مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

راهنمای مبتدی برای کسب سود ارزدیجیتال و سرمایه گذاری مجدد

راهنمای مبتدی برای کسب سود ارزدیجیتال و سرمایه گذاری مجدد

با افزایش روزافزون ارزش ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین، سرمایه گذاران رمزارز از داشتن یک طرح پشتیبان و فکر کردن در مورد اینکه با درآمد ارزهای دیجیتال و کسب سود ارزدیجیتال خود چه کنند، سود خواهند برد.
سرمایه‌گذاران عاقل می‌دانند که نباید برای مدت طولانی روی ارزهای رمزپایه نگه داشته شوند، زیرا در معرض خطر یک اصلاح بزرگ است که سود آنها را از بین می‌برد.

بنابراین، همیشه خوب است که یک برنامه محکم در مورد آنچه که بعد از یک برد بزرگ ارز دیجیتال انجام می شود، داشته باشید. خرج کردن پول برای یک ماشین یا خریدهای لوکس دیگر وسوسه انگیز است، که ممکن است تا حدی قابل توجیه باشد. با این حال، یادآوری این نکته نیز مهم است که این دارایی ها (ماشین، کیف های لوکس، لباس و غیره) در طول زمان مستهلک می شوند.

به جای اینکه تمام درآمدهای خود را صرف دارایی های در حال کاهش ارزش خود کنید، سرمایه گذاری مجدد درآمدهای ارزهای دیجیتال خود را در فرصت های تجاری و سرمایه گذاری دیگر در نظر بگیرید. پس از به دست آوردن یک برد بزرگ در ارزهای دیجیتال، کمی آینده نگری و برنامه ریزی به فرد کمک می کند تا سود ارزهای دیجیتال را بدست آورد و آنها را مجدداً سرمایه گذاری کند تا بازدهی قابل توجهی در آینده ببیند.

دانستن زمان ورود و خروج از بازارها برای به حداکثر رساندن سود و کاهش ضرر، ترفندی است که در کتاب تجارت موفق ارزهای دیجیتال به خوبی حفظ شده است. با توجه به عدم اطمینان در بازار، تصمیمات یک معامله گر می تواند به طور قابل توجهی بر میزان سود آنها (یا میزان ضرر آنها) تأثیر بگذارد.

به عنوان مثال، بیت کوین تنها در عرض چند ماه از 3967 دلار به 19901 دلار رسیده است. با افزایش بیت کوین، آلت کوین ها دنبال می شوند و به سرمایه گذاران اجازه می دهند بازدهی عظیمی را مشاهده کنند. با این حال، مهم است که بدانید چه زمانی باید سود ببرید.

برخی از معامله گران با طمع و امید به افزایش 10 برابری دیگر خود را برای ضرر آماده می کنند. مانند آنها نباشید – یک استراتژی کسب سود رمزنگاری داشته باشید و به دنبال گزینه های سرمایه گذاری مجدد عاقلانه برای زمانی که دوره صعودی به پایان می رسد باشید. همانطور که بازارها پیش می روند، پس از یک روند صعودی، بازار نزولی دیر یا زود به دنبال خواهد داشت.

چگونه کسب سود ارزدیجیتال و سرمایه گذاری مجدد می کنید؟

بنابراین، چه زمانی باید از ارزهای دیجیتال سود ببرید؟ تشخیص دقیق زمان مناسب برای کسب سود دشوار است، زیرا اغلب مستلزم برنامه ریزی و نظم و انضباط است.
داشتن این مشکل خوبی است زیرا به این معنی است که شما سود کرده اید. با این حال، می تواند دشوار باشد، به خصوص بدون هدف مشخص در مورد اینکه با پولی که به دست آورده اید چه کاری باید انجام دهید.

کسب سود مشکل است. شما اساساً می‌پرسید: آیا این سود کافی است یا من بیشتر می‌خواهم؟ به طور قطعی، البته، بیشتر همیشه بهتر خواهد بود. اما در مورد معامله، دانستن زمان توقف بخشی از هوشمندی و اجتناب از ضرر است.
علاوه بر این، دانستن نحوه سرمایه‌گذاری سود ارزهای دیجیتال در کانال‌های پرسود نیز نیازمند تحقیق و مهارت‌های تصمیم‌گیری است.

