مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

کدام آلتکوین ها از سرکوب SEC جان سالم به در خواهند برد؟

کدام آلتکوین ها از سرکوب SEC جان سالم به در خواهند برد؟

بیت‌کوین OG و دان هلد، مدرس، اشاره می‌کنند که کدام دارایی‌های رمزنگاری و آلتکوین به احتمال زیاد از سرکوب جاری SEC جلوگیری می‌کنند.

به گفته Bitcoin OG و دان هلد، مدرس، سکه‌های اثبات کار که در زمان عرضه دارای توزیع عادلانه بودند، احتمالاً از برچسب‌گذاری اوراق بهادار توسط SEC ایالات متحده جلوگیری می‌کنند.

هفته گذشته، SEC از Binance و Coinbase شکایت کرد و آنها را متهم کرد که تعدادی آلتکوین را به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده ارائه می کنند. در نتیجه، بسیاری از توکن‌های ذکر شده در دادخواست توسط پلتفرم‌های معاملاتی بزرگ که مخزن قیمت آن‌ها را ایجاد می‌کردند، از فهرست خارج شدند.

به گفته Held، توکن‌هایی که «راه‌اندازی منصفانه یا شفاف داشتند» مانند لایت‌کوین، دوج‌کوین و مونرو، با تعریف امنیتی که SEC دنبال می‌کند مطابقت ندارند و بنابراین احتمالاً از سرکوب فعلی اجتناب می‌کنند.

او در مصاحبه ای اختصاصی با کوین تلگراف گفت: «به طور قطع به نظر می رسد که SEC آن را به عنوان چیزی که آنها دنبال آن نخواهند بود، در نظر گرفته است.

به گفته هلد، اکثریت قریب به اتفاق توکن‌هایی که توسط SEC در شکایت علیه کوین‌بیس و بایننس به‌عنوان اوراق بهادار طبقه‌بندی شده‌اند، سکه‌های اثبات سهام یا توکن‌هایی بودند که دارای توزیع از پیش استخراج شده بودند، به این معنی که مالکیت متمرکزتری دارند.

همانطور که هلد همچنین اشاره کرد، سرکوب فعلی عمدتا توسط یک نهاد دولتی، SEC انجام می شود، که به این معنی است که سطح فشار بر صنعت هنوز تا رسیدن به حداکثر سطح فاصله دارد.

هلد همچنین بیان کرد که تنها بیت کوین و چند ارز دیجیتال دیگر که به اندازه کافی غیرمتمرکز هستند در دراز مدت زنده می مانند، زیرا تنها ارزهایی هستند که می توانند از یک حمله همه جانبه دولتی جان سالم به در ببرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه کدام ارزهای دیجیتال می توانند در برابر سرکوب جاری SEC مقاومت کنند، با مشاوران ما در تماس باشید.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)