مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

آیا زمان خرید اتریوم فرا رسیده است؟ زمان مناسب خرید اتریوم

آیا زمان خرید اتریوم فرا رسیده است؟ زمان مناسب خرید اتریوم

زمان خرید اتریوم – سرمایه گذاری بلندمدت 

اتریوم پس از ثبت یک رکورد جدید دیگر سقوط کرد. زمانی است که سرمایه گذاران باید در مرحله بعد انجام دهند.

ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا تصمیمات آگاهانه تری بگیرید.

اتریوم در روز چهارشنبه کمی پس از ثبت یک بالاترین رکورد جدید دیگر در اوایل روز که به بیش از 4865 دلار رسید، به حدود 4500 دلار سقوط کرد. دومین کریپتو بزرگ اکنون به چندین رکورد جدید در طول هفته گذشته رسیده است و اوایل صبح جمعه حدود 4600 دلار در نوسان بود.

طبق گزارش ردیاب قیمت اتریوم Coindesk، بیت‌کوین و اتریوم هر دو برای شروع هفته در بالاترین حد خود قرار دارند یا نزدیک به آن هستند، و بیت‌کوین نیز روز چهارشنبه بالاترین قیمت خود را بالای 68000 دلار ثبت کرد. افزایش فعلی قیمت کریپتو به دنبال رکوردشکنی اکتبر برای بازار سهام و همچنین اولین ETF بیت کوین در بورس نیویورک است.


با وجود جهش قیمت بیت کوین و اتریوم، توصیه کارشناسان به سرمایه گذاران یکسان است.

سرمایه گذاری بلندمدت - زمان خرید اتریوم

سرمایه گذاران اتریوم چه کاری باید انجام دهند؟

مانند هر سرمایه گذاری بلندمدتی، کارشناسان توصیه می کنند که فراز و نشیب ها را نادیده بگیرید. آخرین قیمت بالا به این معنی نیست که نوسانات اتریوم از بین رفته است.

سوال واقعی این است که آیا با داشتن این سکه ها، آیا آنها به رشد مرکب و تصاعدی ادامه خواهند داد؟ جرمی اشنیدر، کارشناس سرمایه‌گذاری پشت پرسنل فایننس کلاب، می‌گوید هیچ چیز در مبانی ارزهای دیجیتال به من نمی‌گوید که پاسخ مثبت است.

از آنجایی که هیچ تضمینی برای افزایش ارزش هر کریپتو وجود ندارد، کارشناسان توصیه می‌کنند که هرگز بیش از 5 درصد از سبد خود را در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری نکنید. هرگز با خطر عدم دستیابی به اهداف مالی دیگر مانند پرداخت بدهی های با بهره بالا یا پس انداز برای بازنشستگی سرمایه گذاری نکنید.

اگر همه این معیارها را برآورده کرده اید، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که تبلیغات مربوط به رکوردهای جدید یا بالاتر را نادیده بگیرید. هامفری یانگ، کارشناس امور مالی شخصی پشت همفری تاکس، قبلاً به NextAdvisor گفت، مانند سرمایه گذاری سنتی و بلندمدت، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که «آن را تنظیم کنید و فراموش کنید».

منبع : NextAdvisor 

آیا زمان خرید اتریوم فرا رسیده است؟ زمان مناسب خرید اتریوم

قیمت اتریوم اخیراً پس از چندین روز رکوردشکنی به حدود 4500 دلار در هر توکن رسید.
دلایل مختلفی وجود دارد که اتریوم ممکن است یک سرمایه گذاری قوی باشد.
درک خطرات نیز به همان اندازه مهم است تا اطمینان حاصل شود که تصمیمی آگاهانه می گیرید.

با کارشناسان و مشاوران بیت گرند در ارتباط باشید…
قیمت ارزهای دیجیتال دوباره در حال افزایش است و اتریوم (CRYPTO:ETH×​) اخیراً به بالاترین حد خود یعنی حدود 4500 دلار در هر توکن رسیده است. این رکورد جدیدترین رکورد در یک رشته رکوردهای اخیر در چند روز گذشته است، زیرا اتریوم به سیر صعودی خود ادامه می دهد.

آخرین افزایش قیمت تنها چند روز پس از ارتقای موفقیت‌آمیز Altair به شبکه اتریوم است که آن را یک قدم به انتشار مورد انتظار اتریوم 2.0 نزدیک‌تر می‌کند.

در حالی که هیچ تضمینی برای ادامه افزایش قیمت آن وجود ندارد، برخی از حامیان اتریوم بر این باورند که ارز دیجیتال ممکن است تا پایان سال به 5000 دلار برسد. آیا این بدان معناست که زمان خرید فرا رسیده است؟ در اینجا چیزی است که شما باید بدانید.

