مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

10 ارز دیجیتال برتر هوش مصنوعی (AI)

10 ارز دیجیتال برتر هوش مصنوعی (AI)

10 ارز دیجیتال برتر هوش مصنوعی : دنیایی را تصور کنید که در آن هوش مصنوعی (AI) و ارزهای دیجیتال، دو تا از مهم‌ترین فناوری‌های زمان ما، همگرا شوند. این فقط یک فرضیه نیست؛ این در واقع یک واقعیت در قالب ارزهای دیجیتال AI است.

با توجه به CoinMarketCap (از 22 نوامبر 2023)، ما برخی از بزرگترین ارزهای رمزنگاری شده هوش مصنوعی را بر اساس ارزش بازار بررسی کرده ایم. اما ابتدا، در اینجا یک آغازگر در مورد چیستی آنها آورده شده است.

ارزهای دیجیتال چیست؟

کریپتوکارنسی ها نوعی ارز دیجیتال هستند. آنها را می توان خرج کرد یا داد و ستد کرد، اما توسط بانک های مرکزی صادر نمی شوند یا در موسسات مالی سنتی ذخیره نمی شوند.

در عوض، آنها غیرمتمرکز هستند. این بدان معناست که بانک ها یا ارائه دهندگان پرداخت، سوابق موجودی ها و تراکنش ها را کنترل نمی کنند. در عوض، آنها توسط افرادی نگهداری می شوند که داوطلبانه همه چیز را با استفاده از نرم افزارهای تخصصی پیگیری می کنند.

این فرآیند معمولاً به عنوان «ماینینگ» شناخته می‌شود و ماینرها با چشم‌انداز کسب پاداش‌های ارزهای دیجیتال انگیزه پیدا می‌کنند.

حدس و گمان های عظیم در مورد ارزش ارزهای دیجیتال منجر به رونق تعداد و ارزش دارایی ها در این فضا در چند سال گذشته شده است که در نوامبر 2021 به اوج خود رسید و در بهار 2022 سقوط کرد.

مشاوران با تجربه بهترین راه حل برای افزایش سود و کاهش ریسک معاملات ارز دیجیتال

خدمتی جدید از صرافی ارز دیجیتال بیت گرند،پکیج های مختلف مشاوره و آموزش برای آفراد مبتدی، متوسط و خبره در این حوزه 

هوش مصنوعی چیست؟

هوش مصنوعی (AI) رشته‌ای از علوم کامپیوتر است که ماشین‌ها را قادر می‌سازد تا بر اساس داده‌ها تصمیم بگیرند و به طور فزاینده‌ای هوش انسان را تقلید کنند. هوش مصنوعی را می توان به انواع مختلفی دسته بندی کرد، مانند یادگیری ماشین، شبکه های عصبی و موارد دیگر که هر کدام کاربردهای منحصر به فردی دارند.

نمونه‌های محبوب اخیر عبارتند از آثار هنری تولید شده توسط هوش مصنوعی – که در آن یک برنامه اعلان‌های کاربر را که به زبان طبیعی نوشته شده‌اند، برای ایجاد قطعات هنری دیجیتال تفسیر می‌کند، و ChatGPT، برنامه‌ای که می‌تواند بر اساس خلاصه‌ای که کاربر ارسال می‌کند، بنویسد.

در هر دو مورد، خروجی ها به اندازه کافی به آنچه که یک شخص واقعی ممکن است ایجاد کند نزدیک است که ممکن است با خلقت انسان اشتباه گرفته شود.
و این برنامه‌ها به طور فزاینده‌ای پیچیده‌تر می‌شوند، با برنامه‌های بالقوه هوش مصنوعی به طور مؤثری بی‌حد و مرز، و فراتر از وظایف خلاقانه – حتی در فضای ارزهای دیجیتال.

ارز دیجیتال هوش مصنوعی چیست؟

ارزهای رمزنگاری شده هوش مصنوعی توکن هایی هستند که پلتفرم های بلاک چین هوش مصنوعی مانند The Graph و SingularityNET را تقویت می کنند. کاربران برای استفاده از پلتفرم ها و مزایای هوش مصنوعی یکپارچه خود، توکن ها را خرج می کنند.