برای اینکه بدانید چه زمانی باید سود ببرید، سوالات زیر را از خود بپرسید:

دلیل خرید این سکه چه بود؟ کسب سود ارزدیجیتال

بر خلاف سهام، که چیزی مشخص‌تر را نشان می‌دهند، ارزش یک ارز دیجیتال به تعداد افرادی که می‌گویند ارزشمند است بستگی دارد. سرمایه گذاران سهام اغلب بر اساس ارزش گذاری یک شرکت یا تجزیه و تحلیل فنی سرمایه گذاری می کنند. با کریپتو، کمی متفاوت است، زیرا بسیار شبیه سرمایه گذاری در آینده جامعه ای است که معتقد است یک ارز دیجیتال خاص واقعا ارزشمند است.

در حالت ایده‌آل، قبل از خرید یک سکه، باید دلیل اساسی‌تری به غیر از خرید صرف خرید سکه یا هیجان آن داشته باشید. برای مثال، اگر بیت‌کوین را خریده‌اید زیرا معتقدید که این یک سرمایه‌گذاری بلندمدت خوب است، شاید بتوانید بسته به شرایط بازار آن را حفظ کنید.

برای مثال، اگر چشم انداز بازار نزولی قریب الوقوع با شما موافق نباشد، می توانید سود ببرید. شاید بخواهید آن را در جای دیگری سرمایه گذاری کنید و در زمان مطلوب تری دوباره وارد بازار شوید؟ این هم قابل قبوله

با این حال، اگر متوجه شده اید که یک سکه جدید فانتزی را از روی هوس خریداری کرده اید، زیرا نام جالبی داشت یا در آن زمان محبوب بود، شاید وقت آن رسیده که در استراتژی سرمایه گذاری خود تجدید نظر کنید. اگر هیچ آینده یا ارزش واقعی بلندمدتی در آن نمی بینید، اما اکنون سود قابل توجهی به دست آورده اید، می توانید سود خود را بردارید و آن را در جایی دیگر سرمایه گذاری کنید.

چه نتیجه ای را می خواهم؟ کسب سود ارزدیجیتال

همه می خواهند از یک تجارت پول به دست آورند. اما، باز هم، وقتی به کسب سود فکر می کنیم، این سوال مطرح می شود که “چقدر کافی است؟” از نظر نتیجه، آیا حاضرید همه چیز را به خطر بیندازید و شاید ضرر کنید زیرا معتقدید هر چیزی را که از دست داده اید ده برابر به دست خواهید آورد؟

مطمئن شدن در مورد رمزارز چندان آسان نیست زیرا معمولاً نمی دانید سکه چگونه رفتار خواهد کرد. مثلاً می‌توانید بفروشید و ببینید که قیمت همچنان بالا می‌رود و از فروش به این زودی پشیمان شوید. اما، باز هم، تشخیص آن واقعاً سخت است زیرا قیمت‌های کریپتو به طور کلی می‌توانند بدون توجه به داده‌های تاریخی بالا یا پایین بروند.

بنابراین، یک معامله گر چه کاری باید انجام دهد؟ بیشتر اوقات، نکته کلیدی تمرکز بر درصد سودی است که قبلاً به دست آورده اید. افراد بسته به میزان ریسکی که مایل به انجام آن هستند، ترجیحات متفاوتی دارند. با این حال، اکثر معامله گران حداقل 50 درصد را قبل از کسب سود هدف قرار می دهند.

همانطور که گفته شد، شما می توانید قبل از اینکه تصمیم بگیرید سود 100٪ را نیز هدف قرار دهید. حتی می توانید درصدهای بالاتری را هدف قرار دهید. این واقعاً به میزان ریسک بستگی دارد که با آن راحت سر و کار دارید. برای مثال، اگر سرمایه گذاری شما به 100٪ (یا حتی بسیار فراتر از آن) برسد، دیدن اینکه سرمایه گذاری شما را به کجا می برد وسوسه انگیز است.

اما بدانید که این منطقه متزلزل است و ممکن است سرمایه گذاری شما را در معرض خطر قرار دهد. تا زمانی که بتوانید با نوسانات شدید مقابله کنید، این مشکلی ندارد. در غیر این صورت، باید درصد مشخصی را در ذهن داشته باشید تا نشان دهید که چه زمانی می‌خواهید سود خود را از جدول حذف کنید.

آیا فرصت بهتری برای کسب سود ارزدیجیتال وجود دارد؟

سرمایه گذاری در مورد یافتن فرصت های مناسب در زمان مناسب است. اگر چیزی بهتر از آنچه در حال حاضر روی آن سرمایه گذاری کرده اید می بینید، ممکن است زمان خوبی باشد تا سود ارزهای دیجیتال خود را به دست آورید.

