مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

آینده ارز دیجیتال هولو (HOLO) + پیش بینی قیمت HOT تا 2030

آینده ارز دیجیتال هولو (HOLO) + پیش بینی قیمت HOT تا 2030

آینده ارز هولو – پیش بینی قیمت هولوچین (پیش بینی قیمت HOT): آیا ارز دیجیتال هات هنوز برای رسیدن به 1 دلار داغ است؟

وب مملو از اطلاعات و مزایای بلاک چین است، مخصوصاً در دنیای ارزهای دیجیتال. در واقع پلتفرم‌های بلاک چین پتانسیل بسیار زیادی با مزایای زیادی برای ارائه دارند، به ویژه از نظر امنیت و سرعت انتقال داده برای سهم بازار ارزهای دیجیتال.

با این حال، وقتی نوبت به رفع مشکلات دسترسی در برنامه‌های غیرمتمرکز مختلف می‌رسد، بلاک چین محدودیت‌های خود را دارد.

حتی راه حل هایی مانند مکانیسم های اجماع اثبات سهام و اثبات کار نیز محدودیت های خود را دارند.

قبل از اینکه به پیش بینی دقیق قیمت هولوچین بپردازیم، جزئیات سکه را بررسی کنید.

بررسی اجمالی هولوچین

ارز دیجیتالHolo
نماد HOT
قیمت$0.002924
تغییر قیمت 24 ساعته-2.66%
تغییر قیمت 7d-26.57%
ارزش بازار$349,013,283
عرضه در گردش173,323,139,335 HOT
حجم معاملات$28,146,689
همه زمان ها بالا$0.03157
همه زمان ها کم است.$0.0002189
Holochain ROI+173.79%

در اینجا نقش فناوری دفتر کل توزیع شده است که جایگزین کل طیف راه‌حل‌های مبتنی بر بلاک چین می‌شود و پاسخ‌هایی را به تمام سوالاتی که تاکنون بی‌پاسخ مانده‌اند، می‌دهد.
توزیع، ذخیره سازی و پردازش داده ها می تواند نحوه هماهنگی و تعامل ما از طریق شبکه را تغییر دهد.
این فناوری از طریق فرآیند ICO که در آوریل 2018 انجام شد وارد بازار شد. این فناوری میزبانی را می توان در مناطق مختلف مورد استفاده قرار داد.

ارز دیجیتال هولوچین: چارچوب

تفاوت بین Holochain و Holo در این است که Holochain یک پلت فرم وب توزیع شده با استقلال کاربر ایجاد می کند که مستقیماً در معماری و پروتکل های آن برای میزبانی ایجاد شده است.
فناوری وب توزیع شده شبکه Holo HOT یک مفهوم شبکه کاملاً متفاوت است که مردم اغلب آن را با ارزهای دیجیتال مبتنی بر بلاک چین مانند بیت کوین و اتریوم اشتباه می گیرند.
Holo برای محدود کردن شکاف بین پلتفرم هولوچین و کاربران نهایی طراحی شده است. شبکه هولوچین یک چارچوب متن باز است.

این فناوری که به عنوان امیدوارکننده‌ترین راه‌حل شبکه برای مقیاس‌پذیری ظهور می‌کند، ریشه هولووئل شبکه پیدایش برای Holochain بوده است، یعنی توکن HOT، دو محصول انقلابی ارزهای دیجیتال، Holo اینترنت اشیا (IoT) را از طریق میزبانی قدرتمند می‌کند.
HoloFuel یک ارز مبتنی بر هولوچین است که یک تعهد خدمات قراردادی است. این میزبان های برنامه هستند که در برابر قدرت محاسباتی، Holofuel تولید می کنند.
این شرکت که برای رسیدگی به مسائل مفهومی شده است، همانطور که در بالا ذکر شد، یک پروتکل، یک پلت فرم مربوط به مقیاس پذیری به عنوان یک پروتکل منبع باز توسعه داد.
Holo اساس خود را بر این قرارداده است که زندگی را از طریق ارزهای دیجیتال قدرتمندتر و سریعتر کند.

ارز دیجیتال هولوچین : آنچه آن را منحصر به فرد می کند.

