مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

شبکه bep20 چیست؟ آشنایی کامل با استاندارد BEP-20

شبکه bep20 چیست؟ آشنایی کامل با استاندارد BEP-20

اکوسیستم Web3 با ظهور بلاک چین هایی مانند زنجیره هوشمند Binance (BSC) شکوفا می شود.
در حالی که اتریوم اولین تلاش برای ایجاد یک کامپیوتر اینترنتی با قراردادهای هوشمند با ERC20 به عنوان توکن اصلی خود بود، BSC با استاندارد توکن BEP20 خود در حال افزایش محبوبیت است زیرا توسعه دهندگان مزایایی را در ایجاد توکن BEP20 در BSC به جای توکن های ERC20 در اتریوم پیدا کرده اند.
با این حال، ممکن است تعجب کنید، “BEP20 چیست؟” یا ممکن است از قبل بدانید BEP20 چیست و بخواهید فورا توکن BEP20 خود را ایجاد کنید.
در هر صورت ممکن است، در این راهنمای کامل توکن زنجیره هوشمند بایننس، به این سوال پاسخ خواهیم داد که “BEP20 چیست؟” و ما یک میانبر به شما ارائه می دهیم تا بتوانید بدون زحمت یک توکن BEP20 ایجاد کنید.

برای ساخت پروژه های سریع، کارآمد و جذاب، به انعطاف پذیری نیاز دارید. کار با BSC و BEP20 امکانات را گسترش می‌دهد و ساخت‌های شما را با گزینه‌های زنجیره‌ای متقابل یا چند توکن غنی می‌کند.
توسعه BSC با استفاده از Moralis پروژه های شما را بیش از پیش بهبود می بخشد، زیرا Moralis روند توسعه را بدون به خطر انداختن کیفیت یا امنیت به طور قابل توجهی سریعتر می کند.
پلتفرم نهایی توسعه Web3 Moralis از ساخت‌های BSC شما از طریق Moralis Speedy Nodes و همچنین Moralis’ Price و NFT API پشتیبانی می‌کند!

در این راهنما، در مورد BEP20 و نحوه اتصال آن به BSC و زنجیره اصلی Binance، Binance Chain، آشنا خواهید شد. علاوه بر این، یک نمای کلی از اینکه چگونه Moralis می تواند به شما در شروع ساخت توکن BSC و BEP20 کمک کند، دریافت خواهید کرد.

اصول BEP - BEP20 چیست؟

BEP20 استانداردی برای ایجاد توکن در BSC یا استفاده از توسعه زنجیره هوشمند Binance است.
توکن ها جزء ارزشمندی از هر سیستم مبتنی بر بلاک چین، dApp، پلت فرم یا اقتصاد هستند.
آنها حرکت ارزش را تسهیل می کنند و به ردیابی هر فعالیت در بلاک چین کمک می کنند. به عبارت دیگر، آنها کلید انجام بسیاری از انواع معاملات هستند.

مخفف “BEP” مخفف “پیشنهاد تکامل زنجیره هوشمند بایننس” است.
BEP20 استاندارد توکنی است که توسط بایننس برای زنجیره هوشمند بایننس ایجاد شده است، پلتفرم قراردادهای هوشمند که به موازات زنجیره اصلی بایننس اجرا می شود.
همچنین در ادامه این مقاله استاندارد توکن BEP2 را بررسی خواهیم کرد. با این حال، ابتدا باید پیشینه زنجیره هوشمند Binance را درک کنید تا به طور کامل از آن قدردانی کنید.

زنجیره هوشمند بایننس چیست؟

برای درک BEP20، اجازه دهید ابتدا ویژگی‌های زنجیره هوشمند Binance و چرایی ایجاد آن را بررسی کنیم.
به عبارت ساده، زنجیره هوشمند بایننس یا BSC، یک بلاک چین است که برای اجرای قراردادهای هوشمند ساخته شده است.
با هم یا به موازات بایننس چین، اولین بلاک چین بایننس که در صرافی غیر حافظ آن استفاده شد، کار می کند.