ما به 10 پروژه برتر رمزنگاری هوش مصنوعی با توجه به ارزش بازار آنها نگاه کرده‌ایم، و چگونگی پیاده‌سازی هوش مصنوعی و ارزش منحصربه‌فردی که برای هر پلتفرم به ارمغان می‌آورد را بررسی کرده‌ایم.

نمودار (GRT) بهترین ارز دیجیتال هوش مصنوعی

نمودار (GRT) بهترین ارز دیجیتال هوش مصنوعی 10 ارز دیجیتال برتر

گراف پروتکلی است برای نمایه سازی و جستجوی داده ها از زنجیره های بلاک به روشی مشابه که گوگل داده ها را از وب سایت ها ایندکس می کند و پرس و جو می کند. نمایه سازی داده های بلاک چین می تواند چالش برانگیز باشد، اما هدف The Graph این است که با سازماندهی داده ها در زیر نمودارهای کوچکتر، آن را تغییر دهد.

ارز دیجیتال مبتنی بر اتریوم، GRT، تا 3 ژانویه 2024 0.21 دلار آمریکا ارزش داشت که نسبت به اوج خود در فوریه 2021 که 2.34 دلار بود، کمتر بود.

Bittensor (TAO) بهترین ارز دیجیتال هوش مصنوعی

Bittensor (TAO) بهترین ارز دیجیتال هوش 10 ارز دیجیتال برتر مصنوعی

Bittensor (10 ارز دیجیتال برتر ) قصد دارد با ایجاد انقلابی در توسعه پلتفرم های یادگیری ماشین، یک اینترنت عصبی ایجاد کند.
این پروژه در حال ایجاد یک بازار همتا به همتا برای هوش ماشینی است که در آن مدل‌های هوش مصنوعی می‌توانند هوش خود را ترکیب کنند و اساسا یک “ذهن کندوی دیجیتال” ایجاد کنند.
این روش ابتکاری و غیرمتمرکز برای امکان گسترش سریع و به اشتراک گذاری دانش در بین سیستم های هوش مصنوعی طراحی شده است.

تا ژانویه 2024، TAO با 260 دلار آمریکا معامله می شد که اندکی نسبت به اوج اخیر 385 دلار آمریکا در دسامبر 2023 کاهش داشت.

Fetch.AI بهترین ارز دیجیتال هوش مصنوعی

Fetch.ai یک پلتفرم هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی است که مبتنی بر بلاک چین است. Fetch.ai همه چیز در مورد خودکارسازی وظایف تجاری مانند پردازش داده و تجارت است. ارز رمزنگاری شده بومی آن، FET، برای پرداخت تراکنش ها در شبکه استفاده می شود.

از ژانویه 2024، ارزش FET 0.72 دلار آمریکا بود که نسبت به اوج آن در سپتامبر 2021 که 1.19 دلار بود، کمتر بود.

10 ارز دیجیتال برتر هوش مصنوعی SingularityNET (AGIX)

SingularityNET یک پلتفرم بلاک چین است که به هر کسی اجازه می‌دهد خدمات هوش مصنوعی بسازد، به اشتراک بگذارد و درآمد کسب کند. این یک بازار داخلی است که در آن کاربران می‌توانند خدمات هوش مصنوعی را در ارز رمزنگاری شده بومی پلتفرم AGIX جستجو کرده و برای آن پرداخت کنند.

توسعه‌دهندگان می‌توانند از راه‌حل‌ها و مدل‌های هوش مصنوعی بدون نیاز به ساخت و توسعه کامل برنامه‌ها برای کاربران نهایی درآمد کسب کنند. به طور مشابه، توسعه دهندگان می توانند راه حل ها و مدل های هوش مصنوعی را برای استفاده در برنامه های خود خریداری کنند.

AGIX تا 3 ژانویه 2024 0.33 دلار ارزش داشت. در ژانویه 2018، AGIX به 1.85 دلار آمریکا رسید.

خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا

معاملات خرید و فروش تتر، بیت کوین و.....

تمام ارزهای لیست شده در بایننس 

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان، بدون محدودیت 

Ocean Protocol (Ocean) بهترین ارز دیجیتال هوش مصنوعی

Ocean Protocol یک پلتفرم مبتنی بر اتریوم است که به مشاغل و افراد اجازه می دهد داده ها و خدمات مبتنی بر داده را مبادله و کسب درآمد کنند.
این ممکن است شامل در دسترس قرار دادن داده‌ها در اختیار محققان و استارت‌آپ‌ها باشد، بدون اینکه داده‌ها توسط دارندگان داده واگذار شود.

Ocean تا 3 ژانویه 2024 با 0.52 دلار آمریکا معامله می شود که نسبت به اوج خود در آوریل 2021 که 1.94 دلار بود، کمتر است.

شبکه AIOZ (AIOZ) بهترین ارز دیجیتال هوش مصنوعی

شبکه AIOZ یک بلاک چین است که به عنوان یک راه حل زیرساخت جامع برای ذخیره سازی Web3، هوش مصنوعی غیرمتمرکز و توزیع محتوا ساخته شده است.
بلاک چین با هر دو بلاک چین اتریوم و کیهان قابل همکاری است.
هدف این پروژه ایجاد یک شبکه تحویل محتوا است، که مجموعه ای از سرورهای پراکنده جغرافیایی است که با هم کار می کنند تا تجربه یکپارچه ای را در هنگام دسترسی به محتوای دیجیتال به کاربران اینترنت ارائه دهند.

قیمت AIOZ تا 3 ژانویه 2024 0.17 دلار است که از بالاترین قیمت تاریخ آوریل 2021 یعنی 2.17 دلار کاهش یافته است.

dKargo (DKA) بهترین ارز دیجیتال هوش مصنوعی

dKargo یک بلاک چین است که از هوش مصنوعی برای حل مشکلات اعتماد در بخش لجستیک استفاده می کند.
به لطف ماهیت پاک نشدنی فناوری بلاک چین، این کار را با ارائه داده های معتبر به شرکت کنندگان انجام می دهد.

توکن اصلی dKargo، DKA، از ژانویه 2024 0.0368 دلار آمریکا ارزش دارد که از حدود 0.70 دلار در زمستان 2021 کمتر است.

Numeraire (NMR) بهترین ارز دیجیتال هوش مصنوعی

Numerai یک شبکه بلاک چین هوش مصنوعی است که به عنوان یک صندوق تامینی عمل می کند و از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای سرمایه گذاری در بازارهای سهام در سراسر جهان استفاده می کند.

Numeraire (NMR) ارز بومی Numerai است که پرداخت‌های درون شبکه را تسهیل می‌کند. از ژانویه 2024، این توکن با قیمت 21.49 دلار آمریکا معامله می‌شود که نسبت به اوج 168.49 دلار آمریکا در سال 2017 کاهش یافته است.

بهترین ارز دیجیتال هوش مصنوعی iExec RLC (RLC)

iExec یک پلتفرم بلاک چین هوش مصنوعی است که به کاربران اجازه می دهد تا از قدرت محاسباتی خود درآمد کسب کنند و به منابع محاسبات ابری بر اساس تقاضا دسترسی داشته باشند.

RLC ارز رمزنگاری شده بومی iExec است و برای پرداخت هزینه استفاده از خدمات روی پلتفرم استفاده می شود. RLC در حال حاضر با قیمت 1.69 دلار آمریکا تا ژانویه 2024 معامله می شود که از بالاترین رقم تاریخی 16.26 دلار آمریکا در اکتبر 2021 کمتر است.

10 ارز دیجیتال برتر هوش مصنوعی : هوش مصنوعی مایع (ALI)

هوش مایع مصنوعی یک پروژه بلاک چین است که در رابطه با «NFTs هوشمند» یا iNFT است. اینها در واقع آواتارهای دیجیتالی هستند که از هوش مصنوعی برای تعامل با مردم استفاده می کنند. این iNFT ها می توانند انیمیشن، صدا و هوش مصنوعی تولید شده با هوش مصنوعی (AI که می تواند متن، تصاویر، کد، ویدیو و غیره ایجاد کند) داشته باشد.

