مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

دلایل رشد ۱۸۰ درصدی قیمت کازماس در آگوست 2021

قیمت ارز دیجیتال کازماس (Cosmos) در یک ماه گذشته رشدی سه‌رقمی داشته است. دلیل این رشد تأثیر اندک و نامحسوس هاردفورک لندن در حل مشکل بالا بودن کارمزد و سرعت پایین تأیید تراکنش‌ها در شبکه اتریوم بوده است.

دلایل رشد ۱۸۰ درصدی قیمت کازماس در آگوست 2021

قیمت ارز دیجیتال کازماس (Cosmos) در یک ماه گذشته رشدی سه‌رقمی داشته است. کارشناسان معتقدند: که اضافه‌شدن قابلیت‌های جدید به شبکه کازماس باعث افزایش علاقه سرمایه‌گذاران برای خرید این ارز دیجیتال شده است.

به گزارش کوین تلگراف، قیمت توکن‌‌های مربوط به پروتکل‌های لایه اول برتر بازار در طول ماه اوت (مرداد) همواره در حال افزایش بوده است. می‌توان گفت دلیل این رشد تأثیر اندک و نامحسوس هاردفورک لندن در حل مشکل بالا بودن کارمزد و سرعت پایین تأیید تراکنش‌ها در شبکه اتریوم بوده است.

کاربران در این مدت به‌دنبال پلتفرم‌‌هایی بودند که:

  • از قراردادهای هوشمند پشتیبانی کنند.
  • و از اتریوم بهتر باشند.
  • می‌توان گفت کازماس یکی از بزرگ‌ترین ذی‌نفعان جستجوی اخیر کاربران در این مورد بوده است.
  • این پروژه به‌لطف پروتکل ارتباط میان‌زنجیره‌ای (IBC) خود بر روی قابلیت همکاری شبکه‌ها متمرکز شده است. تا بتواند به اینترنت بلاک چین‌ها تبدیل شود.

داده‌های بازار نشان می‌دهد که قیمت کازماس از کف ۸.۸۷ دلاری خود در ۲۰ ژوییه (۲۹ تیر) رشدی ۱۸۰ درصد داشته و در ۲۲ اوت (۳۱ مرداد) به ۲۴.۷۷ دلار رسیده است. در نتیجه حجم معاملات آن از میانگین ۲۵۰ میلیون دلار در روز به ۱.۸۷ میلیارد دلار افزایش یافته است.

نمودار قیمت کازماس (نمای ۴ ساعته بازار کازماس/ تتر)

رشد ماه گذشته قیمت کازماس سه دلیل عمده دارد که شامل ارائه پروتکل‌هایی در حوزه امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، راه‌اندازی یک شبکه جانبی (Sidechain) برای مبادله ارزهای دیجیتال بین کازماس و اتریوم و اعلام برنامه‌هایی برای ساخت توکن‌های نماینده بیت کوین، چیزی شبیه به رپد بیت کوین (Wrapped Bitcoin)، در اکوسیستم کازماس است.

توسعه قابلیت‌های کازماس در حوزه امور مالی غیرمتمرکز

صنعت امور مالی غیرمتمرکز یکی از بزرگ‌ترین تحولاتی است که طی چند سال گذشته در اکوسیستم بلاک چین به‌ وجود آمده است و می‌تواند انقلابی در صنعت امور مالی سنتی ایجاد کند.

راه‌اندازی امریس (Emeris)، اولین رابط کاربری دیفای شبکه کازماس، یکی از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر رشد قیمت این ارز دیجیتال بوده است، چراکه معرفی قابلیت‌های مبادله میان‌زنجیره‌ای، اعضای جامعه کازماس را هیجان‌زده کرد و منجر به افزایش تقاضا برای خرید این ارز دیجیتال شد.

در رابط جدید کاربران می‌توانند به تعدادی از پروتکل‌های میان زنجیره‌ای دیفای در بلاک چین کازماس دسترسی داشته باشند و در شبکه‌هایی مانند «IRISnet»، پرسیستنس (Persistence) و آکاش نتورک (Akash Network) ارزهای دیجیتال را معامله کنند.

راه‌اندازی پل ارتباطی با اتریوم

دومین دلیل افزایش قیمت کازماس، ادغام سیف چین (Sifchain) با پروتکل ارتباطات میان‌زنجیره‌ای کازماس است. این همکاری سیف چین را به اولین صرافی غیرمتمرکزی تبدیل کرده است که امکان معامله بین اکوسیستم کازماس و شبکه اتریوم را فراهم می‌کند.

در حال حاضر برترین پروتکل‌های مبتنی بر قراردادهای هوشمند حوزه امور مالی غیرمتمرکز و توکن‌های غیرمثلی (NFT) در شبکه اتریوم فعالیت می‌کنند و این یکپارچگی به کاربران هر دو اکوسیستم این امکان را می‌دهد که به‌سادگی ارزهای دیجیتال خود را بین این دو شبکه معامله کنند.

اضافه‌شدن بیت کوین به شبکه کازماس

انتشار اطلاعیه بنیاد اینتر چین (Interchain) در روز ۲۳ اوت (۱ شهریور) سومین دلیل رشد قیمت کازماس است. بنیاد اینتر چین سازمانی است که منابع مالی مورد نیاز برای توسعه اکوسیستم کازماس را تأمین می‌کند و به صندوق توسعه اینترلی (Interlay) برای عرضه توکن‌های نماینده بیت کوین در شبکه کازماس، کمک مالی کرده است.

تیم کازماس در این خصوص نوشته است:

بیت کوین به کازماس وارد می‌شود. اینترلی در حال ایجاد یک پل ارتباطی با پروتکل ارتباط میان زنجیره‌ای [کازماس] است تا از آن برای فعال کردن زنجیره‌های سازگار با پروتکل ارتباطی کازماس جهت دسترسی بدون نیاز به اعتمادسازی به بیت کوین استفاده کند. این گام هیجان‌انگیز به کازماس در جهت رشد بخش دیفای و بهبود مشارکت میان بلاک چین‌ها کمک می‌کند.

بیت کوین رهبر بلامنازع بازار ارز دیجیتال است و بیشتر ثروت انباشته‌شده در اکوسیستم ارزهای دیجیتال مربوط به بیت کوین است، بنابراین توانایی کار با این ارز دیجیتال بر روی بلاک چین کازماس می‌تواند کاربران جدیدی را به شبکه بیاورد.

اینترلی از فناوری خزانه‌سازی (Vault) و قفل‌کردن دارایی‌ها استفاده می‌کند که به کاربران این امکان را می‌دهد تا بیت کوین‌هایشان را به‌صورت امن نگهداری کنند و با وثیقه‌گذاری دارایی‌های خود توکن اینتر بی‌تی‌سی (interBTC) دریافت کنند. کاربران می‌توانند با استفاده از توکن‌های اینتر بی‌تی‌سی در بسیاری از پروژه‌های دیفای فعالیت کنند. این ویژگی هم‌اکنون به‌عنوان یکی از پاراچین‌های (Parachain) پولکادات در دسترس است.

این امر امکان استفاده از بیت کوین در بلاک چین کازماس را فراهم می‌کند و نقدینگی و کارایی شبکه را افزایش می‌دهد.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به