زنجیره هوشمند بایننس چیست؟

زنجیره بایننس با در نظر گرفتن یک چیز ساخته شده است: بهینه سازی برای معاملات سریع در پلتفرم غیر نگهبانی بایننس.
بایننس با یادگیری از پروژه های دیگر مبتنی بر اتریوم قبل از خود، بر جلوگیری از تراکم شبکه در طراحی خود تمرکز کرد.
بنابراین، زنجیره بایننس، با کنار گذاشتن قابلیت‌های توسعه‌یافته، می‌تواند یک تراکنش بالا را بدون کاهش سرعت انجام دهد.
به دلیل این بهینه سازی، زنجیره بایننس به اندازه کافی انعطاف پذیر نیست تا از راه اندازی یک DEX (صرافی غیرمتمرکز) تمام عیار پشتیبانی کند.
بایننس متوجه شد که آنها باید یک زنجیره جدید بسازند تا به طور خاص قراردادهای هوشمندی را بسازند که تراکنش ها را خودکار می کند.
بنابراین، برای این منظور، بایننس زنجیره هوشمند بایننس (BSC) را ایجاد کرد. BSC اکنون به عنوان پایه ای برای تبادل غیرمتمرکز یا پروژه DEX آن عمل می کند.

معماری دو زنجیره ای

امروزه بایننس معماری منحصربفرد زنجیره ای دوگانه را اتخاذ کرده است که از دو زنجیره بایننس و زنجیره هوشمند بایننس پشتیبانی می کند.
این معماری از یک نشانه بومی (BNB) برای سوخت رسانی به هر دو استفاده می کند.

در حالی که هر زنجیره مستقل از دیگری است، این زیرساخت از طریق یک پل عمل می کند. این پل زنجیره ها را مکمل یکدیگر می کند.
این “پل بایننس” که در ابتدا به عنوان “پروژه پاناما” شناخته می شد، از مکانیک منحصر به فرد خود استفاده می کند. از یک تکنیک بسته بندی برای جابجایی دارایی ها در بلاک چین استفاده می کند.

به عنوان یک زیرساخت مکمل، BSC به طور مستقل از زنجیره بایننس عمل می کند. این یک زنجیره مستقل است و نه یک پلت فرم لایه-2. بنابراین، اگر زنجیره بایننس مشکلی داشته باشد یا آفلاین شود، کاملاً بی‌تأثیر باقی می‌ماند.

زنجیره هوشمند بایننس با EVM (ماشین مجازی اتریوم) سازگار است. از این رو، می توانید یک dApp را پورت کنید یا از MetaMask برای تعامل یکپارچه با آن استفاده کنید.
الگوریتم اجماع در BSC در حال حاضر “PoSA” است که مخفف “Proof of Staked Authority” است و نوعی از الگوریتم “PoS” (اثبات سهام) اتریوم است.
این بدان معنی است که اعتبار سنجی شبکه را با قرار دادن سکه های BNB ایمن می کند. شبکه چگونه مشوق هایی را برای این اعتباردهنده ها فراهم می کند؟ شبکه هزینه های تراکنش انباشته شده از هر بلوک تایید شده را به آنها می دهد.
سکه BNB به معنای کاهش تورم است و از این رو می تواند ارزش آن را افزایش دهد زیرا بایننس سکه های معمولی را سوزانده و عرضه ثابت آن را کاهش می دهد. این مکانیسم انگیزه دیگری برای دارندگان BNB فراهم می کند.

BEP2 و BEP20

زنجیره بایننس از استاندارد توکن BEP2 استفاده می کند، در حالی که زنجیره هوشمند بایننس از استاندارد BEP20 استفاده می کند.
همانطور که گفته شد، BNB به عنوان سوخت برای هر دو عمل می کند. بنابراین، اگر می‌خواهید در هر یک از زنجیره‌ها تراکنش داشته باشید، باید مقداری BNB به دست آورید.