از خود بپرسید که آیا مایلید سرمایه گذاری فعلی خود را به نفع انتقال مجدد آن به سمت چیز دیگری رها کنید. اما، مقدار سودی که با رفتن به گزینه یک و رها کردن گزینه دو که شامل “هزینه فرصت” است را به خاطر بسپارید.

همچنین می‌تواند بینشی در مورد یکی دیگر از ویژگی‌هایی که استفاده از یک ارز دیجیتال را در تراکنش‌های دنیای واقعی خطرناک می‌کند، ارائه دهد: نوسانات کریپتو. در نظر بگیرید که از سود بالقوه رمزارز فعلی خود چشم پوشی می کنید و از خود بپرسید که آیا می خواهید ریسک کنید.

این برای سرمایه گذارانی که چندین سرمایه گذاری دارند نیز صدق می کند. اگر تصمیم می‌گیرید که ترجیح می‌دهید زمان و پولی را که برای ارز دیجیتال صرف کرده‌اید در فرصت دیگری (جدید یا فعلی) سرمایه‌گذاری کنید، باید مزایا و معایب آن را نیز بسنجید.

بهترین راه برای کسب سود ارزدیجیتال و سرمایه گذاری مجدد

آیا باید پس از حذف سودهای رمزنگاری شده، آنها را سرمایه گذاری کنید؟ در حالت ایده آل، بله، اگر هدف شما ادامه رشد درآمدتان باشد. اگر تصمیم به کسب سود ارزهای دیجیتال دارید، گزینه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید در نظر بگیرید.

بخشی از درآمد خود را خرج کنید سپس بقیه را دوباره سرمایه گذاری کنید

یک گزینه این است که قبل از سرمایه گذاری مجدد، از بخش کوچکی از درآمد ارزهای دیجیتال خود استفاده کنید. با انجام این کار، می توانید اطمینان حاصل کنید که در نهایت می توانید پول نقد کنید و صد در صد سود خود را به دست آورید.

اساساً، با اطمینان از اینکه سرمایه اولیه شما از بین نمی رود، از خود در برابر ضررهای آینده محافظت می کنید. برخی از سرمایه گذاران منتظرند تا سود آنها به مقداری که به عنوان سرمایه اولیه سپرده گذاری کرده اند برسد تا از ضررهای آتی جلوگیری کنند و در عین حال راهی برای ادامه سرمایه گذاری فراهم کنند.

همچنین می توانید پس از برداشتن برخی از سودهای خود قبل از سرمایه گذاری مجدد، برای دوره صعودی بعدی سرمایه گذاری مجدد کنید.

برای کسب سود ارزدیجیتال، در ماینینگ سرمایه گذاری کنید

اگر می‌خواهید درآمدهای ارزهای دیجیتال خود را مجدداً سرمایه‌گذاری کنید، قرار دادن سود از تجارت به استخراج، گزینه سودآور دیگری است. اگر در مورد فناوری و آنچه که برای استخراج کارآمد بیت کوین لازم است آگاه هستید، این گزینه خوبی برای شماست.

شما می توانید درآمدهای ارزهای دیجیتال خود را با انجام هم استخراج و هم تجارت متنوع کنید و در نتیجه منابع متعددی از درآمد مبتنی بر کریپتو را باز کنید. شما می توانید از درآمد حاصل از استخراج به عنوان سرمایه برای تجارت فعال استفاده کنید. به نوبه خود، شما همچنین می توانید از سود حاصل از تجارت برای ارتقاء تجهیزات استخراج و پرداخت هزینه های مربوطه استفاده کنید.

صرف نظر از کندی یا راکد بودن بازار، این استراتژی به شما این امکان را می دهد که همچنان با جبران زیان یکی از جریان های درآمدی دیگر، درآمد کسب کنید. با این حال، برای اجرای این استراتژی، به تجربه قبلی در تجارت و همچنین استخراج ارز دیجیتال نیاز دارید.

برای کسب سود ارزدیجیتال، روی سکه های جدید سرمایه گذاری کنید.

