مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

استیبل کوین جدید با پشتوانه دلار استرالیا

استیبل کوین جدید با پشتوانه دلار استرالیا

کمپانی TrustToken که قبل از این استیبل کوین TrueUSD را با پشتوانه دلار آمریکا منتشر کرده بود، در خبری جدید اعلام کرد که استیبل کوین جدیدی را با پشتوانه دلار استرالیا به بازار عرضه کرده است. نام این استیبل کوین TrueAUD است. همچنین اقدامات لازم انجام شده تا این استیبل کوین جدید در فهرست صرافی های ارز دیجیتال لیست شده، تا کاربران به زودی بتوانند به خرید و فروش آن بپردازند.

استیبل کوین TrueAUD

استیبل کوین TrueAUD از نظر قانونی شباهت هایی به TrueUSD دارد. شرکت TrustToken اعلام کرده که مبلغ پشتوانه این توکن در حسابی جدا نزد یک طرف ثالث نگهداری می شود. این شرکت در اقدامی دیگر قصد دارد برای حسابرسی خود از خدمات موسسه Cohen استفاده کند. همچنین TrustToken امکان مشاهده پشتوانه توکن TrueUSD که دلار آمریکا می باشد را نیز فراهم کرده است. هدف TrustToken از انجام این کار جلوگیری از مشکلاتی بود که برای ارز دیجیتال تتر به وجود آمده بود.

استیبل‌کوین ها یا همان ارزهای دیجیتال باثبات (استیبل کوین TrueAUD)

TrustToken یک توکن با پشتوانه پوند انگلستان نیز در اوایل ماه آوریل 2019 عرضه کرد. این توکن TrueGBP نام دارد. همچنین این شرکت می خواهد یک استیبل کوین دیگر نیز با پشتوانه ین ژاپن منتشر کند. انتشار استیبل کوین TrueAUD با پشتوانه دلار کانادا و TrueHKD با پشتوانه دلار هنگ کنگ  در سه ماه دوم 2019 و TrueEuro با پشتوانه یورو در سه ماهه سوم از دیگر برنامه های TrustToken است.

استیبل‌کوین ها یا همان ارزهای دیجیتال باثبات نوعی از ارز دیجیتال بر بستر بلاک چین است که پشتوانه هر توکن آن پول رسمی مانند دلار آمریکا یا طلا است. تتر نیز یکی از معروف‌ترین استیبل کوین های بازار است که البته تردیدهای زیادی درباره پشتوانه آن وجود دارد. استیبل کوین OneGram نیز دارای پشتوانه طلا است که توسط یک استارتاپ در کشور امارات متحده عربی عرضه می شود.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)