مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

سکوت Tether CTO در مورد مکان های استخراج بیت کوین

سکوت Tether CTO در مورد مکان های استخراج بیت کوین

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، اشاره کرد که این عملیات در آمریکای جنوبی مستقر هستند، اما در افشای جزئیات بیشتر تردید داشت.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری صادرکننده استیبل کوین تتر، اخیراً متوجه شده است که به شایعات مربوط به تصاویر ظروف بزرگ صنعتی آنلاین پرداخته است.
او را به رد سؤالات مربوط به اینکه تتر بیت کوین را کجا استخراج می کند، رد می کند
در یک پست 26 آگوست X (توئیتر سابق)، آردوینو بر کنجکاوی ناشی از عکسی که در 24 آگوست به اشتراک گذاشت، روشن کرد. این تصویر ظرفی را با لوگوی فتوشاپی Tether Energy نشان می‌دهد و بسیاری از مردم را به فکر فرو می‌برد که درباره آن چیست. .

یکی از سایت‌های تولید انرژی #Tether و استخراج #بیت‌کوین به خوبی پیش می‌رود. pic.twitter.com/6Z8o6A5OaE

— پائولو آردوینو (@paoloardoino) 24 اوت 2023

مکان های استخراج بیت کوین

وی تصریح کرد که این عکس یک اتاق کنترل را در یکی از سایت های استخراج بیت کوین تتر نشان می دهد که در حال حاضر در حال تکمیل است و به زودی عملیات در آن آغاز خواهد شد.

با این حال، آردوینو قاطعانه اعلام کرد که مکان را فاش نخواهد کرد و به کاربران زیادی که در مورد آن پرس و جو کرده اند پاسخ داد.

در حالی که او اشاره کرد که این سایت جایی در قاره آمریکای جنوبی است، به دلایل امنیتی جزئیات بیشتری اضافه نکرد.

“جایی که؟ در LATAM. ما تمایل داریم مکان‌های دقیقی را برای جلوگیری از آزار و اذیت پرسنل به اشتراک نگذاشته‌ایم، که با توجه به تعداد مخالفان وسواسی که نسبت به Tether دارند، یک نگرانی معتبر است.

“تقریباً می توانید صدای برخی از آنها را بشنوید که فریاد می زنند: “نه، اگر آدرس، کد پستی، نام خانوادگی گاوی که در آن نزدیکی در حال خوردن علف است را به ما نگویید، پس واقعی نیست!”

او خطاب به مشکوکی که کنجکاو شده بودند لوگوی فتوشاپ شده روی ظروف ظاهر شود، توضیح داد که این یک تصمیم عمدی رسانه ای بود.

آردوینو خاطرنشان کرد: “ما فکر می کردیم که این عکس در روزنامه ها به اشتراک گذاشته می شود، بنابراین تیم می خواست آن را علامت گذاری کند.” با این حال، او معتقد است که نمایش لوگوها در سایت های استخراج از نقطه نظر امنیتی رویکرد عاقلانه ای نیست:

علاوه بر این، قرار دادن لوگوهای غول پیکر Tether از نظر حریم خصوصی فیزیکی سایت عالی نخواهد بود.

پیش بینی عملیات مکان های استخراج بیت کوین در ماه سپتامبر

او پیش بینی می کند که عملیات در ماه سپتامبر آغاز شود.

او اعلام کرد: “سایت به خوبی پیشرفت می کند، همه اعضای تیم فوق العاده هیجان زده هستند و به طور شبانه روزی برای شروع عملیات در چند هفته آینده کار می کنند.”

گزارش CoinGecko: استخراج 1 BTC در لبنان 783 برابر ارزان تر از ایتالیا است.

این موضوع پس از انتشار اخباری مبنی بر توسعه نرم افزار ماینینگ تتر با هدف ایجاد شفافیت بیشتر در صنعت استخراج بیت کوین منتشر شد.

در مصاحبه ای با Cointelegraph در 17 آگوست، آردوینو توضیح داد که تتر در حال کار بر روی یک نرم افزار استخراج به نام Moria است که تجزیه و تحلیل داده های جامع تری را در مورد تولید انرژی در سایت های استخراج بیت کوین ارائه می دهد.

آردوینو بر نیاز به تجزیه و تحلیل بهتر و بررسی عملکرد در استخراج بیت کوین تاکید کرد. او معتقد است موریا به ارزیابی عملکرد سایت و محیط اطراف کمک خواهد کرد:

اگر انرژی مورد استفاده در سایت معدن باد یا خورشید باشد، پارامترهای بهینه‌سازی مانند سرعت پیش‌بینی شده باد برای یک روز خاص یا ساعت خاصی از روز وجود دارد که می‌تواند برای اورکلاک کردن برخی از ماینرها و افزایش تولید استفاده شود. ”

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)