یکی از استراتژی‌هایی که معامله‌گران خبره از آن استفاده می‌کنند، انتخاب سکه‌های با ریسک بسیار بالا (و در نتیجه پاداش بالا) و عرضه اولیه سکه (ICO) برای کسب سود قابل توجه است.
برخی از معامله‌گران از این تاکتیک استفاده می‌کنند تا بخش‌های قابل‌توجهی از سبد سرمایه‌گذاری خود را در سکه‌های اصلی مانند بیت‌کوین، اتر نگه دارند، هنگامی که به‌طور قابل توجهی سود کسب کردند و سرمایه‌گذاری را بستند، آن را با قیمت پایین‌تری دوباره خریداری می‌کنند.
پس از آن، بخشی از سود می‌تواند برای تامین مالی سفته‌بازی‌های شدید (تراکنش‌های پرخطر و با پاداش بالا) در ICOها و سکه‌های نوآورانه استفاده شود.

به عنوان مثال، اگر شما 5 بیت کوین معامله کرده اید و می توانید آن را به 8 بیت کوین تبدیل کنید، می توانید 3 بیت کوینی را که به دست آورده اید در یک سکه یا پروژه جدید سرمایه گذاری کنید که می تواند تا 100 برابر بازده داشته باشد.

اگر پروژه موفقیت آمیز باشد، شما را به یک سرمایه گذار اولیه تبدیل می کند و برای پذیرش زودهنگام پاداش دریافت خواهید کرد. اگر نه، شما فقط بخشی از ارز دیجیتال خود را به خطر انداخته اید و همچنان درآمد خود را از طریق سکه های اصلی دارید.

در یک ملک اجاره ای سرمایه گذاری کنید.

سرمایه گذاری درآمدهای ارزهای دیجیتال در املاک اجاره ای یکی دیگر از راه های پرسود برای کسب درآمد از سود معاملاتی است. با اموال مناسب، می توانید درآمد غیرفعال به دست آورید و از ثمره کار خود از تجارت کریپتو برای مدت طولانی لذت ببرید. حتی می‌توانید بخشی از درآمد خود را از اموال اجاره‌ای خود پس‌انداز کنید تا در صورت وقوع دوره صعودی بعدی، مجدداً در دارایی‌های کریپتو سرمایه‌گذاری کنید.

اگر هرگز در املاک و مستغلات سرمایه گذاری نکرده اید، ممکن است در ابتدا ترسناک باشد، اما با مشاوران مناسب و تحقیقات کافی، این یکی از باثبات ترین و سودآورترین سرمایه گذاری هایی است که می توانید درآمدهای ارز دیجیتال خود را صرف آن کنید.

برای کسب سود ارزدیجیتال با خرید سهام سود

سهام سود سهام نیز یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری است. ممکن است متوجه شوید که اجاره املاک و مستغلات برای شما مناسب نیست یا شاید بخواهید سرمایه گذاری های خود را برای به حداکثر رساندن رشد درآمدهای رمزنگاری خود متنوع کنید.

سهام سود سهام از درآمدهای خود به سرمایه گذاران پرداخت می کند – برخی از نمونه هایی از شرکت هایی که هر چند ماه یک بار به سرمایه گذاران خود پرداخت می کنند غول های فناوری اپل و مایکروسافت هستند. با یک طرح سود تقسیمی که به درستی تنظیم شده است، سرمایه گذاران می توانند هر ماه از سرمایه گذاری های سهام خود درآمد دریافت کنند.

سود خود را کنار بگذارید.

در نهایت، معامله گران همچنین سودهایی را به شکل سکه کنار می گذارند تا سرمایه خود را از خطرات مرتبط با معاملات روزانه دور نگه دارند.
برای مثال اگر بیت کوین معامله می کنید و می توانید 2 بیت کوین را به 2.4 بیت کوین تبدیل کنید، می توانید 0.4 بیت کوین را به یک کیف پول سرد یا یک کیف پول آفلاین ارسال کنید.
این مبلغ را می توان به عنوان یک موقعیت طولانی همراه با سایر درآمدهایی که کنار گذاشته اید نگه داشت.

با این حال، توجه داشته باشید که اگر ناگهان بخواهید در لحظه ای که بازار دوباره وارد فصل افزایشی می شود، به سرعت به این سکه ها دسترسی پیدا کنید.
برای محافظت در برابر این موضوع، می‌توانید در زمانی که بازار نزولی است، موقعیت‌های فروش کوتاه بگیرید تا ضررهای احتمالی که ممکن است سکه‌های بانکی شما متحمل شوند، جبران کنید.

