این را دارد که به توکن های دیگر در اکوسیستم شیبا اینو مانند BONE و LEASH توجه کنید. در واقع، توکن BONE اخیراً وارد 100 ارز دیجیتال برتر شده و به ارزش بازار بیش از 300 میلیون دلار رسیده است.

12. لایت کوین

لایت کوین یک ارز دیجیتال است که در ابتدا در اکتبر 2011 راه اندازی شد و آن را به یکی از قدیمی ترین آلت کوین های موجود در بازار تبدیل کرد. لایت کوین به شدت بر اساس بیت کوین است، زیرا اساساً به عنوان یک نسخه اصلاح شده از پایگاه کد بیت کوین شروع شد.

لایت کوین حداکثر 84 میلیون سکه دارد که 4 برابر بیشتر از بیت کوین است. زمان بلاک هدفمند آن 2.5 دقیقه است که 4 برابر سریعتر از زمان بلاک هدف بیت کوین است. درست مانند بیت کوین، لایت کوین نیز از Proof-of-Work برای رسیدن به اجماع در مورد وضعیت دفتر خود استفاده می کند. در حالی که بیت کوین از تابع هش SHA-256 استفاده می کند، لایت کوین از تابع هش رمزگذاری استفاده می کند.

گاهی اوقات، لایت کوین به عنوان زمینه ای برای اثبات فناوری هایی که بعداً در بیت کوین پیاده سازی شدند، استفاده می شود. به عنوان مثال، SegWit برای اولین بار قبل از اینکه در شبکه بیت کوین فعال شود، در لایت کوین پیاده سازی شد. با این حال، لایت کوین دارای برخی از جنبه های تکنولوژیکی منحصر به فرد است که مهمترین آنها پشتیبانی آن از فناوری حریم خصوصی MimbleWimble است.

طرفداران لایت کوین اغلب لایت کوین را “نقره به طلای بیت کوین” توصیف می کنند. تراکنش‌های LTC ارزان‌تر و سریع‌تر از تراکنش‌های BTC هستند و لایت‌کوین را به گزینه‌ای مناسب‌تر برای پرداخت‌های روزمره تبدیل می‌کند.

چرا لایت کوین بهترین کریپتو برای خرید در آگوست 2023 است ؟

انتظار می رود نصف شدن بعدی لایت کوین در تاریخ 2 اوت در ساعت 1:30 بعد از ظهر UTC انجام شود. لایت کوین در چند ماه گذشته عملکرد خوبی داشته است زیرا معامله گران در حال جمع آوری موقعیت های LTC خود قبل از هاوینگ آینده هستند. LTC از ابتدای سال 38 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر یازدهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است.

به گفته شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین LunarCrush، لایت کوین “قوی ترین فعالیت اجتماعی و تجاری ترکیبی را در بازار ارزهای دیجیتال” داشته است. LunarCrush در مورد سکه پرطرفدار نوشت: «تعامل اجتماعی همچنان به افزایش می‌یابد، که نشان‌دهنده افزایش فعالیت جامعه و مشارکت در پست‌های اجتماعی است.

علاوه بر هیجان ناشی از نصف شدن، روایت سرمایه گذاران نهادی در حوزه رمزنگاری بسیار قوی بوده است – شرکت هایی مانند Blackrock، Fidelity و چندین شرکت دیگر طی چند هفته گذشته درخواست های ETF بیت کوین را ثبت کردند، و این نشان می دهد که موسسات رمزارز را به عنوان یک ارز دیجیتال در نظر می گیرند. بخشی از استراتژی های بلندمدت آنها در میان این علاقه سرمایه گذاران فزاینده، LTC در صرافی EDX Markets به عنوان یکی از چهار ارز دیجیتال موجود در این پلتفرم فهرست شده است. EDX Markets یک پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال است که توسط شرکت‌های بزرگ صنعت مالی از جمله Fidelity و Citadel Securities پشتیبانی می‌شود.

دلیل دیگری که چرا لایت کوین اخیراً خوب عمل کرده است می تواند این باشد که به نظر نمی رسد LTC در معرض خطر برچسب گذاری یک امنیت ثبت نشده توسط تنظیم کننده های ایالات متحده باشد. در شکایت های اخیر خود علیه بایننس و کوین بیس، SEC ادعا کرده است که چندین ارز دیجیتال ارائه شده توسط صرافی ها اوراق بهادار ثبت نشده هستند، اما لایت کوین را به عنوان یکی از آنها ذکر نکرده است.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)