این استانداردهای توکن کاملاً سازگار هستند. بنابراین، می‌توانید به‌طور یکپارچه با آن‌ها کار کنید و زنجیره‌ها را به طور متناوب تغییر دهید.
وقتی در بایننس چین هستید، باید با توکن اصلی آن، BEP2 کار کنید. وقتی در BSC هستید، باید از BEP20 استفاده کنید.
بنابراین، اگر با یک dApp تعامل دارید، باید از BEP20 استفاده کنید زیرا همتای زنجیره هوشمند است.

استاندارد توکن BEP20 چیست؟

BEP20 استاندارد توکن زنجیره هوشمند بایننس است. از بسیاری جهات، مشابه استاندارد ERC20 اتریوم است. از راه های دیگر، آن را گسترش می دهد. BEP20 قوانینی را تنظیم می کند که همه توکن های ایجاد شده در BSC باید از آنها پیروی کنند.

استاندارد توکن BEP20 در BSC برای هر توکنی که در پلتفرم زنجیره هوشمند Binance راه اندازی یا ایجاد می شود، اعمال می شود. نمونه هایی از این توکن ها عبارتند از توکن های کاربردی، استیبل کوین ها و توکن های امنیتی. دسته دیگری از سکه ها که به نام «پگی کوین» شناخته می شوند نیز با استفاده از استاندارد BEP20 ساخته می شوند و می توانند به دارایی های مختلف متصل شوند.

همانطور که اتریوم کارمزد گاز دارد، BNB نیز برای تراکنش های مربوط به توکن های BEP20 در شبکه زنجیره هوشمند بایننس پرداخت می کند.

شبکه bep20 چیست؟ آشنایی کامل با استاندارد BEP-20

ایجاد یک توکن BSC یا توکن BEP20 نسبتاً آسان است و با یک جستجوی آنلاین ساده، چندین آموزش وب مفید در مورد توسعه توکن BEP20 پیدا خواهید کرد.
با این حال، اگر یک راهنمای سریع می‌خواهید، آموزش BEP20 Testnet Moralis یکی از کاربردی‌ترین و آموزنده‌ترین آموزش‌های موجود است.

پارامترهای استاندارد توکن BEP20

اگر قصد ایجاد توکن در BSC را دارید، درک پارامترهای استاندارد توکن BEP20 مفید است، مانند:

 • Can Mint – پارامتر “Can Mint” تورمی است و مشخص می کند که آیا می توان توکن های جدیدی را برای افزایش عرضه BEP20 در طول زمان ضرب کرد.
 • Can Burn – پارامتر “Can Burn” یک پارامتر کاهش‌دهنده است و مشخص می‌کند که آیا توکن‌ها می‌توانند سوزانده شوند، بنابراین منجر به کاهش عرضه در طول زمان می‌شود.
 • Blacklist – پارامتر “لیست سیاه” به شما امکان می دهد آدرس های مخرب را ممنوع یا لیست سیاه کنید.
 • Can Pause – پارامتر Can Pause در هنگام حملات مخرب یا حوادثی که پلتفرم آسیب پذیر می شود مفید است.
  این مشخص می‌کند که آیا می‌توان تمام عملیات مرتبط با توکن را در صورت حمله مخرب یا به خطر انداختن پلتفرم متوقف کرد.
  این پارامتر متمرکز است، زیرا ایجادکننده یا آدرس کاربری که اختیارات مشابهی به او داده شده است، قدرت توقف عملیات را دارد.

