اخبارکیف پول

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس چیست؟

هر کاربر در دنیای ارز دیجیتال باید ارز خود را در جایی مطمئن نگهداری کند. کیف پول دیجیتال می‌تواند شکل‌های مختلفی داشته باشد که یکی از ایمن‌ترین آنها، کیف پول سخت‌افزاری یا کیف پول سرد (آفلاین) است. در این شیوه، ارز دیجیتال کاربر بر روی سخت‌افزاری که در اختیار خودش قرار دارد به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت نگهداری می‌شود. لجر نانو اس (Ledger Nano S) یکی از بهترین گزینه‌های سخت‌افزاری برای ذخیره ارز دیجیتال به شمار می‌رود.

با استفاده از کیف پول لجر ، مواردی مثل کلید خصوصی هیچ وقت در معرض خطر قرار ندارد و همه عملیات‌های حساس هم درون کیف پول شما به وسیله جدیدترین فناوری‌های امنیتی محافظت می‌شوند. تراکنش‌ها تنها به صورت فیزیکی و با استفاده از یک دکمه روی صفحه نمایش تایید می‌شوند و به همین دلیل نمی‌توان آن‌ها را دستکاری کرد.

مزایای استفاده از ledger nano s

رمز عبور

لجر نانو اس در هنگام نصب از کاربر می‌خواهد که یک پین کد 4 تا 8 رقمی را ایجاد کند. با کمک این کد می‌توانید در صورت گم کردن دستگاه، جلوی از دست دادن ارز دیجیتال ذخیره شده در آن را بگیرید. اگر دستگاه لجر نانو اس شما گم شد یا دست یک غریبه افتاد، بدون وارد کردن این کد نمی‌تواند از ارز دیجیتال موجود در آن استفاده کند. اگر کاربر این رمز را 3 بار اشتباه وارد کند، دستگاه محتویات خود را پاک می‌کند.

دکمه فیزیکی

لجر نانو اس دارای2 دکمه فیزیکی است که سبب افزایش امنیت آن می‌شود. کاربر برای تایید پرداخت خود باید هر دو دکمه فیزیکی را به صورت همزمان فشار دهد. از آنجا که هکر به دکمه فیزیکی دسترسی ندارد، پرداخت‌ها با امنیت بالا انجام خواهد شد و فرد دیگری نمی‌تواند به حساب شما دسترسی داشته باشد.

ذخیره آفلاین

یکی از بزرگترین مزایای کیف پول های سخت‌افزاری ارز دیجیتال این است که در محیط آنلاین قرار ندارند و اطلاعات به صورت آفلاین نگهداری می شود در نتیجه محتوای آن از دست هکرها در امان است.

صفحه نمایش

در هنگام راه‌اندازی لجر نانو اس، این دستگاه 24 واژه جهت بازیابی به شما می‌دهد. این واژه ها در واقع نسخه پشتیبانی از این کیف پول است. در کیف پول آنلاین، واژه های بازیابی روی صفحه نمایش (رایانه یا گوشی) نمایش داده می‌شود. اما این امر می‌تواند مشکل‌ساز شود زیرا به خاطر آنلاین بودن شما، فردی ممکن است گوشی شما را هک کرده باشد و در نتیجه ارز دیجیتال ذخیره شده شما را سرقت کند. اما لجر نانو اس این کار را به صورت آفلاین انجام می دهد و بر روی صفحه نمایش خود درج می‌کند و در نتیجه از خطر هکرها در امان خواهید بود.

اگر می‌خواهید برای مدت طولانی ارزهای دیجیتال خود را نگه دارید، پیشنهاد می‌شود به فکر خرید لجر نانو اس باشید و اگر در کشوری زندگی می‌کنید که می‌توانید مستقیما بیت کوین، لایت کوین، اتریوم، دش یا سایر ارزهای دیجیتال را خریداری کنید پس توصیه می‌شود تا با خرید این کیف پول سخت افزاری، امنیت ارزهای دیجیتال خود را بالاتر ببرید.

مجموعه بیت گرند برای تامین نیاز مشتریان ارزهای دیجیتال، خدمات ارائه کیف پول‌های لجر نانو اس را هم در حوزه فعالیت‌های خود قرار داده است که برای خرید و اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما در تماس باشید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن