مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

بهترین ارز دیفای (سکه های کم حجم DeFi) – بهترین پروژه های DeFi آینده

بهترین ارز دیفای (سکه های کم حجم DeFi) – بهترین پروژه های DeFi آینده

بهترین ارز دیفای (سکه های کم حجم DeFi) – بهترین پروژه های DeFi آینده : تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi) در ماه های اخیر رشد انفجاری را تجربه کرده است. از آنجایی که وام‌دهی کریپتو و تامین نقدینگی غیرمتمرکز همچنان فضای فین‌تک را متحول می‌کند، پروژه‌های زیادی بر اساس مدل DeFi ساخته شده‌اند.

به عنوان یک سرمایه گذار، همیشه توصیه می شود قبل از ریختن پول در یک سکه، برخی از معیارهای مهم یک سکه را تجزیه و تحلیل کنید. معیارهایی مانند کل سرمایه و حجم معامله عوامل ضروری هستند.

در این نوشته، ما هشت مورد از بهترین سکه DeFi کم حجم را برای شما آورده ایم که باید روی آنها سرمایه گذاری کنید. بیایید شروع کنیم.

Low Cap DeFi چیست؟

امور مالی غیرمتمرکز با سرمایه پایین پروژه‌های ارزهای دیجیتالی هستند که هنوز در مراحل اولیه توسعه خود هستند و بنابراین ارزش بازار نسبتاً پایینی دارند. در مقایسه با سایر پروژه‌های تاسیس شده، دی‌فای کم حجم، عرضه کمی سکه در بازار دارد.

پروژه ها از ارزش بالایی برخوردار هستند و نقش کلیدی در تکامل بخش مالی ایفا می کنند و به ویژه با توجه به این واقعیت که DeFi یک بخش به سرعت در حال رشد است. سکه‌های با کلاه پایین به دلیل پتانسیلی که برای افزایش سود دارند، یک جواهر پنهان در نظر گرفته می‌شوند.

در زیر پروژه‌های DeFi کم‌هزینه‌ای هستند که نقش کلیدی در صنعت ارزهای دیجیتال دارند.

بهترین پروژه های DeFi آینده: TrustSwap

Trustswap یک پلتفرم مالی غیرمتمرکز (DeFi) است. که برای کمک به دارندگان ارزهای دیجیتال، دارایی‌های خود را به طور ایمن، به موقع و قابل اعتماد مبادله کنند. این پلتفرم نیاز به واسطه‌هایی مانند وکلا و بانک‌ها را از بین می‌برد، اما در عوض به قراردادهای هوشمند و جامعه اعتباردهندگان و بازارسازان متکی است که تراکنش‌ها را تکمیل می‌کنند و از وجود نقدینگی کافی اطمینان می‌دهند.

این پروژه دارای یک ارز رمزنگاری شده بومی SWAP است، که در ژوئیه 2020 راه اندازی شد. Trustswap از زمان راه اندازی آن بسیار محبوب بوده است. و در بین پروژه های پر جستجو در Coingecko رتبه بندی شده است.

Trustswap به دلیل محبوبیت روزافزون آن به دلیل محصولات انقلابی در فضای DeFi، به غول DeFi جدید لقب گرفته است.

راه اندازی TrustSwap Launchpad که امکان انتشار آهسته توکن های $SWAP را فراهم می کند، شاهد افزایش 239.6 درصدی توکن بود.

 • ارزش بازار (27 اوت 2020) – 53,907,085 دلار
 • رتبه بندی CoinGecko (27 اوت 2020) – #171
 • رتبه فعالیت توسعه – #312


Trustswap چهار محصول دارد که می گوید فضای DeFi را متحول می کند. اینها هستند:

 

 • لانچ پد TrustSwap
 • اشتراک های کریپتو
 • خدمات امانی Escrow 
 • بسته بندی به عنوان یک سرویس

لانچ پد TrustSwap

TrustSwap Launchpad اجازه می دهد تا توکن های فروش، آهسته منتشر شوند. تا از سرمایه گذاران کوچک در برابر سبقت گرفتن از سرمایه گذاران بزرگ محافظت کنند.
این محصول تضمین می‌کند که توکن‌ها به طور متناسب پخش می‌شوند. و از قرار گرفتن دارایی‌ها به دست چند فرد یا نهاد جلوگیری می‌کند.

به نظر می رسد TrustSwap Launchpad یک تغییر دهنده بازی در امنیت و جذب سرمایه است، به خصوص که بسیاری از پروژه های DeFi برای بازاریابی و فهرست به Uniswap روی می آورند.