از ژانویه 2024، یک توکن ALI – ارز بومی پروتکل Alethea Liquid Intelligence – 0.023 دلار آمریکا معامله می شد.

چگونه ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی بخرم؟

بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده هوش مصنوعی را می توان با استفاده از صرافی های رمزنگاری مانند بایننس و کراکن، درست مانند ارزهای دیجیتال سنتی مانند بیت کوین و اتریوم خریداری کرد.

برای تجارت، باید یک حساب باز کنید – که اغلب شامل مراحل تأیید هویت است، و مقداری ارز فیات را واریز کنید. سپس می‌توانید به صفحه ارز دیجیتال هوش مصنوعی که می‌خواهید در صرافی بخرید بروید، مبلغی را که می‌خواهید بخرید وارد کنید و معامله را انجام دهید.

برای پروژه های کوچکتر، ممکن است برای خرید آنها نیاز به استفاده از کیف پول web3 مانند Metamask برای اتصال به یک صرافی غیرمتمرکز مانند Uniswap داشته باشید.

چگونه ارزهای رمزنگاری شده هوش مصنوعی را ذخیره کنم؟

اکثر صرافی‌ها یک کیف پول رمزنگاری رایگان ارائه می‌دهند که در آن کلیدهای خصوصی و عمومی شما را ذخیره می‌کند – اعتبار لازم برای خرج کردن یا معامله دارایی‌های کریپتو شما. اگر ترجیح می دهید، می توانید کلیدهای خود را در یک کیف پول سرد آفلاین ذخیره کنید.

کیف پول‌های سرد مطمئناً از کیف‌پول‌های داغ امن‌تر هستند، زیرا هکرها نمی‌توانند آن‌ها را به این راحتی هدف قرار دهند. با این حال، اگر جزئیات ورود خود را برای کیف پول سرد خود از دست بدهید، پشتیبانی برای دسترسی مجدد به کلیدهای خود را که با کیف پول داغ دریافت می کنید، دریافت نخواهید کرد.

آیا ارزهای رمزنگاری شده هوش مصنوعی ایمن هستند؟

ایمن بودن ارزهای رمزنگاری شده هوش مصنوعی – چه در برابر هکرها و چه در برابر نوسانات بازار ارزهای دیجیتال – به نحوه ذخیره آنها و نگرش شما به ریسک بستگی دارد.

در مورد دوم، هیچ ارز دیجیتال از بی ثباتی بازار در امان نیست و سال 2022 سالی بود که در آن نوسانات کریپتو آشکار شد.

به عنوان مثال، بیت کوین سال را با حدود 47000 دلار شروع کرد و آن را با حدود 16000 دلار آمریکا (65-٪) به پایان رساند. اتریوم نیز سرنوشت مشابهی داشت، از سال 2022 با قیمت 3700 دلار شروع و سال را با قیمتی کمتر از 1200 دلار به پایان رساند.

ارزهای رمزنگاری شده با هوش مصنوعی بیشتر ضربه خوردند. GRT از 0.64 دلار در ژانویه 2022 به 0.05 دلار (92-٪) در دسامبر کاهش یافت، در حالی که AGIX از 0.20 دلار به 0.04 دلار (80-٪) کاهش یافت.

دنیای دارایی‌های دیجیتال با ریسک‌های ذاتی همراه است، و علاوه بر نوسانات دیوانه‌واری که سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال باید با آن مقابله کنند، خطر کلاهبرداری یا سرقت نیز وجود دارد. کیف پول‌ها و صرافی‌های رمزنگاری احتمالاً هدفی برای مجرمان باقی می‌مانند و دارایی‌های افراد را تحت الحمایه امنیتی قرار می‌دهند که آنها و صرافی‌هایشان اجرا می‌کنند.

