مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

کارگزار کریپتو جنسیس برداشت ها را متوقف می کند.

کارگزار کریپتو جنسیس برداشت ها را متوقف می کند.

کارگزار کریپتو جنسیس بازوی کارگزاری یکی از جدیدترین پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال است. که پس از ورشکستگی صرافی کریپتو FTX، برداشت‌ها را مسدود می‌کند و فریز در حال گسترش است.

بانک سرمایه گذاری کریپتو جنسیس گلوبال تریدینگ، متعلق به گروه ارز دیجیتال سرمایه گذاری مخاطره آمیز، روز چهارشنبه از توقف برداشت دارایی های وام داده شده به بازوی کارگزاری این شرکت، جنسیس گلوبال کپیتال، خبر داد. این حرکت اکنون در شرکای تجاری متعدد این شرکت موج می زند.

براساس آخرین گزارش سه ماهه خود تا سپتامبر، جنسیس گلوبال کپیتال به مشتریانی که ارزهای دیجیتال را در این پلتفرم سپرده‌گذاری می‌کنند بازدهی می‌پردازد و حدود 2.8 میلیارد دلار در چنین سپرده‌هایی نگهداری می‌کند.

کارگزار کریپتو جنسیس گلوبال تریدینگ مستقر در نیویورک گفت که تصمیم آن به دنبال «درخواست‌های برداشت غیرعادی» است که بیش از نقدینگی فعلی در جنسیس کپیتال است.
این اعلامیه آن را به جدیدترین تجارت مرتبط با رمزارز تبدیل می کند که پس از ورشکستگی صرافی ارزهای دیجیتال FTX در 11 نوامبر و بسته شدن حساب ها، با کمبود بودجه مواجه شده است. جنسیس در همان روز اعلام کرد که 175 میلیون دلار در حساب های FTX قفل شده است.

مسدود شدن جنسیس کپیتال به سرعت به شرکای تجاری آن مانند صرافی ارزهای دیجیتال Gemini و صرافی GOPAX کره جنوبی سرایت کرد. صرافی در اطلاعیه ای اعلام کرد که گروه ارز دیجیتال دومین سهامدار بزرگ GOPAX است.

جک فراست

پلتفرم جمینی، متعلق به دوقلوها و تایلر و کامرون وینکلووس، طرف‌های دعوی سابق فیس‌بوک، روز چهارشنبه اعلام کرد که برداشت‌های برنامه سودآور «درآمد» خود را که از جنسیس به عنوان شریک تجاری استفاده می‌کند، متوقف می‌کند.

ما در حال کار با تیم کارگزار کریپتو جنسیس هستیم. تا به مشتریان کمک کنیم تا وجوه خود را در اسرع وقت از برنامه Earn بازخرید کنند. در روزهای آینده اطلاعات بیشتری ارائه خواهیم کرد.

این شرکت در توییتی اعلام کرد که پس از توقف اعلام شده در Earn، صرافی Gemini به دلیل “قطع شدن EBS وب سرویس های آمازون” به طور موقت آفلاین شد.

روز پنجشنبه، پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک چین نانسن گزارش داد که بر اساس داده های نانسن، جمینی در طول 24 ساعت، 570 میلیون دلار خروج خالص داشته است که بیش از هر صرافی دیگر ارزهای دیجیتال است.

صرافی GOPAX کره جنوبی روز پنجشنبه برداشت و پرداخت بهره از سرویس GOFi خود را که محصولات Genesis Global Capital را کارگزاری می کند، متوقف کرد.

GOPAX گفت که قبل از اعلام جنسیس مبنی بر توقف برداشت‌ها، درخواست بازپرداخت تمام دارایی‌های متعلق به دارندگان حساب GOFi کرده است.

جست‌وجوی بودجه

میلیاردر بری سیلبرت، 46 ساله، بانکدار سابق سرمایه گذاری، گروه ارز دیجیتال را اداره می کند که هفت شرکت تابعه اصلی را در وب سایت خود فهرست می کند، از جمله Genesis و مدیر دارایی دیجیتال Grayscale که بر 28 میلیارد دلار بیت کوین، اتر و دارایی های دیگر نظارت دارد.

این شرکت در سال 2015 با تمرکز بر دارایی های دیجیتال تاسیس شد و طبق وب سایت خود در ده ها شرکت رمزنگاری سرمایه گذاری کرده است. این در خارج از استمفورد، کانکتیکات، در ایالات متحده فعالیت می کند.

گروه ارز دیجیتال قبلاً در ماه ژوئیه در قبال ادعای ۱.۲ میلیارد دلاری جنسیس علیه صندوق سرمایه گذاری رمزنگاری ورشکسته Three Arrows Capital تعهداتی را پذیرفته بود. Three Arrows مانند بسیاری از مشاغل دیگر در آن زمان قربانی سقوط 40 میلیارد دلاری ارز دیجیتال Terra Stablecoin و Luna در ماه می شد که در آن سرمایه گذاری کرده بود.

فروپاشی Terra، که برخی استدلال می کنند هنوز در صنعت غوغا می کند و با انفجار FTX مرتبط است، باعث ورشکستگی های متعددی شده است و کوون دو هیونگ، بنیانگذار فراری Terra-Luna، موضوع اخطار قرمز اینترپل برای دستگیری او است.

روزی که FTX اعلام ورشکستگی کرد، گروه ارز دیجیتال وارد عمل شد تا 140 میلیون دلار اضطراری به جنسیس بدهد.
طبق یک سند جمع آوری کمک مالی که روز جمعه وال استریت ژورنال به آن اشاره کرد، این به نظر ناکافی بود، زیرا طبق گزارش ها، جنسیس به دنبال وام جدیدی به مبلغ یک میلیارد دلار بود.

یکی دیگر از راه‌حل‌های حیاتی بالقوه برای جنسیس از سوی شرکت خدمات مالی B2C2 Group مستقر در بریتانیا در روز چهارشنبه ظاهر شد.
مکس بونن، بنیانگذار B2C2 در توییتی نوشت که این شرکت “مایل است پیشنهاد خرید وام از کتاب Genesis Trading را برای کاهش کسری نقدینگی فعلی ارائه دهد.”

بر اساس گزارش روز چهارشنبه Blockworks که به نقل از منابع ناشناس آشنا با این موضوع، بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، ممکن است در حال بررسی پیشنهادی برای دارایی های وام جنسیس باشد. بایننس به درخواست Forkast برای اظهار نظر پاسخ نداد.

منبع  (forkast.news)

پیشنهاد مطالعه : صرافی ارز دیجیتال بیت گرند

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به