اشتراک های کریپتو

TrustSwap به خرده فروشان آنلاین اجازه می دهد تا با استفاده از یک توکن مبتنی بر اتریوم، اشتراک های رمزنگاری را در وب سایت های خود ادغام کنند.

خدمات امانی

TrustSwap یک پلت فرم غیر متمرکز است و به واسطه ها متکی نیست. این یک پلتفرم کاملاً حسابرسی شده، ایمن و غیر دولتی است.

بسته بندی به عنوان خدمات

با TrustSwap، دارندگان کریپتو می‌توانند هر توکنی را انتخاب و از آن در شبکه اتریوم استفاده کنند.

بهترین پروژه های DeFi آینده : Ethverse

Ethverse یک MetaVerse است که بر روی موتور بازی Minecraft ساخته شده و با بلاک چین کار می کند. پلتفرم غیرمتمرکز به کاربران اجازه می دهد تا کنترل کامل بر دارایی های خود داشته باشند و بخشی از اقتصاد رمزنگاری در اکوسیستم Ethverse باشند.

ETHVerse بلاک چین Minecraft و Ethereum را ادغام کرده است. تا یک پلتفرم مجازی تعاملی و غیرمتمرکز ترکیبی ارائه دهد.
Minecraft یکی از بازی‌های پیشرو در جهان است که تا می 2020 بیش از 200 میلیون قطعه به فروش رسیده است.
پلتفرم بازی در حال حاضر حدود 132 میلیون بازیکن فعال دارد.

ETHVers یک پلتفرم و تجربه همه جانبه ایجاد کرده است. که به کاربران امکان می دهد، از دارایی ها و خدمات Minecraft خود کسب درآمد کنند.

ETHVerse توسط توکن بومی ETHV پشتیبانی می شود که اکوسیستم ETHVerse را نیز تقویت می کند. این توکن برای عملکردهای مختلفی از جمله خرید و فروش دارایی، پرداخت خدمات بانکی DeFi، افزودن شهرهای جدید و پرداخت هزینه برای بازی استفاده می شود.

ویژگی کلیدی ETHVerse این است که به کاربران این امکان را می دهد تا با زمین و سایر دارایی های فیزیکی به عنوان وثیقه، وام های رمزنگاری دریافت کنند. علاوه بر این، دارندگان کریپتو می‌توانند توکن‌های بی‌کار خود را قرض دهند و سود کسب کنند.

در حالی که بسیاری از پروژه‌ها بر روی ادغام بلاک چین در Minecraft متمرکز شده‌اند، بسیاری از آنها بر روی افزودن کیف پول‌های رمزنگاری سازگار متمرکز شده‌اند.
ETHVerse با ساختن یک اکوسیستم کامل Minecraft با ویژگی‌های کلیدی مانند DeFi Banking، بازار، پرداخت‌ها و نقش‌آفرینی و غیره قدمی فراتر گذاشته است.

 • ارزش بازار (27 اوت 2020) – 9,712,906 دلار
 • رتبه بندی CoinGecko (27 اوت 2020) – #357
 • رتبه‌بندی فعالیت‌های توسعه – #485

ETHVerse در حال ایجاد یک محیط بازی جدید است که به بازیکنان این امکان را می دهد که مالکیت و کنترل کامل بر روی اقلام خود داشته باشند، زمین بخرند و بفروشند و وام های رمزنگاری تحت حمایت زمین را به عنوان وثیقه بگیرند.

در حالی که Ethverse هنوز یک تازه وارد در فضای DeFi است، انتظار می رود این محصول پس از انتشار نسخه بتا توجه زیادی را به خود جلب کند و ارزش بازار زیادی داشته باشد.

بهترین پروژه های DeFi آینده : KardiaChain

KardiaChain یک پلت فرم مبتنی بر بلاک چین است. که به طور خاص برای دولت ها و شرکت ها به عنوان راهی برای دستیابی به پذیرش انبوه ساخته شده است. این پلتفرم بر اساس این فلسفه ساخته شده است. که حمایت دولت و کسب و کار از بلاک چین به پذیرش انبوه تبدیل می شود.

بهترین پروژه های DeFi آینده : KardiaChain

هدف اصلی پشت KardiaChain افزایش استقرار بلاک چین در دولت ها و شرکت ها به عنوان راهی برای افزایش پذیرش انبوه است. به نظر می رسد این ایده به خوبی در صنعت بلاک چین طنین انداز شده است و این محصول در ماه های اخیر رشد و عملکرد بی نظیری در بازار داشته است.

