مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

آلت کوین های بزرگ سال 2024

آلت کوین های بزرگ سال 2024

اگر تصمیم به سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال یا هر سرمایه‌گذاری دیگری دارید، همیشه باید مشاوره مالی مناسبی دریافت کنید و تنها چیزی را که می‌توانید از دست بدهید، سرمایه‌گذاری کنید.

بیت کوین از زمان معرفی آن در سال 2008، الهام بخش انفجار سایر ارزهای دیجیتال بوده است. این سکه‌های ارزهای دیجیتال «جایگزین» – آلت‌کوین‌ها – اکنون بیش از 5000 عدد هستند.

اگر می‌خواهید روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید، یکی از گزینه‌ها این است که با در نظر گرفتن قابلیت‌هایی که ارائه می‌دهند، مجموعه‌ای از سکه‌ها را فراتر از بیت‌کوین نگه دارید.

در زیر 10 آلتکوین با بالاترین ارزش بازار در زمان نگارش مقاله که توسط تنظیم کننده مالی، FCA (FCA) تایید شده است.

مشاوران با تجربه بهترین راه حل برای افزایش سود و کاهش ریسک معاملات ارز دیجیتال

خدمتی جدید از صرافی ارز دیجیتال بیت گرند،پکیج های مختلف مشاوره و آموزش برای آفراد مبتدی، متوسط و خبره در این حوزه 

اتر (ETH) : سرمایه‌گذاری آلت کوین های بزرگ سال 2024

اتر ارز دیجیتال بومی اتریوم است، پلتفرم نرم‌افزاری جهانی که برنامه‌هایی از جمله قراردادهای هوشمند، بازی‌ها و تراکنش‌های مالی را از طریق فناوری بلاک چین اجرا می‌کند و همچنین توکن‌ها یا NFT‌های غیرقابل تعویض را استخراج و ذخیره می‌کند.

این توکن در سال 2015 راه اندازی شد و تا فوریه 2024 بیش از 227 میلیارد پوند سرمایه به دست آورد. ارزش هر توکن اتر حدود 1888 پوند است که بسیار کمتر از بالاترین رکورد تاریخ 4022.12 پوندی است که در نوامبر 2021 ثبت شده بود.

تتر (USDT) : آلت کوین های بزرگ سال 2024

تتر که در سال 2017 راه اندازی شد، یکی از حدود 200 استیبل کوین است.

یک استیبل کوین به ارز فیات، در این مورد، دلار آمریکا گره خورده است. به ازای هر سکه تتر صادر شده، سازندگان آن 1 دلار ذخیره نگه می دارند و به ازای هر دلاری که نقد می شود، یک سکه تتر از بین می رود.

در تئوری، تتر ارزشی در حدود 1 دلار (یا 0.81 پوند بر حسب استرلینگ) را همیشه حفظ می کند. این ثبات می‌تواند تتر را به گزینه‌ای مناسب برای انتقال ارزش بین مبادلات تبدیل کند، زیرا به نظر می‌رسد که دارایی‌های Tether نسبت به سایر سکه‌های بی‌ثبات‌تر، ارزش پایدارتری را حفظ می‌کنند.

با این حال، استیبل کوین ها خطاناپذیر نیستند. در اوایل ماه مه 2022 یک استیبل کوین دیگر، Terra USD سقوط کرد – از 1 دلار به کمترین قیمت فقط 0.30 دلار برای هر سکه سقوط کرد. در پاسخ، سرمایه گذاران میلیون ها دلاری را که در سایر استیبل کوین ها از جمله تتر قرار داده بودند، نقد کردند.

در هفته‌های بعد، ارزش بازار تتر از 83 میلیارد دلار (65.6 میلیارد پوند) به 73 میلیارد دلار (57.70 پوند) کاهش یافت. امروز ارزش بازار آن حدود 76 میلیارد پوند است.

سکه بایننس (BNB) : آلت کوین های بزرگ سال 2024

بهترین ارز برای استیک - 19 بهترین ارز دیجیتال برای استیکینگ و حداکثر سود staking

بایننس کوین (BNB) در سال 2017 راه اندازی شد و بر روی بلاک چین اتریوم اجرا می شود.

بایننس در طول عرضه اولیه سکه خود (ICO) 200 میلیون سکه BNB منتشر کرد، اما این پلتفرم به صورت دوره‌ای برخی از این سکه‌ها را پس می‌خرد و «سوخته» می‌کند و ارزش آن‌هایی که در گردش هستند را افزایش می‌دهد.

ارزش این سکه تا فوریه 2024 241 پوند بود و ارزش بازار آن حدود 36 میلیارد پوند بود.

سولانا (SOL) : سرمایه‌گذاری آلت کوین های بزرگ سال 2024

14. Solana سولانا

همانند اتریوم، پلتفرم بلاک چین سولانا با هدف میزبانی برنامه های غیرمتمرکز ساخته شده است. هم این پلتفرم و هم ارز دیجیتال آن در سال 2020 راه اندازی شدند.

یکی از مزیت‌های کلیدی Solana، کارمزد پایین تراکنش‌های این پلتفرم است که بسیار ارزان‌تر از رقبای آن است. این پلتفرم می‌تواند 65000 تراکنش را در ثانیه پردازش کند، که عمدتاً به دلیل تأیید آنها از طریق یک فرآیند جدید «اثبات تاریخ» است.

این روش پردازش یک «مهر زمانی» به هر بلوک اضافه می‌کند و یک رکورد دائمی از تراکنش‌هایی که به چه ترتیبی انجام شده است ایجاد می‌کند.

از فوریه 2024، ارزش سولانا 77.47 پوند است. ارزش بازار سولانا 33 میلیارد پوند است.

ریپل (XRP) : آلت کوین های بزرگ سال 2024

(10 ارز دیجیتال ارزان ) بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری در سال 2024

XRP یک ارز دیجیتال است که بیشتر به دلیل استفاده در شبکه جهانی انتقال پول، ریپل، شناخته شده است.

این ارز دیجیتال برای اولین بار در سال 2012 در دفتر کل خود راه اندازی شد. برخلاف بیت کوین، تراکنش‌های XRP از طریق اثبات کار یا اثبات سهام تأیید نمی‌شوند. در عوض، انتقال‌ها توسط شرکت‌کنندگان شبکه که به عنوان اعتبارسنجی شناخته می‌شوند، پردازش می‌شوند.

انجام یک تراکنش از طریق ریپل مستلزم هزینه کمی است – کسری ناچیز از یک توکن XRP که از بین می رود.

خالق این سکه، آزمایشگاه ریپل، اخیراً در یک پرونده دادگاهی که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) که معادل اداره رفتار مالی ایالات متحده در بریتانیا است، برنده شد. این پرونده ادعا می‌کرد که با فروش توکن‌های XRP برای اهداف جمع‌آوری سرمایه، آزمایشگاه ریپل یک اوراق بهادار ثبت‌نشده را فروخته است.

اوراق بهادار ابزارهای مالی هستند که نشان دهنده مالکیت هستند – مانند سهام یک شرکت – اما هیچ کاربردی ندارند. در ایالات متحده، آنها باید به طور قانونی در SEC ثبت شوند.

در اواسط ژوئیه، یک قاضی حکم داد که XRP نباید به عنوان امنیت طبقه بندی شود، و آزمایشگاه ریپل قانون را زیر پا نگذاشته بود. ارزش توکن در ساعات پس از تصمیم 75 درصد افزایش یافت.

در فوریه 2024، XRP ارزش بازاری 22 میلیارد پوندی داشت. ارزش هر سکه حدود 0.40 پوند است.

تعداد توکن‌های XRP که می‌توانند در گردش باشند به 100 میلیارد محدود شده است.

USD Coin (USDC) : آلت کوین های بزرگ سال 2024

USD کوین بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2023

USD Coin (USDC) یک استیبل کوین است که به ارزش یک دلار آمریکا متصل است.

به ازای هر USDC در گردش، یک دلار در ذخیره نگهداری می شود. هر زمان که یک سکه با ارز فیات مبادله می شود، از بین می رود – تا اطمینان حاصل شود که تعداد سکه های صادر شده و دلارهای ذخیره شده ثابت باقی می مانند. USDC اولین بار در سال 2018 توسط پلتفرم پرداخت همتا به همتا، Circle منتشر شد.

از ژانویه 2024، ارزش USDC در 1 دلار (حدود 0.78 پوند) باقی مانده است. ارزش بازار آن 19 میلیارد پوند است.

کاردانو (ADA) : آلت کوین های بزرگ سال 2024

9. Cardano کاردانو (10 ارز دیجیتال ارزان ) بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری در سال 2024

Cardano توسط یکی از بنیانگذاران اتریوم، چارلز هاسکینسون، در سال 2017 ایجاد شد. این ارز دیجیتال بومی پلتفرم بلاک چین کاردانو است و برای تأیید و پردازش تراکنش‌ها به جای اثبات کار، از اثبات سهام استفاده می‌کند.

بلاک چین های اثبات سهام به انرژی کمتری نسبت به همتایان اثبات کار خود نیاز دارند، زیرا این فرآیند از الگوریتمی برای انتخاب تنها یک دستگاه در شبکه غیرمتمرکز برای تأیید هر بلوک تراکنش استفاده می کند، نه اینکه هر دستگاهی هر بار با هم رقابت کند.

از فوریه 2024، یک کاردانو 0.39 پوند ارزش دارد. بالاترین قیمت آن 2.45 پوند بود که در سپتامبر 2021 به آن رسید. ارزش بازار آن 121 میلیارد پوند است.

آوالانچ (AVAX): سرمایه‌گذاری آلت کوین های بزرگ سال 2024

بهترین ارزهای دیجیتال DeFi : سرمایه‌گذاریآوالانچ Avalanche (AVAX)

بهمن (AVAX) یک ارز دیجیتال نسبتا جدید است. علیرغم اینکه در سال 2020 پا به عرصه وجود گذاشت، به عنوان جایگزینی برای توسعه دهندگان اتریوم محبوبیت فوق العاده ای به دست آورده است.
Avalanche با ارزش بازار حدود 9 میلیارد پوند به یکی از ارزهای دیجیتال بزرگ تبدیل شده است.

AVAX در حال حاضر با 27.20 پوند معامله می شود.

دوج کوین (DOGE): آلت کوین های بزرگ سال 2024

آنچه به عنوان یک ارز مم زبانی آغاز شد، به سرعت به یک دارایی رمزنگاری تبدیل شد.

Dogecoin در اواخر سال 2013 با استفاده از فناوری بلاک چین برگرفته از Litecoin و همراه با نشان سگ Shiba Inu ایجاد شد. این سکه به دلیل خاستگاه طنزآمیز و عرضه نامحدودش شناخته شده است که آن را به نقطه ورود جذابی به ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاران جدید تبدیل کرده است.

Dogecoin در سال 2022، تا حدی در پاسخ به توییت ایلان ماسک در مورد خرید کالاهای تسلا با Dogecoin، ارزش خود را به بالاترین سطح تاریخ 0.58 پوند رسید.

از فوریه 2024، ارزش Dogecoin به حدود 0.06 پوند کاهش یافته است. ارزش بازار آن حدود 8 میلیارد پوند است.

Dogecoin
اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)