گزینه دیگر نگهداری پول نقد است که ممکن است به اندازه گزینه های دیگر سودمند نباشد اما همچنان یک گزینه قابل اجرا است.
می‌توانید سودهای ارز دیجیتال خود را در یک حساب پس‌انداز برای فرصت‌های سرمایه‌گذاری آتی واریز کنید یا منتظر بمانید تا در طول سقوط بعدی در بازار، خرید کنید.

راه های دیگر برای استفاده از برای کسب سود ارزدیجیتال

اگرچه لزوماً گزینه های سرمایه گذاری مجدد نیست، در اینجا چند راه هوشمند بیشتر برای اطمینان از اینکه درآمدهای رمزنگاری شما به خوبی استفاده می شود وجود دارد:

HODL

واقعیت جالب: اصطلاح HODL زمانی ابداع شد که کسی در یک انجمن رمزنگاری به اشتباه “نگهداری” را نوشت و برخی از مردم فکر کردند که به معنای “نگهداری برای زندگی عزیز” است. اکنون، به معنای هر دوی این اصطلاحات در کریپتو آمده است. وقتی نوبت به کسب سود در مقابل نگهداری رمزارز می رسد، هر دو بسته به سبد و هدف شما گزینه های مناسبی هستند.

با این اوصاف، HODL عالی است اگر سبد بزرگی دارید که نیازی به فروش در آینده نزدیک ندارید. در عوض، می‌توانید دارایی‌های خود را برای افزایش مقدار پولی که در اختیار دارید، به اشتراک بگذارید، به خصوص اگر رمز ارز انتخابی شما نسبتاً قوی و مفید باشد، مثلاً اتر.

اتریوم به زودی به مدل PoS می‌رود و سرمایه‌گذاران پیش‌بینی می‌کنند که عملکرد بهتری در بازارهای نزولی آتی داشته باشد زیرا دارندگان کریپتو اکنون می‌توانند دارایی‌های ETH خود را به اشتراک بگذارند. حفظ کریپتو در طول یک بازار نزولی می‌تواند گزینه مناسبی باشد زیرا اساساً همان کیف را حمل می‌کنید، حتی اگر سرمایه‌گذاری شما از نظر فیات کاهش یابد.

Donate

اهدای کریپتو راهی عالی برای حمایت از یک موسسه خیریه، کلیسا، بانک غذا یا هدفی است که شما به آن اعتقاد دارید. سازمان‌هایی مانند The Giving Block در تسهیل کمک‌های ارز دیجیتال به سازمان‌های غیرانتفاعی تخصص دارند.

هنگامی که رمزارز را اهدا می کنید، می تواند از مالیات کسر شود و می تواند به جبران سود ارز دیجیتال شما کمک کند. اهدای کریپتو یک راه عالی برای کمک به دیگران و در عین حال کاهش بار مالیاتی شما است. وقتی کریپتو را به سازمان‌های غیرانتفاعی اهدا می‌کنید، به‌جای پرداخت مالیات بر عایدی سرمایه، برای ارزش کریپتو کسر مالیات دریافت خواهید کرد.

با یک حسابدار مالیاتی مشورت کنید.

یکی از کارهایی که باید پس از به دست آوردن مبلغ هنگفت از کریپتو انجام دهید، پرداخت مالیات است. در ایالات متحده، IRS نامه هایی به بیش از 10000 دارنده رمزارز ارسال کرده و به آنها هشدار داده است که مالیات خود را از درآمدهای ارزهای دیجیتال بپردازند یا اصلاحاتی انجام دهند.

اجتناب از پرداخت مالیات می تواند شما را دچار مشکل کند و در نهایت پول بیشتری را از جریمه ها از دست خواهید داد. مالیات دهندگان همچنین می توانند به دلیل عدم پرداخت مالیات رمزنگاری خود تحت تعقیب کیفری قرار گیرند.

قبوض فعلی خود را پرداخت کنید.

خرج کردن سود خود برای چیزهای جدید و درخشان ممکن است وسوسه انگیز باشد. اما، قبل از انجام این کار، مطمئن شوید که ابتدا هر گونه بدهی را پرداخت کنید. هیچ اشکالی ندارد که از سود خود با خرید آنچه می خواهید لذت ببرید. با این حال، قبل از اینکه چیزی را ولخرجی کنید، با پرداخت بدهی های کارت اعتباری و سایر قبوض از نظر مالی عاقل باشید.

به این ترتیب، پس از پرداخت همه چیز، تصویر واضح تری از اینکه دقیقاً چقدر مازاد دارید، خواهید داشت. سپس می توانید بخشی را برای سرمایه گذاری مجدد و بخشی را برای خرج کردن هر طور که می خواهید کنار بگذارید.