Holo یک پلتفرم توزیع شده همتا به همتا برای میزبانی برنامه های Holochain است. صحبت از پول یا کسب درآمد، حتی در این مورد، پول باعث درآمدزایی می شود – Holo راه حل نهایی برای شبکه های همتا به همتا و آخرین اخبار در صرافی ها است.
Holo یک شبکه میزبانی توزیع شده است که هزینه های کمتری را ارائه می دهد و از طریق جدول هش توزیع شده خود (DHT) نهایی شدن سریع تراکنش را تضمین می کند. هولوچین یک پروتکل متن باز است.

طبق اخبار، با هدف خالص Holo تضمین یک سیستم پرداخت غیرمتمرکز در هر زمان و هر مکان، تیم اختصاصی هولوچین به صورت شبانه روزی کار کرده است تا راه حل های مربوط به یکپارچگی داده های گارانتی را بدون هیچ گونه خطری در امنیت ارائه دهد.
این می تواند برنامه های کاربردی توزیع شده را مطابق با نیازهای آنها به هم متصل کند و همانطور که اخبار همه چیز را می گوید برای برنامه های سبک تر، سریع تر و ارزان تر ساخته شده است. مصرف انرژی نیز با استفاده از هولوچین قابل انجام است.

در مورد سرعت، هولوچین هیچ سازشی نمی کند. چالش‌های فناوری بلاک چین دسترسی به داده‌ها است، آنها همچنین در بسته‌هایی قرار گرفتند. این بسته ها شامل تراکنش های کندتر اما هزینه های بالاتر بود.
هولوچین تضمین کرد که این هزینه های اضافی همراه با مزیت سرعت بالاتر تراکنش ها حذف می شوند. این به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که برنامه های خود را توسط Holohosts میزبانی کنند.

این ارز دیجیتال ارزشمند HOT مزیت پول ثابت را بدون هزینه تورمی به کاربران ارائه می‌دهد.
Holo به طور کامل بر ارائه مزایای انتقال داده کارآمد به کاربران تمرکز می کند که باعث می شود تراکنش های آنها سریع و بی عیب باشد و در نتیجه نقش پارادایم خود را در فضای زیست محیطی اینترنت اشیا توجیه کند.
برنامه Holochain به شرکت کنندگان شبکه اجازه می دهد تا داده های خود را داشته باشند. به دلیل کاربردی بودن و ماهیت راحت آن، محبوبیت کافی در بین سازندگان اپلیکیشن و چندین شرکت به دست آورد.

ارز دیجیتال هولوچین : تحلیل تکنیکال

HOT crypto آن را به یکی از پیشتازان راه حل های کلوپ نسل بعدی تبدیل کرده است. این فناوری آوانگارد در رهایی از متدولوژی های مرسوم معامله در بازار موفق شده است. HOT، توکن بومی که در صرافی‌های مختلف توسط میلیون‌ها کاربر در سرتاسر جهان معامله می‌شود، هنوز خود را در چارچوب اصلی ارزهای سرمایه‌گذاری قرار نگرفته است.

تجارت در بازارهای صعودی همیشه آسان است، بنابراین بسیاری از آنها در آن سرمایه گذاری می کنند، اما باید از استراتژی ها نیز مطمئن شوند. همچنین قبل از گنجاندن هولو در سبد سرمایه گذاری، باید همیشه تحلیل و تحقیق فنی انجام داد. فناوری هولوچین در شبکه های اجتماعی و کاربران اینترنت کاملاً کار می کند. همچنین می توان از آن برای انجام معاملات در زنجیره تامین استفاده کرد.

اینرسی که در ابتدا برای پروژه هولوچین در ابتدای پروژه وجود داشت دیگر وجود ندارد زیرا این توکن اعتماد مشتری را به خود جلب کرده است و برای سرمایه گذاران و معامله گران سود به همراه دارد. یکی از ویژگی‌هایی که اغلب و به‌دقت مشاهده شده در تاریخچه قیمت HOT این است که نامنظم‌ترین و نوسان‌ترین رفتار را نشان داده است.

چندین تغییر قیمت نشان دهنده ظهور Holo HOT بود. از ابتدای سال 2021، سکه هولو با حرکت صعودی و روند صعودی معامله می شود. پس از اواسط فوریه، این ارز با شتاب مثبت قابل توجهی شروع به معاملات کرد و یک حرکت قیمتی شدید را نشان داد. در آوریل گذشته، قیمت کریپتو HOT رکورد جدیدی را در 0.03157 دلار ثبت کرد و ارزش بازار برای اولین بار به نزدیک به 300 میلیون دلار رسید. متوسط قیمت تا پایان سال 2021 0.007 دلار بود.