KardiaChain با ارائه دهندگان خدمات در بخش دولتی و خصوصی کار می کند تا به تمرکززدایی عملیات آنها کمک کند. این پروژه دارای دو ویژگی اصلی است. زبان قرارداد هوشمند یکپارچه کاردیا (KSML)، که قراردادهای هوشمند ساخته شده بر روی KardiaChain را برای فهرست کردن در پروتکل‌های دیگر سازگار می‌کند، و Adoption Decentralized Application (ADAPP)، که به آژانس‌هایی که از KardiaChain استفاده می‌کنند کمک می‌کند تا محصولات و خدمات خود را غیرمتمرکز کنند.

KSML بر اساس فناوری Dual Node است که ارتباطات زنجیره ای متقابل بین بلاک چین های خصوصی و عمومی را بدون توجه به پروتکل تسهیل می کند.

محبوبیت روزافزون KardiaChain باعث شده است که چندین مشارکت با ارزش از جمله تلویزیون ملی ویتنام، که با آن برای راه‌اندازی ویژگی‌های جدید بلاک چین در برنامه ورزشی خود – ON Sports، همکاری کنند، داشته است.
که از توکن های KAI برای تسهیل تراکنش های زنجیره ای در “ON Sports” استفاده می کند.

KardiaChain همچنین با Proxy Shopping Service ژاپنی SpeBid که شروع به پذیرش توکن های KAI برای پرداخت کالاها و خدمات کرده است، همکاری کرده است.

علاوه بر این، KardiaChain با شرکت Mai Linh شریک شده است تا $KAI را در سیستم EPOS خود ادغام کند.
Mai Linh چندین کارت سبز چند ابزار بدون تماس را راه اندازی کرد که از فناوری NFC استفاده می کنند و توسط $KAI پشتیبانی می شوند. این کارت ها توسط مشتریان تاکسی Mai Linh برای شارژ، پرداخت و بررسی تراکنش ها استفاده می شود.

بهترین پروژه های DeFi آینده : Bella protocol

پروتکل بلا مجموعه ای از ابزارهای مالی باز است که با ادغام برخی از جنبه های بانکداری به دنبال افزایش پذیرش انبوه و دسترسی به سیستم های DeFi است. ویژگی ها و پیشنهادات اصلی این محصول عبارتند از:

 • یک پروتکل وام دهی
 • یک مشاور سفارشی از نوع ربات
 • یک ابزار کشاورزی عملکرد
 • یک حساب پس انداز

این پروتکل پروتکل‌های DeFi موجود را در یک رابط کاربری جمع‌آوری می‌کند که به دنبال بهبود دسترسی و بهبود تجربه کاربر است.

بهترین پروژه های DeFi آینده : Bella protocol

Bella به کاربران DeFi اجازه می دهد تا بدون نیاز به دستکاری بین پروتکل ها، کشت محصول را در یک رابط واحد انجام دهند. این پروتکل توسط تیم پروژه ARPA ساخته شده است تا تجربه کاربری را ساده کند، به کاربران اجازه دهد تا دارایی ها را مستقر کنند و بازدهی کسب کنند. ARPA یک سیستم توزیع‌شده دو لایه است که بر روی اتریوم ساخته شده و برای ذخیره‌سازی دارایی و عملکرد بین زنجیره‌ای استفاده می‌شود.

Bella حضور جهانی دارد. و حامیان اولیه آن عمدتاً اعضای جامعه ARPA هستند.

بلا توسط BEL، ارز دیجیتال بومی که اکوسیستم بلا را تقویت می کند، پشتیبانی می شود و برای عملکردهای مختلفی مانند پرداخت هزینه، ارائه تخفیف، سهام (staking)، رای دادن و حکومت استفاده می شود.

بهترین پروژه های DeFi آینده : Beefy Finance

Beefy Finance یک ابزار بهینه‌سازی عملکرد است که به کاربران کمک می‌کند تا بازده حاصل از کشاورزی را به حداکثر برسانند.
کشاورزی بازده فرآیند وام دادن یا قرار دادن دارایی های رمزنگاری شده در استخرهای نقدینگی و به دست آوردن پاداش و بازده در قالب توکن های بیشتر است.