به علاوه، نشستن روی بدهی‌هایتان زمانی که پول کافی برای پرداخت آن دارید، درست مانند دادن پول رایگان به بانک‌ها است. با پرداخت نکردن به موقع، آنها می‌توانند شما را جریمه کنند و هزینه‌های دیرکرد را از شما دریافت کنند، که در نهایت باید بعداً پرداخت کنید.

چگونه بدون فروش از کریپتو سود ببریم.

چگونه سود را در کریپتو تضمین می کنید؟ راه‌های زیادی وجود دارد و رایج‌ترین روشی که برای کسب سود از کریپتو استفاده می‌شود، کنار کشیدن از معاملات در اولین نشانه‌های مشکل است.

گزینه های دیگری نیز برای کسب سود در کریپتو بدون فروش وجود دارد، در صورتی که این مسیری است که می خواهید در عوض آن را طی کنید:

وام دادن P2P

اگر به دنبال راهی نسبتا مطمئن برای سرمایه‌گذاری پول خود و کسب بازدهی ثابت هستید، وام‌دهی همتا به همتا (P2P) یک گزینه عالی است. این امر مخصوصاً در صورتی کاربرد دارد که مقدار زیادی ارز دیجیتال در کیف پول خود ذخیره کرده باشید.

وام‌دهی P2P مبتنی بر رمزارز عمدتاً مبتنی بر اتریوم است زیرا به شدت به قراردادهای هوشمند متکی است. با وام‌دهی P2P، می‌توانید رمز ارز خود را با بازدهی مطمئن در حدود 10 تا 20 درصد وام دهید.

وام ETH در پلتفرم هایی مانند Maker مجاز است، جایی که افراد می توانند منبع امن سرمایه (در مورد توسعه دهندگان و صاحبان مشاغل) را بدون نیاز به فروش دارایی های رمزنگاری خود دریافت کنند.

آربیتراژ

از آنجایی که بازار کریپتو کاملاً مستقل از قوانین و کنترل خارجی است، نوسانات قیمت بین صرافی ها نسبتاً رایج است. دارندگان کریپتو که به دنبال راهی برای کسب سود بیشتر هستند می توانند از طریق آربیتراژ از این مزیت استفاده کنند.

آربیتراژ در کریپتو یکی از موثرترین روش ها برای کسب درآمد از تفاوت قیمت بین صرافی های مختلف است. ابتدا ارز مورد نظر خود را انتخاب کنید و قیمت آن را در صرافی های مختلف بررسی کنید.

در برخی از صرافی ها باید پیشنهادهایی را با قیمت مقرون به صرفه ببینید. آن را در یک معامله بخرید و صرافی دیگری را پیدا کنید که در آن همان ارز با ارزش بالاتر معامله می شود و آن را در آنجا بفروشید. شما فقط بر اساس تفاوت قیمت بین این دو سود خواهید داشت. تفاوت قیمت بین پیشنهادات تخفیف و حق بیمه می تواند بین 5٪ تا 40٪ باشد.

سود سهام دیجیتال و علاقه

ارزهای دیجیتال برجسته ای وجود دارند که به صاحبان خود سود سهام پرداخت می کنند مانند NEO، KuCoin و BTMX. دارندگان این کریپتوها می توانند تنها با داشتن آنها در پرتفوی خود، مقادیر قابل توجهی پول به عنوان درآمد غیرفعال به دست آورند.
علاوه بر این، پلتفرم‌های رمزنگاری خاصی مانند StormGain به ارزهای دیجیتالی علاقه دارند که کاربر اغلب از آن استفاده می‌کند.

اقدامات خود را بر اساس یک برنامه هدایت کنید.

به قول ویلیام جی اونیل، کارآفرین آمریکایی، «راز این است که از آسانسور در یکی از طبقات در مسیر بالا پایین بیایید و دیگر سوار آن نشوید».

در حالی که O’Neil آن را برای بازار سهام معنی می کرد، همان اصل را می توان برای گرفتن سودهای رمزنگاری نیز اعمال کرد. اما، چه استراتژی شما این باشد که سود را از روی میز حذف کنید، اجازه دهید برنده های شما به امید بازدهی بهتر در آینده افزایش یابد و غیره، مهم است که برنامه ای برای هدایت اقدامات خود داشته باشید.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)