با این حال، پس از آن، سکه هولو تصحیح عظیمی را تجربه کرد و در جولای گذشته به 0.004 دلار سقوط کرد. سپس، قیمت کریپتوکارنسی Holo دوباره به بالای 0.013 دلار رسید، اما در بالای این سطح قیمت ثابت نماند و نرخ تبدیل به 0.007 دلار کاهش یافت.

با این حال، پس از آن، دوباره شتاب از دست رفته را به دست آورد و علامت 0.015 دلار را دوباره آزمایش کرد. پس از رسیدن به 0.015 دلار، کریپتو HOT تا به امروز افت مستمری را نشان داد، اما توانست بالاتر از سطح حمایت حیاتی خود یعنی 0.045 دلار باقی بماند.
در حال حاضر، قیمت سکه هولو در حدود 0.058 دلار معامله می شود. طبق پیش بینی قیمت برای هفته آینده، پیش بینی می شود که شتاب از دست رفته خود را بازیابد. در حال حاضر سطح مقاومت 0.006367 و سطح حمایت 0.0052 است.

نوسان سازها

ameمقداراقدام
RSI (14)38بیش از حد فروخته شد.
MACD (12, 26)-0.00012فروش بیش از حد
WPR (14)-70.30طبیعی
ADX (14)28طبیعی

میانگین های متحرک

NameValueAction
EMA (20)0.005872نزولی
SMA (20)0.005872نزولی
EMA (50)0.006056نزولی
SMA (50)0.006123نزولی

 

پیش‌بینی‌های قیمت هولوچین: استفاده از خط راهنمای متخصص

در حال حاضر، قیمت Holo با ارزش بازار 771,477,682 دلار و حجم معاملات 54,148,927 دلار، 0.0044 دلار است، ارزش بازار سکه سریع بود و به یک سوم یک میلیارد دلار رسید.
با وجود اینکه دیر وارد بازار شده است، اما دارای نامگذاری دارایی های رمزنگاری شده است. کارشناسان نسبت به پیش بینی قیمت هولو کاملاً خوش بین هستند که به شرح زیر است:

 

طبق پیش‌بینی قیمت هولوچین (2022) تا پایان سال، قیمت HOT ممکن است به 0.006 دلار برسد. در یک بازه زمانی پنج ساله، Holo، طبق پیش‌بینی قیمت Holo، می‌تواند در میان روند صعودی شدید به 0.006 دلار یا 0.007 دلار برسد. پیش بینی می شود که Holo ممکن است نرخ پذیرش را افزایش دهد و اکوسیستم ارتباطی را بهبود بخشد.
Price Prediction

بر اساس پیش‌بینی قیمت HOT، افزایش بلندمدت انتظار می‌رود. پیش‌بینی قیمت Holo (HOT) برای پایان سال 2027 0.0370 دلار است. پیش‌بینی قیمت کریپتو Holo توسط Wallet Investor نشان می‌دهد که قیمت ممکن است در 12 ماه به 0.01 دلار برسد.
Wallet Investor

طبق پیش‌بینی‌های قیمت سکه ما، قیمت Holo (HOT) در حال افزایش است. اکنون قیمت هولوچین (HOT) 0.0044 دلار است، اما تا پایان سال 2022، میانگین قیمت توکن هولو 0.0057 دلار پیش بینی می شود.

Trading Beasts

صرف نظر از پذیرش آن توسط توسعه دهندگان در شرکت، تجزیه و تحلیل بنیادی نشان می دهد که ارزش توکن Holo تا سال 2022 ممکن است با اصلاح جزئی روبرو شود. با توجه به پیش بینی های آینده مبنی بر اینکه گاوها ممکن است به بورس بازگردند، قیمت Holo ممکن است کمی بالاتر باشد. در بهترین حالت 0.0079 دلار 2024.

Digital Coin Price

بسیاری از پروژه‌های HOT از فاز مفهومی به مرحله آزمایشی در حال حرکت هستند و در پایان 5 سال، تعداد زیادی پروژه می‌توانست تکمیل شود، بنابراین، پیش‌بینی صعودی همه جانبه 0.0740 دلار، HOT را به یک توصیه و گزینه سرمایه‌گذاری خوب تبدیل می‌کند. .