کیف‌پول‌های سرد که به آن کیف‌پول‌های سخت‌افزاری نیز می‌گویند، محافظی در برابر هک‌ها هستند، اما پس از اتصال به یک کامپیوتر متصل به وب، آسیب‌پذیر می‌شوند.

در همین حال، صرافی ها همچنان مورد حمله قرار می گیرند: در مجموع 483 کاربر Crypto.com در سال گذشته هک شدند و دارایی هایی به ارزش 35 میلیون دلار آمریکا را از دست دادند. مبادلات پس از تقویت اقدامات امنیتی خود به عنوان هکرها نقاط ضعف را آشکار می کنند، اما این یک بازی موش و گربه است که به نظر می رسد ادامه یابد.

سوالات متداول بهترین ارز دیجیتال هوش مصنوعی - 10 ارز دیجیتال برتر -

تشخیص قطعی اینکه کدام ارز دیجیتال هوش مصنوعی بیشترین پتانسیل را دارد دشوار است، زیرا اغلب به عوامل مختلفی از جمله نوآوری تکنولوژیکی، تقاضای بازار و تحولات نظارتی بستگی دارد.

با این حال، بر اساس ارزش بازار، The Graph (GRT) که تقریباً 2 میلیارد دلار ارزش دارد، به عنوان یک رقیب قوی در بین 10 مورد برتر شناخته می شود. Graph پروتکلی برای نمایه سازی و جستجوی داده ها از زنجیره های بلوکی است که داده های بلاک چین را در دسترس تر می کند. و قابل استفاده، یک عملکرد حیاتی در حالی که اکوسیستم بلاک چین همچنان در حال گسترش است.

نام بردن از یک ارز رمزنگاری AI به عنوان “بهترین” دشوار است زیرا هر کدام منحصر به فرد هستند و مزایا و معایب متفاوتی دارند. با توجه به ارزش بازار و منحصربه‌فرد بودن پروژه‌ها، گراف (GRT) به دلیل نقش مهمی که در دسترسی بیشتر و قابل استفاده‌تر کردن داده‌های بلاک چین دارد، می‌تواند یک نامزد در نظر گرفته شود.

10 ارز دیجیتال برتر با هوش مصنوعی که در بالا ذکر شده است، مکان خوبی برای شروع به دنبال ارزهای دیجیتال برتر با هوش مصنوعی هستند. با این حال، انجام تحقیقات خود و احتمالاً مشاوره با یک مشاور مالی قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ضروری است.

چندین ارز رمزپایه درگیر هوش مصنوعی هستند. یکی از قابل توجه ترین پروژه ها از نظر ارزش بازار، The Graph (GRT) است. Graph پروتکلی است که از هوش مصنوعی برای فهرست‌بندی و جستجوی داده‌ها از زنجیره‌های بلوکی استفاده می‌کند، شبیه به نحوه فهرست‌بندی و جستجوی داده‌های گوگل از وب‌سایت‌ها. این نشان دهنده همگرایی هوش مصنوعی و فناوری بلاک چین است که از قدرت هوش مصنوعی برای سازماندهی و دسترسی بیشتر به داده های بلاک چین استفاده می کند.

“هوشمندترین” ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری تا حد زیادی به وضعیت مالی فردی، تحمل ریسک و اهداف سرمایه گذاری بستگی دارد.
10 ارز دیجیتال برتر با هوش مصنوعی که در بالا ذکر شده است، محل خوبی برای شروع تحقیق در مورد سرمایه گذاری های بالقوه رمزنگاری هوش مصنوعی است.
با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال با ریسک قابل توجهی همراه است.
قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات کامل و احتمالاً مشاوره با یک مشاور مالی بسیار توصیه می شود.

پیش بینی آینده هر ارز دیجیتال، از جمله ارزهای رمزنگاری شده با هوش مصنوعی، حدس و گمان است و با خطرات ذاتی همراه است.
ارزهای دیجیتال برجسته هوش مصنوعی شامل The Graph (GRT)، Bittensor (TAO) و SingularityNET (AGIX) هستند.
در حالی که این پروژه ها امیدوارکننده و مفید بوده اند، انجام تحقیقات کامل و مشاوره با یک مشاور مالی قبل از تصمیم گیری برای سرمایه گذاری همیشه مهم است.

