مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

 ath چیست ؟

 ath چیست ؟

 ath چیست ؟ ATH مخفف کلمه All-Time High است. این بالاترین قیمت معاملاتی است که یک دارایی دیجیتال تاکنون به آن رسیده است.

این یک روش معمول است که هنگام معامله ATH یک ارز را در نظر داشته باشید، زیرا می تواند سطح قیمتی مهمی را برای بازار نشان دهد.

ATH اغلب نشان دهنده یک مانع روانی برای خریداران است، به طوری که قیمت قبل از شکستن و حرکت به ATH جدید به یک ATH یا نزدیک به آن می رسد.

اوج های تمام زمان همچنین سطوح قیمتی را نشان می دهد که فروشندگان بالقوه به دنبال ورود به بازار هستند، امیدوارند که ATH به عنوان منطقه مقاومت در نظر گرفته شود و قیمت در نهایت در آینده نزدیک کاهش یابد.

 ath چیست ؟

قیمت‌هایی که برای دوره‌های زمانی طولانی درست زیر یک رکورد تاریخی قرار می‌گیرند، می‌تواند نشانه‌ای از این باشد که حجم ثابت است یا اینکه خریداران خسته شده‌اند و فروشندگان آماده ورود هستند.
در حالی که یک جهش سریع و ناگهانی از طریق ATH اخیراً تأسیس شده می تواند نشانه ای از خرید طولانی مدت باشد.

بیت کوین در 9 نوامبر 2021 به قیمت ATH 68680 دلار رسید.

اصطلاحات مرتبط با " ath چیست ؟ "

حباب

یک دارایی یا کل بازار را توصیف می کند. که به طور قابل توجهی از نظر قیمت، در یک سطح متورم افزایش می یابد، و ارزش واقعی دارایی یا بازار را در اینجا منعکس نمی کند. “حباب” می ترکد و باعث می شود آن قیمت های متورم که نمی توان آنها را حفظ کرد به شدت سقوط کرد.

بیت کوین (BTC)

بیت کوین (BTC) بیشتر به عنوان یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز دیجیتال شناخته می شود، بدون بانک مرکزی یا مدیر واحد، که می تواند از کاربر به کاربر در شبکه بیت کوین همتا به همتا بدون نیاز به واسطه، مانند درگاه های پرداخت یا درگاه های پرداخت ارسال شود. بانک ها یا خدمات مسیریابی بیت‌کوین را به‌عنوان پول اینترنتی در نظر بگیرید، که می‌توانید آن را مستقیماً، به و از هر کسی ارسال و دریافت کنید، و می‌توانید از آن برای پرداخت هزینه‌ها استفاده کنید.

خودپرداز بیت کوین (BTM)

دستگاه خودپرداز بیت کوین (BTM) یک دستگاه خودپرداز است که به شما امکان می دهد بیت کوین (BTC) بخرید و بفروشید، بیت کوین (BTC) را به شخص دیگری انتقال دهید و حتی برخی به شما اجازه می دهند بیت کوین (BTC) را بفروشید و پول نقد برداشت کنید. یک دستگاه خودپرداز بیت کوین بسیار شبیه به یک دستگاه خودپرداز بانکی سنتی است که می توانید پول فیات را واریز و برداشت کنید.

نصف شدن

نصف کردن نرخ ایجاد بیت کوین جدید را کاهش می دهد، به طور خاص پاداش های بلوک را کاهش می دهد، و در واقع انگیزه استخراج کنندگان برای ادامه کار خود برای تامین امنیت شبکه را کاهش می دهد.

روز پیتزای بیت کوین

روز پیتزا بیت کوین روزی است که اولین خرید شناخته شده یک کالای فیزیکی با استفاده از اولین ارز دیجیتال، بیت کوین (BTC) اتفاق افتاد.

منبع babypips

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)