مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

دوج کوین کم نور شدن رویای “به سوی ماه” -افزایش خیره کننده 627 درصدی

دوج کوین کم نور شدن رویای “به سوی ماه” -افزایش خیره کننده 627 درصدی

دوج کوین (DOGE) یکی از سکه‌های موجود در بازارهای ارزهای دیجیتال است که در ماه ژوئن افزایش‌های استراتوسفری را تجربه کرد. متأسفانه، شرایط بازار برای حرکت پایدار آن نامطلوب شد. از سوی دیگر، VC Spectra (SPCT) افزایش چشمگیر قیمت و سودآوری برای سرمایه گذاران داشته است.

چرا Dogecoin (DOGE)، یک میم کوین محبوب دنباله VC Spectra (SPCT) است؟

Dogecoin (DOGE) کمتر از حد انتظار سود می برد.

دوج کوین از زمانی که در اوایل آوریل به قیمت 0.097 دلار رسید، رو به کاهش بوده است. با این حال، در ماه ژوئیه، سرمایه‌گذاران DOGE از افزایش جزئی برخوردار بودند، که به جای هیجان، امیدهای آنها مبنی بر اینکه Dogecoin (DOGE) به سطح 1 دلار برسد یا از آن فراتر رود، کمرنگ می‌کند. در اول جولای، Dogecoin (DOGE) ماه را با 0.066 دلار آغاز کرد و ژوئیه را با 0.077 دلار به پایان رساند که 14 درصد افزایش داشت.

یکی از عواملی که سرمایه گذاران Dogecoin (DOGE) برای افزایش قیمت به آن تکیه می کنند، تبلیغات تبلیغاتی ایلان ماسک است. او سهام بزرگی از Dogecoin (DOGE) دارد و هر بار که در رسانه های اجتماعی به آن اشاره می کند باعث افزایش قیمت می شود. در 23 جولای، ایلان ماسک توییتر را به X تغییر نام داد و یک علامت Dogecoin (DOGE) را در بیو خود قرار داد که منجر به افزایش قیمت شد.

علاوه بر این، تسلا، متعلق به ایلان ماسک، بیت کوین (BTC) را با Dogecoin (DOGE) در اشکال پرداخت های پذیرفته شده آینده خود جایگزین کرد. این حرکت منجر به افزایش جزئی قیمت Dogecoin (DOGE) شد که بازار قادر به حفظ آن نبود.

با وجود اینکه تنها 2 درصد از حجم معاملات در 24 ساعت گذشته انجام شده است، کارشناسان بازار احساسات صعودی را برای Dogecoin (DOGE) ارائه می دهند. همه شاخص های فنی یک روند صعودی احتمالی همراه با افزایش قیمت مورد انتظار را نشان می دهند. پیش بینی ها نشان می دهد که Dogecoin (DOGE) می تواند در ماه آگوست به 0.1 دلار برسد.

VC Spectra (SPCT) انتظارات پیش فروش را از بین می برد.

VC Spectra (SPCT) انتظارات پیش فروش را از بین می برد. زیرا مرحله اول سود قابل توجهی ایجاد می کند.

برخلاف Dogecoin (DOGE)، سرمایه گذاران VC Spectra (SPCT) مشتاقانه منتظر سودهای قابل توجهی در مرحله پیش فروش و پس از آن هستند.

VC Spectra (SPCT) یک صندوق سرمایه گذاری غیرمتمرکز است که در شرکت های فناوری و بلاک چین سرمایه گذاری می کند.

توکن بومی SPCT برای فروش به سرمایه گذاران VC Spectra (SPCT) است. این توکن برای پرداخت هزینه تراکنش و سایر وظایف در پلتفرم Spectra مفید است. علاوه بر این، توکن دارای مکانیزم سوختگی برای از بین بردن توکن های اضافی و حفظ ارزش آن است.

VC Spectra (SPCT) در مرحله دوم پیش فروش عمومی خود قرار دارد و توکن های VC Spectra (SPCT) با قیمت 0.011 دلار به فروش می رسد که 37.5 درصد از مرحله قبل سود دارد. سرمایه گذارانی که وارد طیف VC (SPCT) می شوند اکنون می توانند انتظار داشته باشند که ROI پیش بینی شده 627٪ را به دست آورند.

در مرحله سوم پیش فروش عمومی، VC Spectra (SPCT) با قیمت 0.025 دلار، 127.27 درصد سود برای سرمایه گذارانی که در مرحله دوم خرید می کنند، خواهد بود. با این بازده های جذاب، اکنون بهترین زمان برای سرمایه گذاری در VC Spectra (SPCT) است.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)