برخی از برترین پروژه های رمزنگاری هوش مصنوعی بر اساس ارزش بازار آنها عبارتند از:

گراف (GRT): پروتکلی برای نمایه سازی و جستجوی داده ها از زنجیره های بلوکی.

SingularityNET (AGIX): پلتفرمی که به کاربران امکان ساخت، اشتراک گذاری و کسب درآمد از خدمات هوش مصنوعی را می دهد.

Bittensor (TAO): پلتفرمی است که هدف آن امکان اشتراک گذاری هوش ماشینی برای افزایش نرخ توسعه و بهبود هوش مصنوعی است.

همیشه به یاد داشته باشید که در حالی که این پروژه‌ها در حال تکامل هستند و دارای پیشنهادات منحصربه‌فردی هستند، فضای ارزهای دیجیتال بی‌ثبات است و سرمایه‌گذاری‌ها باید با احتیاط انجام شود.

ربات‌های معاملاتی برنامه‌های خودکاری هستند که معاملات را بر اساس مجموعه‌ای از پارامترهایی که در مجموعه معینی از جفت‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال اعمال می‌شوند، قرار می‌دهند.
ربات های معاملاتی اگر به درستی برنامه ریزی شوند می توانند ابزار معاملاتی موثری باشند، زیرا می توانند معاملات را بدون احتمال خطای انسانی یا تأثیر احساسی انجام دهند.

ربات‌های تجارت هوش مصنوعی از هوش مصنوعی برای یادگیری از عملکرد قبلی برای بهبود عملکرد در حرکت به جلو استفاده می‌کنند.
بهترین ربات معاملاتی همیشه به شرایط فردی شما و پارامترهای اعمال شده برای ربات معاملاتی توسط هر کاربر بستگی دارد. با این حال، برخی از گزینه های معتبر ربات معاملاتی Gunbot و 3Commas هستند.

سرمایه گذاران علاقه مند به پروژه های رمزنگاری هوش مصنوعی می توانند این مراحل را برای شروع سرمایه گذاری از طریق یک صرافی معتبر دنبال کنند:

صرافی را انتخاب کنید: با انتخاب یک صرافی معتبر شروع کنید که کار می‌کند و به ارز دیجیتال هوش مصنوعی مورد نظر شما دسترسی دارد.
ایجاد یک حساب: با ارائه جزئیات شناسایی لازم برای برآورده کردن الزامات نظارتی، حساب خود را ثبت و تأیید کنید.
حساب خود را ایمن کنید: حساب خود را با احراز هویت دو مرحله ای (2FA) ایمن کنید.
سپرده گذاری وجوه: با استفاده از انتقال بانکی، کارت اعتباری/دبیت یا سایر روش های موجود، وجوه را به حساب خود اضافه کنید.
خرید AI Crypto: توکن ها یا سکه های متمرکز بر هوش مصنوعی را که به آنها علاقه دارید جستجو کنید و خرید خود را انجام دهید.
ایمن ذخیره کنید: برای امنیت بیشتر، به خصوص برای دارایی های طولانی مدت، انتقال رمزنگاری خود را به یک کیف پول خصوصی در نظر بگیرید.
قبل از سرمایه گذاری، در مورد پروژه های هوش مصنوعی خاص پشت توکن ها تحقیق کنید و فناوری، تیم و پتانسیل رشد آنها را ارزیابی کنید. به یاد داشته باشید، سرمایه گذاری های کریپتو دارای ریسک هستند. عاقلانه است که با دقت سرمایه گذاری کنید و به دنبال مشاوره از یک متخصص مالی باشید.

مشاوران با تجربه بهترین راه حل برای افزایش سود و کاهش ریسک معاملات ارز دیجیتال

خدمتی جدید از صرافی ارز دیجیتال بیت گرند،پکیج های مختلف مشاوره و آموزش برای آفراد مبتدی، متوسط و خبره در این حوزه 

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به