BEP20 در مقایسه با ERC20

از آنجایی که BEP20 بعد از ERC20 طراحی شده است، قابل درک است که آنها شباهت های زیادی دارند، مانند توابع زیر:

 • تابع “totalSupply” – این تابع تعداد کل توکن ها را در یک قرارداد هوشمند برمی گرداند.
 • تابع “balanceOf” – اطلاعاتی را در مورد تعداد توکن های موجود در آدرس کاربر ارائه می دهد.
 • نام – یک نام قابل خواندن برای انسان به نشانه ای که ایجاد می کنید اضافه می کند.
 • نماد – نماد تیک تیک را برای توکن شما ایجاد می کند.
 • اعشاری – تقسیم پذیری رمز شما را تنظیم می کند. بنابراین، تعداد ارقام اعشاری را که می توان به آنها تقسیم کرد را تعیین می کند.
 • انتقال – انتقال توکن ها را در بین کاربران BSC فعال می کند. به طور خاص مستلزم آن است که طرف استناد کننده نیز مالک توکن باشد.
 • عملکرد “transferFrom” – برای خودکار کردن انتقال توسط افراد تأیید شده یا قراردادهای هوشمند تأیید شده استفاده می شود. در این صورت، ممکن است به اشتراک‌ها یا طرف‌های دیگر اجازه دهید تا به طور خودکار پرداخت‌ها را از کیف پول یا حساب کسر کنند.
 • تایید – عملکردی که مقدار یا تعداد توکن های برداشته شده از موجودی شما توسط هر قرارداد هوشمند را محدود می کند.
 • Allowance – تابعی که بخش خرج نشده یک تراکنش را پس از اینکه قرارداد هوشمند مجاز مقدار معینی از توکن های شما را خرج کرده است، بررسی می کند.

تفاوت های کلیدی BEP20 و ERC20

برخی از تفاوت های کلیدی بین توکن های BEP20 و ERC20 عبارتند از:

 • تابع “getOwner” یک مشخصات منحصر به فرد و مورد نیاز است که فقط در BEP20 یافت می شود. مالک یک توکن BEP20 را برمی گرداند.
 • توابع نام، نماد و اعشار در ERC20 اختیاری هستند، در حالی که در BEP20 اجباری هستند.

پروژه ها و برنامه های کاربردی در زنجیره هوشمند Binance

اکنون با پروتکل تکامل بایننس هوشمند یا استاندارد توکن BEP20 آشنا هستید.
علاوه بر این، نحوه عملکرد زنجیره هوشمند بایننس نسبت به زنجیره بایننس و نحوه تعامل توکن های BEP2 و BEP20 با یکدیگر و نحوه تعامل آنها با BNB را آموخته اید.

زنجیره هوشمند بایننس یک زنجیره امیدوارکننده با پایگاه کاربر با رشد سریع، افزایش حجم تراکنش و افزایش TVL (کل ارزش قفل شده) است.
علاوه بر این، توسعه دهندگان همچنین در حال ساخت dApp های بیشتری در BSC هستند. توجه داشته باشید که اکثر این dApp ها نیاز به اتصال به کیف پول BEP20 دارند.

با اطلاعات به دست آمده در اینجا، شما آماده هستید تا با ایجاد توکن BEP20 خود، قدم بعدی را بردارید.
با این حال، قبل از اینکه نحوه ایجاد یک توکن BEP20 را توضیح دهیم، اجازه دهید به برخی از برنامه‌ها و پروژه‌های معروف در زنجیره هوشمند Binance نگاهی بیندازیم.

تعویض پنکیک PancakeSwap

PancakeSwap یکی از بزرگترین موفقیت های dApp در BSC است.
این یک AMM یا بازارساز خودکار است و یکی از DEX های پیشرو در وب است.
عملکرد آن به کاربران اجازه می دهد تا توکن ها را در BSC مبادله کنند. این به میلیون‌ها کاربر، ده‌ها میلیون معامله خدمات ارائه می‌دهد و در زمان نگارش این مقاله تا 15 میلیارد دلار TVL دارد.

علاوه بر این، PancakeSwap به تازگی بازار NFT خود را معرفی کرده است که خبر بسیار خوبی برای طرفداران این پلتفرم است.
علاوه بر این، اگر توسعه دهنده ای هستید که به دنبال ایجاد یک DEX در BSC هستید، PancakeSwap باید یکی از الهامات شما باشد.