بهترین پروژه های DeFi آینده : Beefy Finance

ارائه‌دهندگان نقدینگی (LP) تشویق می‌شوند تا دارایی‌های خود را در استخرهای نقدینگی مبتنی بر قراردادهای هوشمند با استفاده از مشوق‌های مختلف مانند توکن حاکمیتی، بهره از وام دهندگان، یا درصدی از کارمزد تراکنش‌ها قفل کنند.

از سوی دیگر، بهینه‌سازی عملکرد فرآیند استفاده از تجزیه و تحلیل داده‌ها و ابزارها و تکنیک‌های بهینه‌سازی برای به حداکثر رساندن بازده از پروژه‌های کشاورزی عملکرد است.
در بسیاری از پروژه‌های DeFi، بهینه‌سازی بازده توسط تجمیع‌کنندگان بازدهی انجام می‌شود که از الگوریتم‌هایی برای به دست آوردن بازده بهینه استفاده می‌کنند.

برخلاف همتایان خود که برای بهینه‌سازی APY به استراتژی‌های الگوریتمی متکی هستند، Beefy.finance کل فرآیند تولید محصول را خودکار می‌کند.

Beefy Finance به سیستمی از خزانه‌ها متکی است. که به عنوان تصمیمات سرمایه‌گذاری عمل می‌کنند و استراتژی‌های مبتنی بر قرارداد هوشمند را پیاده‌سازی می‌کنند. خزانه ها وظایف زیر را انجام می دهند:

 • به کاربران اجازه دسترسی به وثیقه های مورد استفاده برای گرفتن وام های رمزنگاری را می دهد.
 • نقدینگی را در قالب دارایی های کریپتو ارائه می دهد.
 • مدیریتِ وثیقه با هدفِ کاهش احتمال انحلال
 • امکان ایجاد بازدهی  مرکب از دارایی‌ها.

Pickle Finance

DeFi در روزهای اخیر با Pickle شاهد افزایش پروژه‌هایی با موضوع غذا بوده است. امور مالی آخرین مورد اضافه شده است. Pickle.finance یک پروتکل کشاورزی بازدهی است که استیبل کوین ها را به میخ آنها نزدیک می کند.

Pickle Finance بهترین ارز دیفای (سکه های کم حجم DeFi) – بهترین پروژه های DeFi آینده

این پلتفرم به استیبل کوین ها کمک می کند تا میخ های 1 دلاری خود را حفظ کنند. به دلیل نوسانات بازار، نوسانات استیبل کوین ها و محدودیت در سیاست های مالی و پولی، بسیاری از استیبل کوین ها اندکی از ارزهای فیات ثابت خود فاصله گرفته اند.

این پلتفرم در سپتامبر 2020 راه اندازی شد. و در اولین هفته معاملاتی خود، بیش از 31 میلیون دلار ارزش قفل شده و حجم معاملات روزانه حدود 50 میلیون دلار جمع آوری کرد.

به جای دستکاری چندین استیبل کوین در جستجوی بازدهی بهتر، Pickle Finance به کشاورزان این امکان را می دهد. تا با عرضه نقدینگی در چهار استیبل کوین محبوب: DAI، USDT، USDC و sUSD، بازده خود را بهینه کنند.

Pickle Finance به توکن بومی خود PICKLE به عنوان انگیزه و انبارها و ساختار حاکمیتی خود متکی است تا استیبل کوین ها را به میخ هایشان نزدیک کند.
این پروتکل به ارائه دهندگان نقدینگی توکن های PICKLE را برای مبادله استیبل کوین های مختلف اعطا می کند.
علاوه بر این، این پروتکل دارای ویژگی دیگری به نام Pickle Jars است که استراتژی های مختلفی را برای نزدیک کردن استیبل کوین ها به میخ خود اعمال می کند.

Harvest Finance

Harvest Finances به دارندگان کریپتو کمک می کند تا با دسترسی آسان به پلتفرم های معاملاتی با بالاترین بازده یا استراتژی هایی که بهترین بازده را تضمین می کنند، بازده را به حداکثر برسانند. این پلتفرم چندین پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) را اسکن می‌کند تا پروتکل‌هایی را که بیشترین مزیت را برای بهره‌وری کشاورزان ارائه می‌دهند، به دست آورد.

پروتکل کشاورزی عملکرد خودکار عمدتاً برای کاربرانی طراحی شده است که به دنبال استفاده از دارایی های دیجیتال خود در فرصت های کشاورزی با عملکرد بالا هستند. این فرآیند بهینه‌سازی بازدهی خودکار است. و به دارندگان رمزارز اجازه می‌دهد تا دارایی‌های خود را در پلتفرم‌های DeFi بهتر مدیریت کنند.

