مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

آیا نصف شدن لایت کوین (LTC) بر قیمت LTC تأثیری خواهد داشت؟

آیا نصف شدن لایت کوین (LTC) بر قیمت LTC تأثیری خواهد داشت؟

با نزدیک شدن به رویداد نصف شدن لایت کوین (LTC) جامعه ارزهای دیجیتال از هیجان غوغا می کند. این رویداد که قرار است تا چند روز دیگر برگزار شود، توجه بسیاری از سرمایه گذاران و علاقه مندان را به خود جلب کرده است. مانند هر رویداد نصف شدن در دنیای ارزهای دیجیتال، گمانه زنی های زیادی در مورد تأثیر بالقوه بر قیمت لایت کوین وجود دارد.

در این مقاله به بررسی مفهوم هاوینگ می پردازیم، تاثیر تاریخی آن بر قیمت LTC را بررسی می کنیم و عوامل مختلفی را که ممکن است بر ارزش لایت کوین پس از نصف شدن تاثیر بگذارند، بررسی می کنیم. به ما بپیوندید تا نصف کردن لایت کوین و تأثیر آن بر آینده قیمت LTC در دنیای پویا و همیشه در حال تحول ارزهای دیجیتال را رمزگشایی کنیم.

هاوینگ لایت کوین: همه آنچه که باید بدانید.

نصف شدن لایت کوین یک رویداد اساسی است که در بلاک چین لایت کوین برنامه ریزی شده است و تقریباً هر چهار سال یا هر 840000 بلاک استخراج می شود.
این فرآیند شامل نصف کردن پاداش بلوک ماینر است. در طول دوره هاوینگ، تعداد توکن‌های LTC جدید در هر بلوک 50 درصد کاهش می‌یابد.
این مکانیسم منحصر به فرد برای کنترل تورم و تضمین عرضه محدود لایت کوین در درازمدت طراحی شده است که آن را تبدیل به یک ارز دیجیتال کاهش‌دهنده تورم می‌کند.

خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا

معاملات خرید و فروش تتر، بیت کوین و.....

تمام ارزهای لیست شده در بایننس 

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان، بدون محدودیت 

هدف از نصف کردن LTC

هدف اصلی از نصف کردن لایت کوین حفظ کمبود و کنترل سرعت سکه های جدید LTC است.
انتشار لایت کوین با کاهش پاداش های ماینینگ کند می شود و عرضه کلی به تدریج در حال کاهش است.
این مفهوم شبیه به نصف کردن بیت کوین است و هدف آن ایجاد ارزش و پایداری طولانی مدت برای لایت کوین است.

آیا نصف شدن لایت کوین (LTC) بر قیمت LTC تأثیری خواهد داشت؟

خوشبین بودن باعث می شود باور داشته باشید که نصف کردن LTC قیمت LTC را افزایش می دهد. اما نتایج تاریخی خلاف این را ثابت کرد زیرا نصف دو بار اتفاق افتاد.
تغییر قابل توجهی در قیمت LTC مشاهده نشد. در کوتاه مدت، قیمت LTC ممکن است ثابت بماند و در بلند مدت، ممکن است شاهد افزایش قابل توجهی در قیمت LTC باشیم.

در حالی که عدم قطعیت تأثیر نصف شدن بر قیمت LTC را احاطه کرده است، کارشناسان به سرمایه گذاران رمزارز توصیه می کنند که به دنبال پروژه های ارز دیجیتال سودآور مانند Anarchy برای بازگشت سرمایه بهتر باشند.

آنارشی: سرمایه گذاری جایگزین بهتر کریپتو در سال 2023

هرج و مرج (ANA) اولین در نوع خود است که ویژگی مخرب خود را به عنوان memecoin در نظر می گیرد. جدای از کاربرد عالی به عنوان memecoin، ماموریت دموکراتیک آن به آن ظرفیتی مخرب برای ایجاد غوغای گسترده در صنعت کریپتو می دهد.

پروژه Anarchy در حال ایجاد جامعه ای است که در آن اعضا می توانند بازی های ناپسند موجود یا جدید را در جامعه به چالش بکشند. اردوی ملی افغانستان اینجاست تا جامعه را پاکسازی کند و در عین حال به اعضای جامعه خود یک پلت فرم عالی برای سهولت در راه آزادی مالی خود ارائه دهد.

ANA، توکن حاکمیت آنارشی، یک توکن کاهش تورم است که بر روی بلاک چین اتریوم با استفاده از استانداردهای ERC20 ساخته شده است. به عنوان یک نشانه کاهش تورم، هر بار که تراکنش انجام می شود، 0.5٪ به طور کامل سوزانده می شود. این امر باعث کاهش عرضه توکن، کمبود و به نوبه خود افزایش قیمت به دلیل افزایش تقاضا برای ANA می شود زیرا اعضای بیشتری به جامعه ANA می پیوندند.

یکی دیگر از ویژگی های متمایز این است که چگونه 4.5٪ از memecoin به Anarchy DAO منتقل می شود. این برای تأمین مالی پیشنهادات بشردوستانه یا سرمایه‌محور مورد استفاده قرار می‌گیرد که جامعه هر ماه روی آنها توافق کرده است. این روش اردوی ملی افغانستان برای پس دادن به جامعه خود است.

مشاوران با تجربه بهترین راه حل برای افزایش سود و کاهش ریسک معاملات ارز دیجیتال

خدمتی جدید از صرافی ارز دیجیتال بیت گرند،پکیج های مختلف مشاوره و آموزش برای آفراد مبتدی، متوسط و خبره در این حوزه 

پیش فروش آنارشی | بهترین راه برای 1000 برابر بازگشت سرمایه

امسال هیچ زمانی بهتر از اکنون برای ایجاد بازگشت سرمایه عظیم در کریپتو وجود ندارد. پروژه Anarchy به شما امکان می دهد تا بیش از 1000 برابر بازده بازگشت سرمایه داشته باشید.

پیش فروش در حال انجام مرحله دوم پیش فروش است و قیمت آن 0.00024 دلار تعیین شده است. این به شما نقطه ورود سرمایه گذاری پایینی برای سود بردن از یک فرصت سودآور می دهد. اگر در مورد کسب سودهای کلان در سال 2023 جدی هستید، این تماسی است که منتظر آن بوده اید.

روی آن بپرید و بخشی از یک هدف تاریخی باشید.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به