مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

بهبود جریان ورودی دارایی های دیجیتال، کاهش فعالیت ETF

بهبود جریان ورودی دارایی های دیجیتال، کاهش فعالیت ETF

بازار ارز دیجیتال

جریان ورودی دارایی های دیجیتال بهبود می یابد، اما فعالیت ETF در حال کاهش است.
با وجود جریان مثبت خالص به بازار ارزهای دیجیتال، به نظر می رسد تقاضای نقدی بیت کوین ETF از زمان اوج خود در هفته اول مارس کاهش یافته است.

جریان ورودی دارایی های دیجیتال به محصولات سرمایه گذاری ارز دیجیتال در هفته گذشته مثبت شد، با ورودی خالص 862 میلیون دلار در مقایسه با جریان خروجی خالص 931 میلیون دلار در هفته قبل.

با این حال، به نظر می رسد که محبوبیت وجوه قابل معامله در بورس بیت کوین در حال کاهش است. حجم معاملات روزانه صندوق‌های قابل معامله در مبادلات (ETF) به 5.4 میلیارد دلار کاهش یافته است، 36 درصد کمتر از اوج 9.5 میلیارد دلاری ثبت شده در هفته اول، مارک بیت کوین با 863 میلیون دلار ورودی به کمک تقاضای ETF، در صدر جریان دارایی‌های دیجیتال قرار گرفت. ETFهای بیت کوین نقطه ای 1.8 میلیارد دلار در مقایسه با 965 میلیون دلار خروجی از Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) ثبت کردند.

ETF Grayscale تقریباً سه ماه پس از تصویب محصولات در ایالات متحده در 11 ژانویه، همچنان شاهد خروجی های عظیم است.

خروج مداوم از GBTC فشار فروش قابل توجهی را بر قیمت بیت کوین در سه هفته گذشته وارد کرده است.

دارایی های بیت کوین در مقیاس خاکستری. منبع: CoinGlass
دارایی های بیت کوین در مقیاس خاکستری. منبع: CoinGlass

پیش بینی کارشناسان بازار ارز دیجیتال

کارشناسان بازار ارز دیجیتال پیش‌بینی کرده بودند که با گذشت زمان، جریان‌های خروجی از GBTC کاهش یافته و خشک می‌شود و منجر به تقاضای بی‌سابقه‌ای برای ETF می‌شود.

با این حال، روند فعلی سرمایه‌گذاران نشان می‌دهد که جریان خروجی GBTC هنوز به پایان نرسیده است و GBTC همچنان بر جریان‌های ETF غالب است.

فشار فروش از سوی ETF ها روی قیمت بیت کوین قابل مشاهده است زیرا برترین ارز رمزنگاری شده جهان طی 24 ساعت گذشته 4000 دلار کاهش یافت و در زمان نگارش این مقاله کمی بالاتر از 66000 دلار معامله شد.

بسیاری از تحلیلگران بازار آن را اصلاحی معمول قبل از رویداد نصف شدن بیت کوین که برای 20 آوریل برنامه ریزی شده است، نامیده اند.

احساسات بازار ارزهای دیجیتال نزولی می شود. منبع: مارسل کنوبلوخ

اصلاح قیمت بیت کوین شاهد انحلال نزدیک به 500 میلیون دلار بود، در حالی که بازار آپشن‌ها با فراخوان‌های فروش سنگین داغ شد، که نشان‌دهنده احساس نزولی معامله‌گران است.

اتر چهارمین هفته متوالی خروجی خود را با 19 میلیون دلار در هفته گذشته ثبت کرد. هفته گذشته بازار آلتکوین ورودی خالص 18.3 میلیون دلاری را ثبت کرد که توکن Solana با 6.1 میلیون دلار ورودی پیشتاز این هزینه بود.

ایالات متحده با 897 میلیون دلار بیشترین میزان خروج را در هفته گذشته داشته است، در حالی که اروپا و کانادا مجموعاً 49 میلیون دلار خروجی داشته اند.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)