اتوفارم Autofarm

Autofarm هم یک DEX و هم یک تجمیع کننده بازده است. دارایی ها می توانند به عنوان نقدینگی و وثیقه مورد استفاده قرار گیرند و صندوق ها اقدامات خودکار را روی پلت فرم انجام می دهند، از جمله بازده ترکیبی. این پلت فرم DeFi از MetaMask، بایننس Smart Chain یا کیف پول BEP20 و WalletConnect پشتیبانی می کند.

پروتکل های بازار پول BEP20

اگر به بازارهای پولی علاقه دارید، پروتکل ونوس باید یک مدل مفید باشد.
خدمات وام و استقراض مشابه Compound و Aave ارائه می دهد. تفاوت این است که Venus بر اساس BSC ساخته شده است در حالی که اکثر رقبای آن مبتنی بر اتریوم هستند.

علاوه بر این، ونوس یک سیستم بازار پول مبتنی بر الگوریتم است. دارایی های رمزنگاری را می توان به عنوان وثیقه در اختیار شبکه قرار داد.
چنین وثیقه ای را می توان با تعهد دارایی های دیجیتالی بیش از حد وثیقه قرض گرفت. وثیقه عرضه شده به بازار همچنین می تواند برای استقراض سایر دارایی ها و برای ضرب استیبل کوین های مصنوعی استفاده شود.
Venus دو توکن BEP20 دارد: XVS و VAI. XVS توکن حاکمیتی است، در حالی که VAI به عنوان استیبل کوین شبکه متصل به دلار آمریکا عمل می کند.

نمونه هایی از توکن های BEP20

علاوه بر این، بسیاری از توکن های BEP20 در حال حاضر به موفقیت تبدیل شده اند. توکن های برتر عبارتند از:

 • CAKE
 • BUSD
 • SAFEMOON
 • WBNB
 • ALPHA
 • BURGER
 • BUX

با در نظر گرفتن این موفقیت‌های پلتفرم و توکن، توسعه‌دهندگان بیشتری الهام گرفته‌اند تا از BSC استفاده کنند و توکن‌های BEP20 منحصربه‌فرد خود را ایجاد کنند.
با این حال، به خاطر داشته باشید که ساخت پروژه های DeFi خطرات خاص خود را دارد.
به عنوان یک خالق، باید چنین خطراتی را در نظر بگیرید و با طراحی دقیق آنها را کاهش دهید.

توکن BEP20 خودتان را بسازید.

در حال حاضر، باید در مورد بهترین راه برای ایجاد توکن BEP20 کنجکاو باشید.
چند راه کارآمد برای انجام این کار وجود دارد، اما بهترین راه برای ایجاد یک توکن BEP20 با Moralis، جامع ترین سیستم عامل Web3 امروزی است.

شما باید از ابزارهایی مانند Remix و OpenZeppelin استفاده کنید و همچنین باید مهارت های Solidity داشته باشید.
خوشبختانه، قالب‌های قرارداد هوشمند برای استفاده در دسترس هستند، بنابراین حداقل مقدار کدنویسی درگیر است.
علاوه بر این، باید به MetaMask متصل شوید. علاوه بر این، با Moralis به عنوان پلتفرم Web3 شما، این نباید مشکلی ایجاد کند، زیرا یک راه یکپارچه برای احراز هویت با MetaMask فراهم می کند.

علاوه بر این، با توجه به اینکه بازارهای BSC شروع به ایجاد NFT های خود کرده اند، Moralis می تواند به ارتقای پروژه BEP20 یا BSC شما با NFT API مورالیس کمک کند.
از آنجایی که Moralis به صورت زنجیره ای ساخته شده است، می توانید به راحتی پروژه های غیر BSC یا توکن های دیگر را در ساخت BEP20 یا BSC خود ادغام کنید. علاوه بر اینکه شما را قادر می سازد BSC dApps ایجاد کنید، Moralis همچنین به شما کمک می کند یک BSC NFT ایجاد کنید تا در یک بازار BSC فهرست کنید.