آیا Ethereum برای شما مناسب است؟ سرمایه گذاری بلندمدت

مانند همه ارزهای دیجیتال، اتریوم هنوز در این مرحله بسیار سوداگرانه است. با این حال، چندین مزیت منحصر به فرد در فضای کریپتو دارد که شانس موفقیت آن را در دراز مدت افزایش می دهد.

برای یک، این یک بازیگر اصلی در صنعت بلاک چین است. بلاک چین اتریوم به طور گسترده برای برنامه هایی مانند توکن های غیرقابل تعویض (NFT) و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) استفاده می شود. این همچنین یک بلاک چین منبع باز است، به این معنی که توسعه دهندگان می توانند برنامه های جدید در شبکه اتریوم ایجاد کنند.

همه این برنامه ها نیاز به استفاده از توکن بومی اتریوم، اتر دارند. حتی اگر اتر به یک شکل رایج ارز تبدیل نشود، موفقیت هر یک از برنامه های کاربردی اتریوم می تواند به مرور زمان قیمت آن را بالاتر ببرد.

علاوه بر این، اتریوم در مسیر تبدیل شدن به یک ارز دیجیتال دوستدار محیط زیست پس از راه اندازی به روز رسانی خود یعنی اتریوم 2.0 قرار دارد. پس از انتشار کامل این به‌روزرسانی، اتریوم از پروتکل استخراج اثبات کار (PoW) به پروتکل استخراج اثبات سهام (PoS) می‌رود.

با یک پروتکل PoW، ماینرهای کریپتو تراکنش‌ها را با استفاده از رایانه‌های پرقدرت که معماهای پیچیده‌تر را حل می‌کنند، تأیید می‌کنند. این روش به مقدار زیادی انرژی نیاز دارد و بسیاری از منتقدان کریپتو نگرانی های خود را در مورد تأثیر آن بر محیط بیان کرده اند.

با این حال، با یک پروتکل PoS، فرآیند تأیید شامل این می‌شود که ماینرها دارایی‌های رمزنگاری خود را در معرض خطر قرار دهند تا فرصتی برای کسب پاداش داشته باشند. این نه تنها مصرف انرژی آن را کاهش می دهد، بلکه زمان تراکنش های سریع تری را نیز به همراه دارد. هنگامی که اتریوم به یک سیستم PoS منتقل شود، مزیت قابل توجهی نسبت به بیت کوین (CRYPTO:BTC×​) خواهد داشت که همچنان از پروتکل PoW استفاده می کند.

با در نظر گرفتن خطرات آیا زمان خرید اتریوم فرا رسیده است؟

قبل از خرید اتریوم، همچنین مهم است که تمام خطرات موجود را درک کنید. کریپتوکارنسی به طور کلی یک سرمایه گذاری پرخطر است و اتریوم نیز تفاوتی با آن ندارد.

برخلاف سهام، ارزهای دیجیتال سابقه طولانی رشد در طول زمان ندارند. هیچ کس نمی تواند به طور قطع بگوید که آیا ارز دیجیتال تا یک یا دو دهه دیگر وجود خواهد داشت یا خیر، و موفقیت آن تا حد زیادی به میزان تمایل مردم برای پذیرش آن بستگی دارد.

همچنین، با توجه به توسعه سریع ارزهای دیجیتال جدیدتر، حفظ مزیت های رقابتی برای بازیکنان فعلی می تواند دشوار باشد. به عنوان مثال، کاردانو (CRYPTO:ADA×​)، بسیاری از نقاط قوت اتریوم را دارد و به سرعت در حال تبدیل شدن به یک رقیب قدرتمند است. اتریوم باید به نوآوری خود ادامه دهد تا از رقبا پیشی بگیرد.

این لزوماً به این معنی نیست که در حال حاضر نباید روی اتریوم سرمایه گذاری کنید. اما مهم است که مطمئن شوید که به چه چیزی وارد می شوید. هیچ ضمانتی در مورد سرمایه گذاری وجود ندارد و این امر به ویژه در مورد ارز دیجیتال صادق است.

اگر سرمایه‌گذاری را انتخاب می‌کنید، فقط پولی را سرمایه‌گذاری کنید که واقعاً می‌توانید از دست بدهید، و آماده باشید که سرمایه‌گذاری‌های خود را برای بلندمدت نگه دارید. خود را برای نوسانات بیشتر نیز آماده کنید، زیرا به احتمال زیاد جاده پر دست انداز خواهد بود زیرا کریپتو به جایگاه خود ادامه می دهد.

اتریوم مزایای زیادی دارد و با رسیدن به اوج های جدید، زمان وسوسه انگیزی برای سرمایه گذاری است. فقط مطمئن شوید که کاملاً از مزایا و معایب سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال آگاه هستید تا از هرگونه غافلگیری جلوگیری کنید. با انجام تکالیف خود، می توانید اطمینان حاصل کنید که بدون توجه به آینده ارزهای دیجیتال، تا حد امکان آماده هستید.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به