Gov Capital

از آنجایی که بیشتر آلتکوین‌ها این روزها همچنان صعودی هستند، نمی‌توان گفت که قیمت Holo تا چه مدت در آینده نزدیک افزایش خواهد یافت. ما معتقدیم که سکه همچنان به ارزش خود ادامه خواهد داد. رشد قابل توجه کل صنعت بلاک چین در قیمت هولوچین (HOT) نیز منعکس خواهد شد. طبق پیش بینی قیمت، در سال 2025 به حداقل 0.028 دلار خواهد رسید.

Crypto geek

آینده ارز هولو - پیش بینی قیمت هات کوین: 2022-2026

اگرچه HOT در سال گذشته بهتر عمل نکرد، اما اکثر رقبای Holo نیز معامله گران را مسحور نکردند.

(پیش بینی قیمت HOT) ارز دیجیتال

اگر در نظر بگیریم که قیمت HOT در سال 2022 به ماه خواهد رسید و همچنین حفظ ویژگی های در حال توسعه HOT، آسان بودن ذخیره سازی و پیشرفت تکنولوژیکی استفاده از وب توزیع شده به عنوان یک توزیع ایده آل، برای همراهی با مبشرین خوش بین و اخبار در حال گردش. بستر میزبانی برای مقیاس‌پذیری و مسائل مربوط به فضای ذخیره‌سازی، ممکن است نرخ سازگاری HOT را برای ماه‌های آینده افزایش دهد و تا پایان سال جاری ارزش آن را به حدود 0.0085 دلار افزایش دهد.

HOT به عنوان یک پلت فرم منحصر به فرد، حرکت خود را به سمت بالا و بالا نگه داشت. در سال گذشته ممکن است HOT در حدود 0.0005 دلار برای تجارت در ارزهای رمزپایه در نوسان باشد. این پدیده احساسات بازار ارزهای دیجیتال را به شدت تقویت کرده است. معامله‌گران و سرمایه‌گذاران شروع به شرط‌بندی روی تجارت بلندمدت برای جنبش HOT coin کرده‌اند، و آن را بسیار دقیق دنبال می‌کنند، و اظهار داشتند که ممکن است تا پایان سال 2022 به حدود 0.00856 دلار برسد. اگرچه زمان مناسبی برای سرمایه‌گذاری در هولوچین است، اما قبل از سرمایه‌گذاری معامله گران و سرمایه گذاران باید به درستی برای مدیریت ریسک برنامه ریزی کنند.

پیش بینی قیمت هولوچین 2022

با ادامه روند صعودی مشابه، پیش‌بینی‌هایی در فضای کریپتو وجود دارد مبنی بر اینکه توکن HOT از نظر قیمت Holo و ارزش بازار حتی در یک سال، یعنی سال 2022، برای صعود آماده است. در پایین ترین سطح، قیمت HOT تنها نشان دهنده روند مثبت در میان سناریوهای همه گیر در حال فروکش است که به مرز 0.00856 دلار رسیده است.

پیش بینی قیمت هولوچین 2023 (پیش بینی قیمت HOT)

حتی اگر رسیدن به رقبا در بازار کریپتو مسیر را برای کریپتو HOT/USD کمی دشوار کند، هرچند ضرری متحمل نمی‌شود و دوباره به 0.00972 دلار افزایش می‌یابد. با این حال، این به عنوان یک سناریوی بدبینانه باقی می ماند و برخی کارشناسان با این سندروم برای سکه موافق نیستند. با نرخ پذیرش بالاتر در سال‌های آینده، انتظار می‌رود که قیمت نشان‌داده‌شده توسط پیش‌بینی‌های قیمت بازار افزایش یابد.

پیش بینی قیمت هولوچین در سال 2024 (پیش بینی قیمت HOT)

با بیان این که امکان کاهش فک وجود ندارد و گاوها در بازار ارزهای دیجیتال سوار خواهند شد، بار دیگر با پیش‌بینی قیمت کارشناس هولو انتظار می‌رود که HOT با عملکرد نرخ مبادله 0.01218 دلار تا پایان سال بر قلمرو کریپتو حکومت کند.

پیش بینی قیمت هولوچین 2025 (پیش بینی قیمت HOT)

بر اساس پیش‌بینی قیمت HOT، امسال ممکن است به عنوان سال معیاری برای فراتر رفتن از 0.0142 دلار باشد. انتظار می‌رود که بیشتر آسیب‌های وارد شده در مسیر تعمیر کار در تمام اقتصادهای جهان باشد. با پذیرش انبوه، تخمین زده می شود که قیمت Holo تا سال 2025 به حدود 0.0142 دلار برسد و به اهداف قیمتی دست یابد.

