مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

درآمد ماینینگ اتریوم (ETH) دوباره در مارس 2022 از بیت کوین (BTC) پیشی گرفت.

درآمد ماینینگ اتریوم (ETH) دوباره در مارس 2022 از بیت کوین (BTC) پیشی گرفت.

درآمد ماینینگ اتریوم (ETH) نسبت به بیت کوین (BTC) و قیمت این دو ارز دیجیتال به طور خلاصه
درآمد استخراج اتریوم برای سومین ماه متوالی از بیت کوین پیشی گرفت.
با وجود افزایش تقاضا، هر دو دارایی دیجیتال در مارس 2022 شاهد کاهش سالانه ماینینگ بودند.
مارس 2022 درآمد اتریوم به 1.34 میلیارد دلار رسید، در حالی که درآمد بیت کوین تنها به 1.21 میلیارد دلار رسید.

علیرغم افزایش درآمد استخراج‌کنندگان بیت‌کوین در ماه مارس، استخراج‌کنندگان اتریوم همچنان ۱۰ درصد از استخراج‌کننده‌های اولین ارز دیجیتال با پشتوانه بلاک‌چین از نظر درآمد جلوتر بودند.

ماه مارس ماه سختی برای ماینرهای بیتکوین بود. طبق تحقیقات Be[In]Crypto Research، ماینرها توانستند در ماه سوم سال 2022 تقریباً 1.21 میلیارد دلار درآمد کسب کنند.

از آنجایی که وقتی تقاضا برای بیت کوین را در نظر می گیریم این رقم کم به نظر می رسد، کل درآمد استخراج بیت کوین نسبت به فوریه 2022 افزایش یافته است. کل درآمد ماه مارس با 14 درصد افزایش به حدود 150 میلیون دلار رسیده است.

کل سودآوری استخراج بیت کوین در سال گذشته از مارس 2021 که 1.75 میلیارد دلار درآمد ثبت شده، 30 درصد کاهش یافته است.

درآمد ماینینگ اتریوم (ETH) نسبت به بیت کوین (BTC) و قیمت این دو ارز دیجیتال

اگرچه درآمد استخراج بیت کوین در ماه مارس افزایش یافته بود، اما بالاترین میزان درآمد یک روزه مارس 2022 همچنان 4 درصد کمتر از بهترین نرخ روز در فوریه بود. طبق داده‌های YCharts، بالاترین قیمت یک روزه در ماه فوریه 50.05 میلیون دلار بود.

با این گفته، بالاترین قیمت یک روزه مارس (47.54 میلیون دلار) نسبت به ژانویه 2022 که بالاترین رقم 60.16 میلیون دلاری بود، بیش از 20 درصد کمتر بود.

پیشی گرفتن اتریوم از استخراج بیت کوین ادامه دارد.

در حالی که استخراج کنندگان BTC در ماه مارس ۱.۲۱ میلیارد دلار درآمد داشتند، استخراج کنندگان اتریوم ۱.۳۴ میلیارد دلار درآمد داشتند. به دنبال الگوی بیت کوین، درآمد اتریوم از فوریه 7 درصد افزایش یافت.

در فوریه 2022، استخراج اتریوم مجموعاً 1.25 میلیارد دلار درآمد داشت. ماینینگ اتریوم نیز در ماه مارس شاهد کاهش ماهانه سالانه بود. مارس 2021 شاهد 1.41 میلیارد دلار درآمد بود، در حالی که این رقم در سال 2022، 4%کاهش یافت.

درآمد ماینینگ اتریوم (ETH) نسبت به بیت کوین (BTC) و قیمت این دو ارز دیجیتال

ماینرها همچنان در مارس 2022 اتریوم را ترجیح می دهند.

از آوریل 2022، بیت کوین همچنان بزرگترین دارایی دیجیتال از نظر ارزش بازار است. با این حال، وقتی صحبت از درآمد استخراج به میان می‌آید، اتریوم تنها دارایی است که درآمد بیشتری را برای ماینرها به ارمغان می‌آورد.

قبل از اینکه اتریوم در مارس 2022 از بیت کوین پیشی بگیرد، در فوریه 2022 درآمد اتریوم 17 درصد از بیت کوین پیشی گرفت. علاوه بر این، درآمد استخراج اتریوم در ژانویه 2022، 20%، در دسامبر 2021 32 درصد و در می 2021، 65% پیشی گرفت.

علت افزایش درآمد ماینینگ چیست؟ درآمد ماینینگ اتریوم

برای درک افزایش درآمد ماینینگ ، باید عواملی را که در محاسبه درآمد ماینینگ کمک می کند، درک کنیم. برای محاسبه درآمد ماینینگ، باید قیمت یک سکه و تعداد سکه‌های (در این مورد ETH و BTC) را که در ماه مارس به دست آورده‌اند، در نظر بگیریم.

به طور معمول، در یک بازار صعودی، از آنجایی که قیمت سکه ها در حال افزایش است، درآمد ماینینگ به سمت بالا می رود. از سوی دیگر، هنگامی که احساسات منفی بازار کریپتو وجود دارد، درآمد استخراج همراه با قیمت دارایی ها کاهش می یابد.

بهبود بازار در اواخر ماه مارس با افزایش تقاضا برای بیت کوین و اتریوم می تواند به عنوان عامل اصلی افزایش درآمد ماینینگ در ماه مارس باشد.

اتریوم در ۱ مارس با قیمت ۲۹۱۹.۷۸ دلار افتتاح شد. دارایی بومی اکوسیستم اتریوم در 29 مارس به بالاترین سطح ماهانه 3470.19 دلار رسید و ماه را با مبادله 3281.64 دلار به پایان رساند. به طور کلی، ETH حدود 18٪ افزایش یافت.

علاوه بر این، حجم معاملات در فوریه 4 درصد افزایش داشت. حجم معاملات در ماه فوریه حدود 416 میلیارد دلار بود در حالی که حجم معاملات در ماه مارس تقریباً 436 میلیارد دلار بود. این به توضیح افزایش قیمت ETH در آخرین روزهای مارس 2022 کمک می کند.

درآمد ماینینگ اتریوم (ETH) نسبت به بیت کوین (BTC) و قیمت این دو ارز دیجیتال

بیت کوین از اول مارس با معامله 43,194.50 دلار آغاز شد. بیت کوین به بالاترین سطح ماهانه 48022.29 دلار رسید و در 31 مارس با معامله 45538.68 دلار به پایان رسید — افزایش 11 درصدی.

حجم معاملات BTC در ماه مارس حتی بیشتر شد. پس از افت ۲۷ درصدی از ۹۲۳ میلیارد دلار ژانویه در فوریه (۶۷۱ میلیارد دلار)، حجم بیت کوین از فوریه تا مارس ۲۳ درصد افزایش یافت و حجم معاملات ۸۳۰ میلیارد دلاری در ماه مارس به ثبت رسید.

درآمد ماینینگ اتریوم (ETH) نسبت به بیت کوین (BTC) و قیمت این دو ارز دیجیتال

با استنباط از عوامل مورد استفاده در محاسبه درآمد ماینینگ، می‌توان نتیجه گرفت که عامل اصلی افزایش درآمد ماینینگ در مارس 2022 از افزایش قیمت دارایی‌های دیجیتال ناشی می‌شود.

منبع  BeInCrypto

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به