یک سکه BEP20 در زنجیره هوشمند بایننس راه اندازی کنید.

اکنون آماده ایجاد و راه‌اندازی توکن BEP20 در زنجیره هوشمند بایننس هستید.
برای انجام این کار، ویدیوی زیر را دنبال کنید زیرا ایوان (از Ivan on Tech و Moralis) به روشی ساده نحوه ساخت توکن های BEP20 را توضیح می دهد:

https://www.youtube.com/watch?v=h4gQD7R1r94
مورالیس مطمئن می‌شود که پروژه‌های توکن BSC و BEP20 شما سریع، سازگار با زنجیره‌های متقابل و آینده‌نگر هستند.
در مواجهه با فضای در حال تکامل بلاک چین و پروژه های Web3 و DeFi که به طور فزاینده ای پیچیده تر و زنجیره ای تر می شوند، اجازه دهید سیستم عامل نهایی Web3 مورالیس با مراقبت از پشتیبان کارهای سنگین را برای شما انجام دهد.

BEP20 چیست؟ - خلاصه راهنمای کامل رمز زنجیره هوشمند Binance

اکنون با زنجیره هوشمند Binance و BEP20 آشنا هستید. علاوه بر این، اکنون می‌دانید که چرا برخی از توسعه‌دهندگان استاندارد توکن BEP20 را هنگام توسعه برنامه‌ها و پروژه‌ها انتخاب می‌کنند. علاوه بر این، BEP2 و BEP20 استانداردهایی برای زنجیره مربوطه خود هستند، مانند زنجیره بایننس و زنجیره هوشمند بایننس.
ما همچنین پارامترهای اساسی استاندارد توکن BEP20 را بررسی کردیم و تفاوت بین BEP20 و ERC20 را مرور کردیم.
استاندارد BEP20 از بسیاری جهات شبیه استاندارد ERC20 اتریوم است، اما آن را نیز گسترش می دهد.

علاوه بر این، با مروری کوتاه بر پروژه‌های موفق، مانند PancakeSwap، الهام گرفته‌اید تا بتوانید dApp خود را در BSC ایجاد و راه‌اندازی کنید.

قبل از اینکه این مقاله را به پایان برسانیم، می‌خواهیم چند قدم مهم بعدی را به شما اطلاع دهیم تا بتوانید حرفه بلاک چین خود را بیشتر پیش ببرید. برنامه نویسانی که تازه وارد بلاک چین شده اند یا هنوز راه خود را در این فضا پیدا می کنند، باید آموزش های Solidity، قراردادهای هوشمند و جاوا اسکریپت را جستجو کنند.
علاوه بر این، Ivan on Tech Academy آموزش‌های عمیقی در مورد نحوه استفاده از مهارت‌های Solidity و جاوا اسکریپت در پروژه‌های بلاک چین ارائه می‌دهد و دوره‌هایی مانند برنامه‌نویسی جاوا اسکریپت برای توسعه‌دهندگان بلاک چین و برنامه‌نویسی قرارداد هوشمند اتریوم 101 در دسترس دارد. علاوه بر این، بلاگ Moralis مجموعه‌ای از رایگان‌ها را ارائه می‌کند. راهنما – از تجزیه Ethers.js در مقابل Web3.js، نشان دادن اینکه چرا Moralis بهترین Infura برای جایگزین BSC است یا آموزش برنامه نویسی احراز هویت اتریوم.

اگر قبلاً تجربه ای با Solidity و Ethereum دارید، خوشحال خواهید شد که بدانید کار با Binance Smart Chain و BEP20 به منحنی یادگیری زیادی نیاز ندارد.
این منحنی با Moralis که ویژگی‌های قدرتمندی را به پروژه‌های BSC و BEP20 شما اضافه می‌کند، به‌طور قابل توجهی سریع‌تر و هیجان‌انگیزتر است.

منبع  Enterprise 

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)