پیش بینی قیمت هولوچین 2026 (پیش بینی قیمت HOT)

بر اساس تحقیقات خود ما و پیش‌بینی قیمت داغ برای سال 2026 در بلندمدت، قیمت به 0.0122 دلار خواهد رسید. سرمایه گذاران یا معامله گران می توانند برای برنامه سرمایه گذاری 5 ساله فکر کنند. تا این دوره، بازه زمانی هولو ممکن است به اوج برسد.

پیش بینی قیمت هولوچین 2030 (پیش بینی قیمت HOT)

طبق پیش‌بینی قیمت هولو ما، قیمت آتی سکه هولوچین می‌تواند بالاتر از 0.019 دلار با افزایش بیشتر قیمت میانگین توکن‌های HOT 450% معامله شود، قیمت فعلی به 0.022 دلار در مارس 2030 می‌رسد. کارشناسان معتقدند پیش‌بینی قیمت سکه HOT امیدوارکننده است. ساختن توکن های هولو در آینده کاملاً موفقیت آمیز است و قطعاً ارزش سرمایه گذاری در این ارز بومی را دارد.

مواد ارائه شده برای قیمت آتی بر اساس شاخص های فنی داده های تاریخی، تاریخچه قیمت و عملکرد گذشته است. پلتفرم پیش‌بینی معتقد است که سرمایه‌گذاران باید محتوا را فقط برای اهداف اطلاعاتی درک کنند. تمام ریسک‌های موجود در معامله با قیمت تخمینی هولوچین (HOT) را بپذیرید و قبل از تصمیم‌گیری برای تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری، آنالیز خود را برای قیمت آتی هولوچین انجام دهید. نوسانات بالا همیشه با بازار کریپتو همراه است.

سوالات کاربران درباره آینده ارز دیجیتال هولو (HOLO)

بله، تحلیل تکنیکال بر اساس پیش‌بینی قیمت کریپتو HOT نشان می‌دهد، اگر به دنبال سرمایه‌گذاری در Holo هستید، قطعاً در آینده نزدیک قیمت بهتری از آن انتظار می‌رود. این یک گزینه سرمایه گذاری خوب است که انتظار می رود تا دسامبر 2023 67٪ افزایش یابد.

بر اساس پیش‌بینی قیمت Hot در سال 2022، می‌توان پیش‌بینی کرد که سرمایه‌گذاری در HOT برای امسال در مقایسه با سکه‌های همتای آن سودآور است. علاوه بر این، کاربران می توانند برای مدت طولانی 5 سال سرمایه گذاری کنند.

هولوچین یا HOT ممکن است بعد از سال 2030 معامله شود و به 1 دلار برسد. همچنین گفته می شود زمانی که وارد بازار گاوی شود، احتمال افزایش قیمت وجود دارد. در حال حاضر، در کوتاه مدت، با تغییرات خاص قیمت و تأثیر کارشناسان، قیمت Holo ممکن است به حدود 0.00856 دلار برسد.

هولوچین یا HOT در حال رشد است – نه با جهش و مرز، بلکه با افزایش تدریجی. با توجه به قدرت رها شده فناوری وب توزیع شده، HOT آینده امیدوار کننده ای دارد و در سال های آینده قیمت ها را ثبت خواهد کرد. کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال Holo تا سال 2022 به 0.008 دلار، تا سال 2023 به 0.009 دلار و تا سال 2025 به 0.014 دلار برسد.

یک نمای کلی از مبادلات در دسترس شما و یک راهنمای خرید برای کمک به شما وجود دارد. می توانید قیمت ها را در مبادله مقایسه کنید و بر اساس دقت نظر خود تصمیم بگیرید. برای رسیدن به ارزان ترین معامله، باید نبض بازار ارز داشته باشید.

آرتور براک و اریک هریس-براون بنیانگذاران هولوچین هستند. بنیانگذاران تجربه زیادی در توسعه نرم افزار دارند.

هولوچین اجماع را مدیریت نمی کند، اما یکپارچگی داده های توزیع شده را مدیریت می کند. هولوچین، و در واقع، هر بلاک چین بر اجماع قوانین اعتبار سنجی متکی است.

بله، چارچوب هولوچین یک پروژه منبع باز است.

منبع : (cryptonewsz.com)

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)