Harvest Finances دارای توکن بومی خود، FARM است که به عنوان یک توکن حاکمیتی و یک سکه جریان نقدی برای اهداف تراکنش استفاده می شود. توکن FARM به دارندگان خود این امکان را می دهد که در مورد پیشنهادات مختلف رای دهند و 5٪ کارمزد از عملیات Harvest Finance دریافت کنند.

Harvest عمدتا برای راحتی ایجاد شده است تا به کاربران اجازه دهد به راحتی به پروتکل های DeFi با بازده بالا دسترسی داشته باشند. این پلتفرم با گرفتن سپرده‌های اعضا و کانال‌گذاری خودکار پروتکل‌های DeFi با بازده بالا کار می‌کند. هدف نهایی این است که به کاربران اجازه دهیم آخرین تکنیک های کشاورزی را برای بهینه سازی عملکرد و افزایش درصد بازده سالانه خود به کار گیرند.

بهترین ارز دیفای : Cream Finance

Cream Finance یک پلتفرم مبتنی بر اتریوم است. که وام و استقراض کریپتو را بر اساس پروتکل Compound Finance ارائه می دهد.

هدف Cream Finance ایجاد یک سیستم مالی باز و فراگیر و کاملاً غیرمتمرکز است. کاربران می‌توانند دارایی‌های کریپتو را در یک اکوسیستم بدون مجوز، غیرقابل اعتماد، و به طور منصفانه وام دهند. پروتکل چهار عملکرد اصلی را انجام می دهد:

 • استخراج نقدینگی
 • اعطای وام و استقراض
 • حاکمیت
 • پروتکل های بازارساز خودکار

ویژگی استخراج نقدینگی Cream Finance به کاربران این امکان را می دهد که دارایی های خود را در استخرهای نقدینگی به اشتراک بگذارند و در یک پروتکل انتخابی تا 200 درصد بازدهی را به دست آورند.
این پروتکل به کاربران انگیزه می‌دهد تا دارایی‌های خود را در استخرهای نقدینگی با پاداش بخشی از کارمزد معاملاتی در Cream Finance Swap (DEX) به اشتراک بگذارند.

Cream Finance Swap پلتفرم صرافی غیرمتمرکز کریپتوکارنسی Cream Finance است. که به کاربران امکان دسترسی به نقدینگی و تبادل ارزهای دیجیتال مختلف را می دهد.

Cream Finance در نهایت به یک DAO تغییر خواهد کرد که هنوز در حال توسعه است. به گفته این شرکت، DAO ویژگی‌های دیگر DAO‌های پیشرو مانند آراگون را قرض گرفته و محک خواهد زد.

CreamY یک بازارساز خودکار در Cream Finance است که به کاربران اجازه می دهد دارایی های مختلف را با بازده بالا مبادله کنند. AMM امکان تبادل استیبل کوین – استیبل کوین و همچنین مبادله بین نسخه های بسته بندی شده بیت کوین و اتریوم را فراهم می کند.

CREAM یک رمزارز بومی توکن ERC-20 و Cream Finance است و برای عملکردهای مختلف در اکوسیستم Cream Finance مانند تراکنش‌ها، وام‌دهی، استقراض و تامین نقدینگی در پروتکل‌های مختلف استفاده می‌شود.

این توکن ها همچنین برای اهداف حاکمیتی مورد استفاده قرار می گیرند و به دارندگان این امکان را می دهند تا در مورد پیشنهادهای مختلفی که آینده پروتکل را شکل می دهند، رأی دهند.

پیشنهاد مطالعه : تفاوت NFT و DeFi (با جدول)

نتیجه گیری بهترین ارز دیفای

اگرچه بازار کریپتو اندکی کوچک شده است، بسیاری از پروژه‌های با ارزش بازار پایین با نوآوری‌های پیشگامانه، خریدهای بازار و مشارکت‌ها انعطاف‌پذیر باقی مانده‌اند. با وجود اینکه بسیاری از این پروژه ها در مراحل اولیه خود هستند، توجه قابل توجهی را به خود جلب کرده و طرفداران قابل توجهی به دست آورده اند.

با توجه به اینکه DeFi همچنان روند صعودی خود را نشان می دهد، انتظار می رود این پروژه های کم سرمایه قدرت بیشتری به دست آورند و از نظر سهم بازار جایگاه بیشتری را به دست آورند.

منبع :  CaptainAltcoin

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)